Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук

Здравейте,
Не съм сигурен, дали тук е правилното място, но да попитам: защо не мога вече да изпращам с телефона 《.pdf》 файлове чрез месинджъра на фейсбук? Проблем на месинджъра ли е или на телефона? От компютър с уиндоус проблем няма?

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай
Аксесоари

(2019-10-21, 11:14:55)dodo_pv написа:  Здравейте,
Не съм сигурен, дали тук е правилното място, но да попитам: защо не мога вече да изпращам с телефона 《.pdf》 файлове чрез месинджъра на фейсбук? Проблем на месинджъра ли е или на телефона? От компютър с уиндоус проблем няма?

Това го няма като опция на messenger за телефон. 
Виждам съм хора как се логват в фейсбук през браузъра и си правят сайта да е с Десктоп изглед и тогава става, но аз също пробвах и при мен пак не ми излезе кламерчето за закачане на файлове. Ако искаш пробвай и ти ...

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • dodo_pv
Цитирай

С Redmi note 7съм ползвам facebook lite и след ъпдейта до miui 11 ми излезе някаква актуализация на facebook lite 258кб, натискам актуализиране тръгва и в следващия момент изписва че е невъзможно. След триене кеш и данни на play store нещата се оправят въпросната актуализация изчезва за два три дни. Преди два дни facebook lite си се актуализира нормално само че непомня колко кб беше актуализацията и тъкмо мислех че вече всичко е наред и хоп днес отново същата ситуация, наличие на 258кб актуализация невъзможност за актуализиране и отново триене кеш и данни на play store. Въпроса ми е има ли някаква оправия че ми омръзна през два дни да трия данните на play store. Забравих да спомена че след актуализацията до miui 11 съм правил хард ресет.
Цитирай

Въпроса ми пак е свързан с фейсбук но не точно. От няколко дни отново използвам Samsung Galaxy S4  (GT-I9515) и имам проблем с Messenger апликацията... Не иска да се инсталира  Bu
Опитах стари версии - нито една не иска.. избива грешка при инсталацията..
       

Опитах с рестарт на телефона, опитах с изтриване на кеша на Play Store, деинсталация на ъпдейтите на Play Store и тн. но нищо не помага. Телефона е със стоковия ROM, без root и тн..

Дайте съвети какво мога да направя за да подкарам приложението.

Последната версия на Facebook и Messenger Lite се инсталират и работят без проблем. Проблема е, че аз ползвам само Messenger.. а Lite версията е урязана Sad
Цитирай

Пробва ли първо да махнеш lite версията на месинджър? Може и нацяло фейсбук да махнеш и след като инстслираш месинджъра да ги върнеш

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

На мен на S4 не ми качва последната версия на месинджър. Явно вече е стар апаратът...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Diego Armando за това мнение:
  • jorimafia
Цитирай

Явно ще си карам с това което има. Интересно е, че пробвах на руутната s4- ка с пай на нея да кача Messenger и пак не се получи.. (имам още една 9515 и 9505 без дисплей - вече останаха само "дъната", тоест само голи платки)
Цитирай

Здравейте ,имам проблем с FaceBook ,не ми се стартират видеотата!Стартирам клипчето от плея и за една секунда даже няма и секунда пак почва от начало?
Нещо го блокира !
Клипчето е примерно 2минути а ми го дава за една секунда,пробвах :
Microsoft Edge,Firefox проблема си го има и там!
Логване на ново, пак си го има проблема.
На друг компютър пак си го има проблема!
Сменяне на паролата няма разлика!

На какво може да се дължи тоя проблем?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2020-08-31, 12:25:44)Compare написа:  Здравейте ,имам проблем с FaceBook ,не ми се стартират видеотата!Стартирам клипчето от плея и за една секунда даже няма и секунда пак почва от начало?
Нещо го блокира !
Клипчето е примерно 2минути а ми го дава за една секунда,пробвах :
Microsoft Edge,Firefox проблема си го има и там!
Логване на ново, пак си го има проблема.
На друг компютър пак си го има проблема!
Сменяне на паролата няма разлика!

На какво може да се дължи тоя проблем?
проблема може да е в автора или в cloud -а на Facebook!
Щом и от компютър не се получава, значи самото приложение има проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • Compare
Цитирай

Прав си ,май е от приложението е проблема на следващият ден проблем нямаше забравих да вметна !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте,
Някой има ли проблем с известията на рожденните дни във версията от маркета.
Трих кеш,данни,качвам различни стари версии и няма оправяне.
Всички настройки са зададени коректно.
През браузър,ако влезна в "събития" показва рожденни дни,но и там не се получават известия.
На всякъде е зададено да показва известия за рожденни дни 
Някакви идеи?
Цитирай

Фейсбук за Windows тотално го усраха с новия интерфейс. Нелицеприятен, адски неинтуитивен, с лоша подредба и бъгав до смърт най вече с известията. ИТ тата повсеместно стават все по некадърни и малоумни. Явно онлайн обучението е вредно и неефективно. Факт е чее светът затъпява. Фейса за Win е вече едно лайно, За Андоид е малко по добре, макар че и там се дъни. На едния ми телефон който е с резолюция 720/1440 се мащабира шрифта коректно а на другия който е с резолюция 1080/2340 не се мащабира адекватно и шрифта си стои доста по дремен от този на малкия .Това на lite версията, а на обикновената няма и опция за уголемяване на шрифта

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Моето мнение пък е , че самия фейс е една от причините света да затъпява!

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • krasicvetkov
Цитирай

Колко време може да ти се хибернира профила ако го "изтриеш"? И какво остава след теб - в групи и коментари, лайкове?
Месинжъра ти оставаше като опция да пишеш /и да те виждат/ - т.е. и него трябва да се унисталне?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

15 дена и ти изтриват профила,през това време не трябва да се опитваш да влизаш,иначе пак ти се подновява.

Huawei P30
Цитирай

Идеята ми е да го оставя така поне 1-2мес. Ако реша да го върна.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Не знам колко време може да се дезактивира,тук има информация https://www.facebook.com/help/2143766785...m_switcher

Huawei P30
Цитирай

Колко дни акаунта може да стои замразен - 30 дни или 7? За да не се изгуби.
Ако е 7 ще трябва да го активирам за кратко и пак деактивирам .


Какво става с постовете ти в групите?

ПП: Има ли на лесен начин да си прекопираш страници, групи - в друг профил, но само което ти е важно.

ПП2: ще отсявам ръчно....не е за вярване колко стр,. имам в харесано...  Yikes

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

За пръв път чувам да се губи замразен акаунт. Напротив - не можеш да го изтриеш завинаги, дори да искаш. Някои хора си ги държат деактивирани с години и след това си ги активират пак.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Деактивиран и премахнат са различни неща. За второто е нужно 2 седмици (по спомен) да не се изкушаваш ди си ползваш акаунта...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2022-04-29, 12:53:43)Lupita написа:  За пръв път чувам да се губи замразен акаунт. Напротив - не можеш да го изтриеш завинаги, дори да искаш. Някои хора си ги държат деактивирани с години и след това си ги активират пак.

така беше преди, сега май не е .

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Потърси ли тук,за информация? https://www.facebook.com/help/2143766785...m_switcher

Huawei P30
Цитирай

Здравейте!Член съм на различни групи във ФБ някои от които са заключени за хора извън групата,но ми прави впечатление,че под мои коментари има лайк от мои приятели във ФБ,без те да са членове на групите,което значи,че виждат коментарите ми.От кои настройки да коригирам това?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Разбрах че преди час ми е сменена паролата...   как се процедира, името ми е сменено с Julien..... снимката е моята /картинка/.

 Заявих, че е хакнат, но тук се обърках кой трябва да посоча (този с моя мейл или горното с моята снимка и чуждо име)? 
EDit, през мейла ми започнах нулиране на парола и нов мейл за логване, но зациклих до тук, нямам идея какви са били тези кодове, през служебния комп го направих, сега пробвах през тел, но същото нещо излиза... остава домашния комп, по късно да пробвам да се логна с новата парола и мейл...
[Изображение: fb2d.png]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Аз лично не можах да разбера какво точно се е случило. Пробвай да обясниш по-последователно. Някой е влязъл в твоя профил и ти е сменил името или някой е направил нов профил с друго име и твоята профилна снимка?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)