Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

Погледни тази статия. https://bg-bg.facebook.com/help/20330589...d_articles

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари

(2023-02-13, 13:59:55)Lupita написа:  Аз лично не можах да разбера какво точно се е случило. Пробвай да обясниш по-последователно. Някой е влязъл в твоя профил и ти е сменил името или някой е направил нов профил с друго име и твоята профилна снимка?

Сменена е паролата и имейла на акаунта ми. Името и фамилията също...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Кода за възстановение трябва да го търсиш в Gimail или там с каквото си се регистрирал,ако не е изтрито,или да маркираш друго устройство или браузър с който си влизал.Добре е да си инсталираш Microsoft authentiator да си добавиш google acaunt после фейсбук,сканира се QR кода,може и да се снима и запази,който е в настройки сигурност-друг начин за двуфакторно удостоверение.

Huawei P30
Цитирай

Опитах няколко пъти да снимам през уеб камерата - и със дневна светлина и с външна камера - не го приема ФБ. :
Опа
Възникна проблем със снимката на документа ви за самоличност
The ID photo you submitted didn't meet our requirements.

Два  пъти пращах - с два документа (със снимка + егн - надявам се да важи като дата на раждане...) - отново ги отхвърля.
Остава последно да пробвам да си сканирам дипломата (снимка с телефона не я прие) или шоф. книжка... но на пластиките са кофти снимките
Имат ли мейл?  Bu
 
Успях да сменя само мейла и паролата /бота или каквото е там вече няма достъп/. Но не мога аз да се логна. Нямам двоен идентификатор или записан номер в акаунта за да получа код по телефон, опитах от различни устройства, които съм ползвал...

Това е от втория опит с два различни документа (фактура и здравна карта)

[Изображение: fb545444.jpg]
https://bg-bg.facebook.com/help/28569571...aq_content

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

мина одобрението - със сканиране обаче, снимката на пластика... а и не само - не се одобрява явно.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Добре че си оправил проблема.

Huawei P30
Цитирай

Остана името, някои само го забелязват че е друго, опитах с личен документ но вече два дни нищо, явно иска 60те дни...
ПП> Но ако направя ПРякор - сегашното име ще се вижда ли и в кои ситуации? Не съм правил

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Привет, 
Има ли начин да се отърва от вградения браузър на ФБ, Мета ли какъв е там..искам като ми пратят линк към сайт или приложение всичко да се отваря където трябва, а не в този браузър. Ако е към ТикТок, да се отваря директон в приложеноето, ако е сайт-директно в Chrome, който ми е по подразбирабе. Много е дразнещ този вграден браузър.
Цитирай

Пробвай с тази настройка 
                   

А в настройките на месиндъра тази
   

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • petio1986
Цитирай

(2023-08-06, 18:58:46)nanobanano написа:  Пробвай с тази настройка 


А в настройките на месиндъра тази
Благодаря, получи се. Правил съм го преди, но в предишните версии май бяха другаде тези настройки.
Цитирай

Как мога да си оптимизирам известията за дадена група - все не успявам да се вредя в дадени оферти...
за Private група става дума.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)