Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна на нивата на звук от сервизно меню
#26

Благодаря Росене , не исках скрийншотове , а точно това което си направил!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
Аксесоари
#27

Абе и аз нещо пипах... но каквото трябва. Та сега зука ехти на макс и немога да го намаля от аудио профилите или копчетата за звука.

Някой да помогне.... пипах само normal mod i headset mod ... исках да увелича звука когато ми се обаждат...но стана една манджа с грозде...та ако някой може да ми помогне, да каже кои бройки на кое да седят... че не ми се занимава с хард ресет...

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#28

Не е лошо да си записвате какво променяте, преди да го направите.

Хард Ресет не връща настройките по подразбиране в инженерното меню!

Ето стойностите:

60, 76, 88, 100, 112, 132, 152

80, 92, 104, 116, 128, 140, 152
Цитирай
#29

(2015-12-12, 23:16:47)poceh6630 написа:  Не е лошо да си записвате какво променяте, преди да го направите.

Хард Ресет не връща настройките по подразбиране в инженерното меню!

Ето стойностите:

60, 76, 88, 100, 112, 132, 152

80, 92, 104, 116, 128, 140, 152

Да, така е... то затова казали хората: паметният записва - глупавият помни! ... е аз не ги записах, за съжаление ... редя се на опашката на глупавите Blush

Благодаря ти. Оправих го с тези цифрички.
А да знаеш с кое от всички се увеличава звука, когато ти се обаждат..т.е. горния говорител? Че много тихо се чува когато някой ми се обажда. Crazy

Благодаря ти още веднъж. Да си жив и здрав. Rock

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#30

Няма проблем, нали за това сме във форума да си помагаме (въпреки мнението на един участник, че трябвало да го правим за пари). Par

Когато променяш Level го правиш един по един и при всяка промяна тестваш. В Normal Mode промени Level 6 от 152 на 160 и би трябвало да имаш подобрение.
Цитирай
#31

(2015-12-13, 07:50:16)poceh6630 написа:  Няма проблем, нали за това сме във форума да си помагаме (въпреки мнението на един участник, че трябвало да го правим за пари). Par

Когато променяш Level го правиш един по един и при всяка промяна тестваш. В Normal Mode промени Level 6 от 152 на 160 и би трябвало да имаш подобрение.

Видя аз някъде из темите, че  Bu спорите по този въпрос....явно е някакво извънземо хи-хи-хи-хи-хи...

Иначе смених последните цифри, сега се чува доста по-добре. Благодаря още веднъж.  Angel

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#32

Хора, надявам се някой да ми помогне, защото е спешно!
Ще помоля, ако може някой от вас да ми даде оригиналните стойности на аудио в инженерното меню или линк към тях (Normal Mode- пипах доста по Sip; Headset Mode и LoudSpeaker Mode). Проблемът е, че при този с когото говроя се чува голямо ехо, а аз чувам себе си като говоря и е отвратително. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#33

Здравейте и от мен.
За съжаление и при моя апарат ме чуват слабо при разговор, както и аз чувам слабо събеседника ми.
Дадените по-горе стойности са заводските на апарата и точно при тези цифри имам слаб звук. Ако може някой
преодолял проблема да даде стойностите, които оправят нещата.
Цитирай
#34

При мен най-странното е , че промених стойностите натиснах SET запазиха се и въпреки това няма никаква промяна , а точно поради кофти звука мисля да сменям телефона иначе ми харесва но много зле се чува в слушалката още от самото начало. Иначе мисля , че мен добре ме чуват защото никой не ми се е оплаквал че ме чува слабо. Като видях тази тема много се зарадвах но явно на моя това му е максимума!
Цитирай
#35

Що пишете глупости? Така само обърквате хората, които примерно нямат този телефона, но искат да го имат.

Трябва внимателно да се сменят цифрите в нивата ... ако в едно ниво промениш, а в другото не - естествено, че няма да се получи.
Като сменяте почвайте от ниво 0. И ги увеличавайте константно: ако ниво 0 го увеличите с 5, увеличете и следващото ниво с 5. И все така докато не достигнете до нивото, което на вас ви харесва. Ако ги объркате , първоначалните са ви дадени в тази тема, благодарение на poceh6630. И СИ ЗАПИСВАЙТЕ КАКВО ПРОМЕНЯТЕ (от опит ви го казвам).

И стига сте плакали, че телефона не става! Телефона е прекрасен, стига да знаете как да го използвате Smile

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#36

Телефончето си е муцка. Нямам никакви оплаквания. Всичко му работи перфектно, недоволни са само някви глезльовци Smile
Цитирай
#37

Никога не съм променял стойностите в сервизното меню, и телефона няма никакви проблеми! При 4.4.4 се чуваше малко слабо но, вече е ок с 5.1.
Цитирай
#38

Някой би ли дал стойностите на слушалката по подразбиране.... Т.е горе слушалката да се чува по силно?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)