Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Official Lollipop
#51

Някой пробва ли рутне след ъпдейта? Искам да рутна и да махна част от стоковите приложения, за да освободя памет...
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, аз като цяло съм супер разочарован от този Lolipop ако някой знае как мога да сe върна на стоковия ROM Sence 6 Android 4.4 ще съм много благодарен Smile

| Phone: hTC Sensation XE Beats Audio | ROM: Stock Android 4.0.3 |
Цитирай
#53

Здравейте! И при мен дойде този ъпдейт за Lollipop и като цяло не съм доволен. Интерфейса е по-странен ,преди два дни телефона ми лагваше стабилно. Направих му factory reset сега лаг няма ,обаче има др. проблем да някой игри или апове от маркета не ми ги тегли вади ми някаква грешка Could not be downloaded error (693) и дотам и почва да ме вбесява и немога да се върна и на сток-а 4.4 защото не е руутван и е гаранционен. Изобщо не трябваше да го ъпдейтвам. Някакви съвети каква е тая грешка и как да го оправя този маркет да не ми я вади?
Цитирай
#54

Това е бъг на Google play и при мен се получава понякога, не е заради лолипопа.Опитай да изтриеш кеша на Google play, сложи по-стара версия и ще се оправи.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#55

Опитах с триенето на кеш не стана ,освен да Unninstall ъпдейти на маркета да го върне към по-стара версия евентуално? Дано така има ефект. 

Да прав беше бъг от маркета е Unninstall-нах ъпдейтите и сега няма проблем инсталира си апове без проблем. Проблема е решен поне за момента. Smile
Цитирай
#56

Здравейте,нов съм и незнам точнко какво кво е,ще ме извинете.Имам един проблем телефона ми е HTC Desire 816 dual sim купувал съм го от китай и преди 2 седмици ми излезна ъпдейт до лолипоп,свалих го натиснах инсталиране и телефона влиза в рековери режим и ми излиза да избера зип файл за инсталиране ? Не съм наясно какво по точно иска от мене.
Цитирай
#57

Здравейте, може ли да попитам има ли ъпдейт до лолипоп на HTC desie 816 g dual версията?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)