Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на оригинален/заводски/стоков софтуер на всички Samsung устройства!

Здравейте, опитвам се да флашна Samsun Note 9 но не мога да го вкарам в Download Mode с комбинацията от трите бутона си се включва нормално. Трих кешове и правих ресет но ефект няма. Някакви идей какво да направя?

Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Няма вариант да не влиза в Download mode. Нали задържаш правилните бутони - Vol Down + Bixby + Power?

iPhone 11 & Samsung S20 Plus
Samsung S10
Samsung Note 9
Samsung S9 Plus
Samsung Note 8
Цитирай

(2019-02-07, 23:32:45)craizy написа:  Здравейте, опитвам се да флашна Samsun Note 9 но не мога да го вкарам в Download Mode с комбинацията от трите бутона си се включва нормално. Трих кешове и правих ресет но ефект няма. Някакви идей какво да направя?

Махни гугъл акаунта и пробвай пак.
Цитирай

Успях да вляза, но по друг начин  Vol Down + Bixby + кабела за зареждане, иначе комбинацията с трите бутона не става! Благодаря!

Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай

Става като задържиш Намаляне и Power и в момента на рестартиране пускаш и веднага задържаш трите за Download
Цитирай

Опитвам се да преинсталирам един таблет Samsung Galaxy Tab A6 2016. Изтеглих всичко необходимо за целта. Odin3 V3.13 i Фърма на таблета, който се състой от 4 файла.
AP_T580XXU4CSA1_CL15260192_QB21717304_REV00_user_low_ship_meta.tar
BL_T580XXU4CSA1_CL15260192_QB21717304_REV00_user_low_ship.tar
CSC_OXX_T580OXX4CSA1_CL15260192_QB21717304_REV00_user_low_ship.tar
HOME_CSC_OXX_T580OXX4CSA1_CL15260192_QB21717304_REV00_user_low_ship.tar
Първите два файла са ми ясни къде да ги зареда но вторите два НЕ. Може ли малко помощ?

Samsung Galaxy Note 10+ Aura Black
Samsung Galaxy Note 8 - black
Huawei P Smart Z
Samsung Note 4
Xiaomi Redmi Note 6 pro
Цитирай

Не може и двата файла да ги заредиш, избираш само единия и го зареждаш в последното поле където пише CSC. Аз препоръчвам да използваш CSC файла. Тогава се изтрива всичката информация в устройствот. Ако използваш HOME_CSC няма да ти изтрие нищо(приложения, снимки и т.н.).

Green Power
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • ivanov_km, slim_shady
Цитирай

Всичко се получи както трябва. Много благодаря на milss за помощта и съдействието!

Samsung Galaxy Note 10+ Aura Black
Samsung Galaxy Note 8 - black
Huawei P Smart Z
Samsung Note 4
Xiaomi Redmi Note 6 pro
Цитирай

Много се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но не знам къде другаде да попитам.Взех си Samsung s6 edge имам проблем с контактите в крайния панел,добавям хора,но не ми позволява да задам някакъв цвят,и не става това с 5те любими човекя по никакъв начин.Казаха ми,че най-вероятно има проблем със софтуера и да върна фабричните настойки.Направих го,но проблема продължава.Не знам къде другазе да питам,за да ми отговорят.Предварително благодаря,че се меся в темата!
Цитирай

Искаш да преинсталираш системата на телефона ли?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE (ALIVE) - VIVACOM Heart
Цитирай

Ако това ще помогне,да.Ако навреди на телефона,не.Разбрах,че някой връщат и по-стара версия на андроид,защото им пада батерията на телефона по-бързо,вярно ли е?
Цитирай

Няма да навреди, а дали ще помогне може да пробваш. За батерията не очаквай чудеса, това е най-слабото нещо в телефона и е зле от самото му създаване. Имах такъв телефон, когато беше излезнал и се отказах от него точно заради батерията. А при теб телефона дори не е нов, тоест батерията е трагедия каквото и да правиш.

iPhone 11 & Samsung S20 Plus
Samsung S10
Samsung Note 9
Samsung S9 Plus
Samsung Note 8
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)