Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A6000 Root И Custom Roms
#26

Като се опитам да вляза в CWM рековърито ми излиза следната грешка: FAILED (remote: dtb not found) Някой да има идея защо става така?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-12-14, 16:11:42)Taylenism написа:  Като се опитам да вляза в CWM рековърито ми излиза следната грешка: FAILED (remote: dtb not found)  Някой да има идея защо става така?

Едната възможна причина са драйвърите за устройството, ако не са инсталирани или са неправилно инсталирани. Другата е пускането на USB Debug опцията и потвърждаването след свързване от телефона. Третата възможна пък е да пробваш при инсталиран с lollipop телефон да буутваш CWM recovery. За тези се сещам аз. Smile
Цитирай
#28

Явно причината е, че съм с Лолипоп. В такъв случай друго рековери ли трябва да използвам?
Цитирай
#29

TWRP ще ти свърши работа, но имай в предвид, че бекъп от CWM не можеш да възстановиш с това. В случай, че това си тръгнал да правиш де...  Smile
Цитирай
#30

Благодаря много! Всичко стана както трябва Smile
Цитирай
#31

Здравейте
Искам да попитам, след рут на телефона, ако се наложи да ползвам гаранция как става ънрута. С флашване на стоков ром като при Lg или с някоя програма от рода на kingoroot дали ще стане пълен сток без да се разбере в сервиза, че е рутван.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#32

Ако вместо supersu 2.37 инсталирам последната стабилна версия UPDATE-SuperSU-v2.46.zip ще има ли проблем с рута?
Цитирай
#33

(2016-01-18, 13:53:19)ncode13 написа:  Ако вместо supersu 2.37 инсталирам последната стабилна версия UPDATE-SuperSU-v2.46.zip ще има ли проблем с рута?

Не мисля че ще има проблем, но за по сигурно изчакай някой който е по запознат да ти отговори.
Цитирай
#34

Искам да попитам, дали е добре от инсталиран custom rom 5.1.1, да инсталирам друг custom rom, защото на повечето ромове пише, че се иска стоков лолипоп, аз вече го пробвах веднъж и нямаше проблеми, но да попитам за всеки случай
Цитирай
#35

линка за MIUI 6 трябва да се обнови, файла е изтрит
Цитирай
#36

как се маха руут?
Цитирай
#37

И аз питам същото Smile че съм гол и бос с тези работи!
Цитирай
#38

Ума няколко начинапросто влиза в програмата SuperSu даваш setings и намираш опцията full unroot после рестартираш телефона и би трябвало да нямаш руут.
Цитирай
#39

Някой да има впечатления от това -
CM12.1 32Bit, ROM for lenovo-a6000
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3288805
Цитирай
#40

(2016-02-24, 20:45:43)dvelev написа:  Някой да има впечатления от това -
CM12.1 32Bit, ROM for lenovo-a6000
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3288805
  Теглиш флашваш тестваш и ще разбереш

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#41

(2016-02-24, 23:13:23)nasich73 написа:    Теглиш флашваш тестваш и ще разбереш

Благодаря,
много полезен съвет.
Цитирай
#42

Флашвайте CM 12.1 с 8 ъпдейт много е добре
Цитирай
#43

Вече има и 11 ъпдейт за CM 12.1, работи перфектно
Цитирай
#44

Как да разбера дали съм го рутнал?
Цитирай
#45

лед като флашнеш supersu през къстъм рекавърито рестартираш телефона и ще ти излезе иконата на приложението. Отваряш го и ако не ти изпише, че нямаш инсталирано SU значи имаш руут.

Sent from my Lenovo A6000s using Tapatalk
Цитирай
#46

Ами май съм се справил с рутването.Имам икона суперсу и като отворя приложението имам само три приложения: Link2SD , User Experience и Актуализация на системата.
Това ли беше за рута? Справил ли съм се? Smile
Цитирай
#47

Да, щом не ти пише, че нямаш инсталирано SU значи си готов с руута. Smile

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#48

Инсталиране на TWRP и получаване на руут (root) на Леново A6000/Plus


Цитирай
#49

(2015-12-14, 16:11:42)Taylenism написа:  Като се опитам да вляза в CWM рековърито ми излиза следната грешка: FAILED (remote: dtb not found)  Някой да има идея защо става така?

И аз стигам до там - не е от драйвери и от дебъг-чека.
Качих лолипоп от ОТА и реших да рутна.

Може да пробвам първо да ресетна всичко и тогава да пробвам.
Че от толкова проби, понякога след рестарт, започва да инсталира наново проложения - някои не са се инсталирали както трябва.

накрая ще пробвам с TWRP-то.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#50

Това става защото си на 4.4.4 и се опитваш да сложиш рекавъри за 5.0 или си на 5.0 и се опитваш да сложиш за 4.4.4. И между другото май рекавъритата, които са за 5.0.2, стават и на 5.1.1 и 6.0 къстъм ромовете.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)