Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire EYE
#26

Здравейте вече и аз се сдобих с апаратчето.Някой от собствениците на модела може ли да каже как се държи апарата с android 6 и sens 7.Заслужавали си да го ъпдейтвам

HTC EYE
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-05-14, 15:51:42)plamzi_ написа:  Здравейте вече и аз се сдобих с апаратчето.Някой от собствениците на модела може ли да каже как се държи апарата с android 6 и sens 7.Заслужавали си да го ъпдейтвам

хахахаха , баси въпроса Smile)) аз само от фенерчето съм разочарована , версията му е по-смотана от старата .. но се преживява , даже на тел-а  ми издържа повече батерията , около 2 дни . Да споделят и другите как е при тях

HTC OneS -->Samsung GalaxyS3 Neo-->Sony XperiaZ Tablet-->Sony XperiaM4 Aqua-->HTC DesireEYE
Цитирай
#28

(2016-05-14, 15:51:42)plamzi_ написа:  ....Заслужавали си да го ъпдейтвам
По принцип - да. Всеки нов ъпдейт води към по добра оптимизация но ОС и по-добра работа на устройството като цяло. Това, че на някои не харесват някои неща след него, било липса на някои функции или промяна на интерфейса, вече си е въпрос на личен вкус.


Sent from my MI4W

 
Цитирай
#29

Здравейте,
искам да ви попитам наскоро ми се появи един проблем със зареждането на телефона... От няколко седмици насам, телефонът ми се зарежда доста по-бавно от преди (имало е случаи по 4-5% за час без да го ползвам) Възможно ли е проблемът да идва от USB Port-а на телефона, защото от долу-горе същото време самият кабел стои някак си по-хлабаво от преди, ако държа телефона и отдолу висне кабела, пада без никакво съпротивление, а преди си го държеше по стегнато и самото пъхване се усещаше едно леко прехапване и стоеше стегнато, сега не е така и даже си мисля, че зарядното не влиза до края, но може и да си въобразявам... Пробвал съм с други кабели пак си е хлабаво, от какво може да се е разхлабило и може ли да се оправи?
Цитирай
#30

А с друго зарядно?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#31

Пробвах да, няма промяна...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)