Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screen Clicker заключване на екрана
#1

 
     
Screen Clicker

Малка програма за заключване на дисплея с 2 или 3,4,5 клика,
хубавото и различното тук е че, заключва от всеки начален екран
независимо колко екрана имате.

Не е нужно да настройвате уиджети, тя просто работи.
1-инсталираите
2-отидете до, /настройки/ сигурност/ администратори на устройството/ сложете отметка
3-ако не искате в нотификация да не ви се показва икона, / настройки/ приложения/ превъртате до програмата и махате отметката на/ известия: показване.


На който му харесва добре,на който не му харесва пак добре, но нека да няма  отзиви от сорта, ама то тва става с Нова лаунчер, не всеки ползва външен лаунчер.
Забележки
Може и да не върви на лолипоп.
Темата я видях русия линк-намери си.
Линк към маркета-няма я там засега.
Който намери линк към оригиналната тема нека качи.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е приложението което трябва да ми свърши работа. Това, че бях намерил решение с Нова лънчера и го споделих с останалите не виждам нищо лошо.
Цитирай
#3

Само за информация:инсталирано на Huawei P1 emui3 ,XperiaZ2 5.0.2,G2MIUIV5 и на всичките работи.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Страхотна програмка, роботи и на м2 акуа
Цитирай
#5

Благодаря за програмката.На Лолипоп не работи добре,но на другите версии е без забележки.Много интересен ефект се постига,ако се наложи да вкарате ПИН код към банкова сметка или за отключване.Екранът гасне на мига. Big Grin
Цитирай
#6

В 1 пост е добавена новата версия на приложението 10201
с отстранени бъгове за лолипоп.
Цитирай
#7

А такава програма и за отключване на екрана?

ONEPLUS 6 
Цитирай
#8

Приложението наистина си заслужава, но от любопитство да пита, казвате че и нова лънчъра го има това - но от къде, защото при настройките за жестове не съм срещал да може да се направи това...
Може ли инфо от къде се прави?

По - добре господар в ада, отколкото слуга в рая! 
Samsung Galaxy GT-I9301I S3 Neo  { root }
Цитирай
#9

(2015-07-04, 06:40:57)chorlav написа:  А такава програма и за отключване на екрана?

Това вече е функция на кернела, не става само с приложение.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#10

https://play.google.com/store/apps/detai...doublelock
това е мое приложение с подобни функции. при него слагате widget на свободното място по екраните си, колкото искате widget-и и при двоен клик се заключва телефона. widget-а е прозрачен и реално се създава илюзия, че кликате по екрана, а не по нещо друго. Вижте видеото в google play за подробности. работи на всичко с андроид 2.3 и по висок. аз лично ползвам на нексус 4 с lollipop от доста време и висчко е ок.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)