Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Official Lollipop
#26

След голям ъпдейт като този ресета е задължителен. Не е само от паметта. Решението все пак е твое.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#27

Дори и след ресерт при мен размера на паметта не се уголеми ? Иначе да след толкова голям ъпдейт ресерта е задължителен, за да може новата система да си се "намести"

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#28

Аз направих ресет днес. Сложих си същите програми и свободната ми памет стана около 800 МБ. 200-300 МБ повече място ми е взел ъпдейта. Всичко останало е на 6. В началото след ъпдейта имах проблем с 2 сим слот, но го оправих.
Да попитам, преди с кит кат при заключен екран можех да си слагам приложения като плъзна екрана наляво. Бях си сложил календар, сега не виждам от къде мога да пусна тази опция...

ПС
Дойде и по-сериозен проблем, не мога да инсталирам приложения от външна памет. Дал съм разрешение от настройките! Сутринта инсталирах Lux, сега не ми дава да натисна "инсталиране", мога да избера само "отказ". Идеи???
[Изображение: Screenshot_2015_04_20_22_06_01.jpg]

Оказва се, че проблемът е още по-сериозен! В някои менюта изобщо не мога да избера "ОК", само "ОТКАЗ"! WTF?!?!?!

[Изображение: Screenshot_2015_04_20_23_59_31.png][Изображение: Screenshot_2015_04_20_23_59_39.png]

FIX
Тъкмо мислех днес да правя нов ресет и се сетих, да деинсталирам последната програма която бях сложил - Lux https://play.google.com/store/apps/detai...m.vito.lux След това проблемите описани по-горе изчезнаха. Инсталирах пак програмата и проблема пак се появи. Понеже програмата ми е необходима (който не знае за облъчването от синя светлина, да прочете в нета) разбрах, че като я спра от известията, мога да инсталирам без проблеми! Успех! Радвам се, че се лиших от един хард ресет...
Цитирай
#29

Аз съм със същият телефон но нямам още ъпдейт а го чакам с нетърпение защото имам проблем с GPS и се надявам така да се оправи, има ли шанс изобщо да нямам ъпдейт.
Цитирай
#30

Телефонът откъде е закупен?

 
Цитирай
#31

Няма шанс, да нямаш! 100% ще получиш ъпдейта, но е въпрос на време кога.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#32

От Техномаркет Стара Загора.
Цитирай
#33

Ще дойде, спокойно! Wink
Цитирай
#34

Благодаря! Backup с HTC Sync Manager ще ми се получи ли, до сега никога не съм правил? Bu
Цитирай
#35

Да, аз си направих. След ъпдейт и ресет си възстанових нещата от бекъпа.
Цитирай
#36

Извинявайте, че ви занимавам и аз започвам да се ядосвам колко време губя с този ъпдейт. С бекъпа на HTC какво се губи и как се запазва информацията на някои приложения? Четох разни работи за Carbon, който уж запазва всичко!? Прикачих снимка какво ми изписва HTC Sync Manager. До колкото разбирам контактите не са включени, само хронологията на обажданията, и това ме навежда на мисълта че ще загубя още доста информация за която не се сещам в момента...
Мерси!

п.п Всъщност не мога да прикача снимка. Това което изписва е следното:
HTC Desire 816 has been backed up. The following items were backed up successfully - Messages, Music, Gallery, Wallpaper, Bookmarks, Call logs, Documents, Scribble, Clock, Weather, Settings.
На обща стойност 31,5мб. Малкият размер също много ме съмнява.
Цитирай
#37

Контактите са ти в гугъл акаунта. След такъв ъпдейт бекъпи с карбона не вършат работа. Ще върши ако направиш бекъп на кит кат и след това ресторнеш пак в кит кат, ако го ресторнеш в лилипута ще стане мазало. Виж какви данни са ти необходими, свали ги на компютър. Инсталирай си програмите начисто. Аз за това ползвам облачни услуги. Нещата необходими ми за работа са в облак и не ми пука какво ще стане ако се прецака телефонът.
Цитирай
#38

.И аз още нямам ъпдеит ,вече всички ли имат.
Цитирай
#39

Моля за помощ след като дръпна ъпдеита тръгва да се инсталира и ми дава грешка и телефона се рестартира телефона е рутнат с две сим карти е може ли да е от рута
Цитирай
#40

Да, от рута е. Трябвало е първо да направиш unroot. Някъде в раздела трябва да има инфо как се процедира. Успех.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#41

Здравейте момчета! С лолипоп, още не знам как да си направя бекъп на приложенията и не съм ресетвал. Към момента имам 900мб свободни. Ъпдейта глътна към 600-700. Всичко върви гладко. Единствено имах проблем с появяването на клавиатурата, но след рестарт се оправи.
Цитирай
#42

Нещата от телефона можеш ли да си ги запазиш на PC-то, а ресет - Настройки - Архивиране и нулиране - Връщане заводски настройки.

 
Цитирай
#43

(2015-04-25, 12:46:35)stelo1913 написа:  .И аз  още нямам ъпдеит ,вече  всички ли имат.

И аз все още нямам и започвам да губя надежда че ще имам.
Цитирай
#44

Аз съжалих, че ъпдейтнах. Телефона стана по бавен. Едни 500МБ се изпариха след ъпдейт. Сега имам едва 400 свободни... Новите функции на лилипута не са нищо особено!
Цитирай
#45

Като част от новите неща, днес дойде ъпдейт на Галерия-та - версия 9.20.534238. Big Grin
 
 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#46

Видях го. Нищо особено. Fotor има много повече възможности Wink
Цитирай
#47

здравейте...ъпдейтнах трудно заради паметта но изтрих доста приложения... след ъпдейта ми се появи гнездо 2 няма услуга а ми дава пълен сигнал и втори слот си работи но това съобщение се появява на началния екран и ме дразни...как да го отстраня...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#48

Върна ли фабрични настройки след ъпдейта?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#49

не, не съм защото ще ми изтрие всичко... а и съм инсталирал български език и не си спомням как го бях направил... ако ги върна ще ми изчезне и след това английския ще ме дразни повече...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#50

Ами няма как ....след такъв голям ъпдейта, ресета е задължителен. Може да очакваш и още проблеми щом не си ресетнал телефона. Направи си бекъп на инфото (прехвърли си снимки, видео, контакти, смс-и и всичко друго).


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)