Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire EYE
#1

 Здравейте!Преди 2 месеца си купих,телефон HTC Desire EYE.Преди седмица възстанових заводските настройки и сега ми липсва,вибрацията на клавиатурата и дисплея.Ще съм благодарен на съветите Ви и помощта.Не намерих тема или форум за този модел телефон,за това се обръщам към всички Smile.Благодаря предварително Smile.
   
 

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
Аксесоари
#2

В Настройки - Звук няма ли опция?

 
Цитирай
#3

(2015-04-10, 11:38:13)NoMaD написа:  В Настройки - Звук няма ли опция?

Всички отметки са поставени,а интересното е,че когато ми звънят,има вибрация.Направих и тестовете който ги има в телефона.Вибрация има Smile.

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
#4

Някакви оптимизиращи и подобни приложения имаш ли?

 
Цитирай
#5

(2015-04-10, 12:14:01)NoMaD написа:  Някакви оптимизиращи и подобни приложения имаш ли?

Проблема е решен Smile!Когато изключа /икономичен режим/ и вибрацията се,включва.А когато е,активиран/икономичен режим/пак има вибрация но е,само при,входящо повикване и sms.Благодаря за отделеното внимание Smile.Весело изкарване на Великденските Празници Smile!

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
#6

Здравейте, нека който има desire eye да споделя тук как се представя неговият апарат, от какво в доволен и от какво не.
Нека раздвижим малко темата за да имаме повече инфо за апарата който сме избрали да ползваме.
Цитирай
#7

Ще е,хубаво да се раздвижи наистинаSmile.Какво мога да,кажа за самият модел HTC Desire EYE!?Определено съм доволен.При нормална употреба на телефона батерията ме държи ден и половина.Какво имам в предвид?Нормално ползване на интернет като фейсбук,вайбар и някой друг разговор.Но ако се заиграя на някоя игричка бързо свършва тока Smile.И тогава определено грее!За камерата също мога да кажа,че съм доволен,върши добра работа въпреки,че аз не съм професионалист и не гоня качество като такъв.Нещата който малко ме дразнят са тези,че когато получа съобщение от където и да е,постоянно телефона вибрира и докато не го оворя не спира!И до сега не разбрах как да премахна тази опция Smile.
И един въпрос,имам!Ще получат ли нашите модели повече ъпдейт от 5.0.2?

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
#8

По въпроса за "постоянно телефона вибрира и докато не го отворя не спира..."  - погледни в Настройки > Достъпност > Напомняне за известия. Ако е включено, значи е от него.
Цитирай
#9

тези дни и аз ще стана горд собственик на това телефонче .. да видим дали ще остана доволна , надявам се най-накрая да съм намерила моя апарат  Angel

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#10

(2015-08-10, 12:41:32)bobytsekov написа:  По въпроса за "постоянно телефона вибрира и докато не го отворя не спира..."  - погледни в Настройки > Достъпност > Напомняне за известия. Ако е включено, значи е от него.

Благодаря ще погледна.Възможно е,там да не съм бутнал Smile.Стана,сега вече е няма досадната вибрация Smile.Благодаря Smile!

@steIa
Предполагам,че ще останеш доволен Wink!

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
#11

здравейте , темата изобщо не мърда , както и да е .. телефона няма ли да има ъпдейт към близалката ? защо ми се стори ,че четох че ще има , а си седи на 4.4.4  Smile

edit - дойде ми ъпдейта , но трябваше да вляза на ъпдейти , чак тогава се появиха 2-3 .. не сами да ми изскочат  Sleepy

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#12

Здравейте някой може ли да ми каже как да се включва предната камера ! Благодаря предварително!
Цитирай
#13

Когато пуснеш камерата, просто слайдни наляво или надясно и би трябвало да се пусне.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#14

Не става по никакъв начин ! Пробвах какво ли не !
Цитирай
#15

Когато пуснеш камерата, долу в ляво има 4 точки, когато ги натиснеш се появява още едно меню.Там има опция добави, натискаш я и добавяш автопортрет, ако и така не стане, нямам идея.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#16

хора , това бяло поле на времето и часовника ,през деня , много ме дразни .. искам както е на снимките само цифри очертани и облак или слънце .. ако ме разбирате за какво говоря , има ли някой идея как става  Smile

п.п. ето това имам в предвид ,снимките са от други HTC-та  :
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http:...YUCh3S0gkP
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http:...FAodvq4KBA
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http:...FAodkNcIcg

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#17

Премахни този часовник и от изпълними модули и приложения си сложи часовник без поле Tongue

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#18

ами от този тип (часовник с време ) са все с поле ...

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#19

Този часовник, който искаш, е част от Sense 7. Desire EYE е със Sense 6, нали?
Цитирай
#20

да , със 6 сме , сигурна бях  ,че нещо толкова елементарно ще е невъзможно Smile)) мерси  Cool

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#21

(2015-08-28, 18:11:24)bobytsekov написа:  Този часовник, който искаш, е част от Sense 7. Desire EYE е със Sense 6, нали?

 Здравей, дали е известно дали Eye-a ще започне да ползва Sense 7 или Sense 6 e последната версия която може да използва?
Цитирай
#22

По някое време догодина HTC Desire EYE ще получи Android 6.0, който най-вероятно ще дойде и със Sense 7. Това е официално.

Неофициално... За щастие има къстъм ромове със Sense 7, стига разбира се да си решен да предприемеш такава стъпка. Тя ще доведе до евентуална загуба на гаранция, изисква четене и подготовка и т.н.
Цитирай
#23

влизах в GSM Arena и там не пишеше нищо...дали има варянт да пратите за да прочета от чисто любопитство ?Smile
Цитирай
#24

Здравейте!В момента получавам абдейт 6.0.Проверих ръчно за актуализация и готово Smile.

Sony Xperia S, Official Jelly Bean 4.1.2  /6.2.B.0.200/ HTC Desire EYE 
Цитирай
#25

Да , и аз получих андроид 6 със сенс 7 , сами дойдоха ъпдейтите  Cool

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)