Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук
#1

Търся старата версия на ФБ. Тази новата е отвратителна(с новия интерфейс). Търся старата, защото не забива а и изглежда по-добре. Не знам номера на старата версия. Ако някой я знае да я каже,моля, за да си я изтегля. Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=215155, иска регистрация за сваляне.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

До колкото гледам е с рудки интерфейс...Не ме радва, което..
Цитирай
#4

Интерфейса зависи от системния език на телефона, и да има наличен и руски интерфейс.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#5

Тук има стари версии колкото искаш.
http://www.androiddrawer.com/11498/downl...p4gCeLTfzY

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#6

dobs7z написа:Също така, ако може да се обесни малко по-подробно от някой на който му се занимава, как точно да си получим заработените пари, защото в случая аз - използвам за пръв път paypal.

Да не си объркал темата друже ??? Tooth

Xiaomi redmi note 7   4/64
Цитирай
#7

dobs7z написа:Също така, ако може да се обесни малко по-подробно от някой на който му се занимава, как точно да си получим заработените пари, защото в случая аз - използвам за пръв път paypal.
Май искаше да пишеш в тази тема https://www.androidbg.com/forum/post1143...l#p1143853

Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Bupyca написа:
dobs7z написа:Също така, ако може да се обесни малко по-подробно от някой на който му се занимава, как точно да си получим заработените пари, защото в случая аз - използвам за пръв път paypal.

Да не си объркал темата друже ??? Tooth


Ох леле, да си сънен и да пишеш по форуми - най-голямата грешка! Big Grin
Цитирай
#9

Абе днес се ъпдейтна до версия 8 и гледам, че всичко кълне "новия" интерфейс. Ами на мен си е същия като на 7-ма версия Big Grin
Не виждам никаква разлика, ама абсолютно никаква. Да не би интерфейса да е различен само за КитКат или определени устройства Smile
Цитирай
#10

boandroid написа:Абе днес се ъпдейтна до версия 8 и гледам, че всичко кълне "новия" интерфейс. Ами на мен си е същия като на 7-ма версия Big Grin
Не виждам никаква разлика, ама абсолютно никаква. Да не би интерфейса да е различен само за КитКат или определени устройства Smile

Рестартирай си телефона и ще видиш и ти новия интерфейс Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

На майка ми телефона не е рестартирван от както е купен на 2888 работни часа е, и се е обновил интерфейса, а моя на 2-3 се рестартирва и не е. Искам го тоя интерфейс ама няма.. Tooth


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#12

като се обнови, моя след няколко секунди си смени само интерфейса. а иначе незнам какво не му харесвате, мен ме кефи... Smile
Цитирай
#13

И аз искам новия интерфейс всички го имат само аз не.


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#14

Как да направя така че, в нюз фийда да ми излизат най новите публикации.
Има го по принцип, но е неудобно измислено да си идеш все едно в настройките и от там да прегледаш новите...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#15

Lam3r4e написа:Как да направя така че, в нюз фийда да ми излизат най новите публикации.
Има го по принцип, но е неудобно измислено да си идеш все едно в настройките и от там да прегледаш новите...

При тази версия май за сега това е единствения начин,колкото и неудобен да е.Сложи си по-стара версия,а ако ти харесва новият интерфейс ще се чака докато му дооправят кусурите smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#16

На мен интерфейса не ми пречи толкова,но някой може ли да каже има ли опция да ми зарежда по-стари публикаций в news feed-а когато скролна в крайно долно положение.Че ми зарежда само до едно положение и не иска по-стари??Ако не вращам стария фейс.

Samsung Galaxy S6 SM-G920F Blue Topaz
Цитирай
#17

Здравейте , днес започнах да ползвам мобилен фб обаче нещо не ми излизат най новите новини като на лаптопа аз ли греша или е така .Гледам ,че се рефрешва на 30 мин незнам .Може ли някой да обесни как да ми излизат всички новини на време ? Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#18

http://www.androiddrawer.com/12886/downl...7-app-apk/ избираш си версията и теглиш Smile
Цитирай
#19

Днес си си ъпдейтнах версията на фейсбук , но пак не показва най новите фиидове .Мислех ,че ще се оправи обаче проблема пак си остана .Трябва отново от настройките да гледаш най новите фийдове

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#20

[Изображение: 7380108L.png] Facebook for Android v12.0.0.0.0 ALPHA


Какво ново в тази версия:
• Upload multiple photos at a time in groups.
• Improvements to help group admins pin and unpin posts, and review pending and reported posts.


Свали: http://www73.zippyshare.com/v/9162983/file.html

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#21

Да не пускам нова тема ще пиша тук. Току що забелязах, че нещо не ми се отваря фб апп някой друг има ли такъв проблем. Днес през деня отваряше а сега като цъкна на иконата премигва и ме праща на началния екран. Феинсталирах инсталирах какво ли не и пак това прави. :unknw:
Цитирай
#22

При мен си бачка. Рестартира ли телефона?
Цитирай
#23

Simeon24 написа:Да не пускам нова тема ще пиша тук. Току що забелязах, че нещо не ми се отваря фб апп някой друг има ли такъв проблем. Днес през деня отваряше а сега като цъкна на иконата премигва и ме праща на началния екран. Феинсталирах инсталирах какво ли не и пак това прави. :unknw:

За алфата от тук ли говориш или за официалния? Да не е излязъл някой кофти ъпдейт пак.Сложи по-стара версия.Аз си карам със 7.0 още и не ползвам новите "извращения" Big Grin

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#24

Говорих за официалния от Google Play сложих тук алфата и нямах проблеми. Днес ми излезе актуализация, актуализирах и пак нямам проблеми :thumbup:
Цитирай
#25

От 2 версии насам този фб не ми излизат най новите news feed незнам защо вчера си ъпдейтнах най новата и пак така същата работа някой има ли го този проблем

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)