Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси относно Фейсбук
#76

rado__8 написа:И с това нямам проблеми Big Grin

Ползвам си Фейсбук без да си създавам излишни главоболия Smile
Ха и аз съм така ,на телефона гледам каквото ми показва без много да му мисля ,а на компа съм задал да ми показва най новите. :cheers:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#77

Добре де на вас,не ви ли излиза това "New Stories" и като се щракне на него излизат последните публикации(макар,че незнам,защо изобщо го дискутирате,като проблем тоя фейсбук Big Grin).Ето скрииншот какво имам предвид Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#78

Да! Излиза ми и даже в ляво горе балонче с колко са новите. Но и да излиза и да не излиза ми е все едно,важното е да си работи без засечка ,а за сега се справя много добре Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#79

Здравейте, когато скролвам нагоре и надолу фацебоока ми цепи постоянно , с телефона от подписа съм!!
Цитирай
#80

Хора аз имам предвид ,че като пусна фейса ми показва фийдове от вчера ,а понякога когато сме четвъртък ми зарежда фийдове от вторник като го цъкна за сефте иначе това с дясното табче е добре цъкаш дясно и ти покава мост ресент и незнам Радо 8 сер ли като цъкнеш ти излизат примерно отреди 1 минута кво се е случило .И ми направи впечетление ,че когато влезна в фейса все 9 ми седи като истории ,че имам ама винаги .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#81

Зависи от последното влизане и какво съм преглеждал.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#82

nikolov89 написа:Добре де на вас,не ви ли излиза това "New Stories" и като се щракне на него излизат последните публикации(макар,че незнам,защо изобщо го дискутирате,като проблем тоя фейсбук Big Grin).Ето скрииншот какво имам предвид Smile
Добре де излизат ни ,но това са новите истории от най интересните ,а не новите от най новите има разлика.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#83

Ето хора за какво говоря http://prikachi.com/images.php?images/543/7668543R.png днес 18 : 15 отварям да се ровя и виждате какво има в фиидовете от сряда новина Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid: . И то нееднократно се получава тази бъгня .Всичките фийдове са разбъркани, примерно от преди 6 часа , 42 мин , 1 час , 8 часа ,от вчера .Естествено табчето натискаш и се оправя ама според ненужно трябва да си го оправят .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#84

Ако има раздвижване по статуса или харесване го получаваш като ново,а то ти показва датата на публикуване и ти си мислиш,че е бъг Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#85

Здравейте търся по-стара версия на facebook, която да не гълта толкова много РАМ и да не ми хаби толкова батерията! От коя версия изиска ползването и на месинджъра?
Цитирай
#86

Това с показването на most recent новини не е бъг, а просто от facebook така решиха да го направят. И мен в началото ме дразнеше, че всеки път трябва да цъкам на most recent за да видя най-новите новини, но с времето му свикнах и вече не ми прави впечатление.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#87

Аз пък до последно ъпдейтвах фейсбук приложението. Оцених в плейстор-а двете приложения с единици и написах по едно гневно английско мнение. От тогава си карам на версия 1.9.7
Антична версия, дървен интерфейс, ама мога да си чатя в реално време без месинджъра. И на заден фон не е лакомо:
[Изображение: Screenshot_2014_10_20_22_03_22.jpg]
На таблета месинджъра и фейсбук приложението общо смучат към 110 мб рам на заден фон, ама там поне имам повечко мощ и не ми пречи. :capitulation:
Цитирай
#88

Има ли начин да направя ФБ с отварянето да ми зарежда винаги най-новите публикации, а не най-интересните? Иначе трябва всеки път да отивам на News Feed.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#89

ZvZ написа:Има ли начин да направя ФБ с отварянето да ми зарежда винаги най-новите публикации, а не най-интересните? Иначе трябва всеки път да отивам на News Feed.

Колега не четеш ли!?Общо взето в цялата тема се мрънка за това и начин с новите версий НЯМА!Решението е по-стара версия на фейса Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#90

Има още един вариант - влизане през браузъра. Angel

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#91

Аз ползвам това приложение вместо официалното.
http://forum.xda-developers.com/android/...r-t2864561

 LG G3 32GB 5.0.1 Stock + Nexus 7 Chroma 5.1.1


Цитирай
#92

ZvZ написа:Има още един вариант - влизане през браузъра. Angel
И през браузера не ти отваря най новите прецакани сме отвсякъде :wall: :wall:

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#93

fuckinggood написа:
ZvZ написа:Има още един вариант - влизане през браузъра. Angel
И през браузера не ти отваря най новите прецакани сме отвсякъде :wall: :wall:
С приложението над поста ти отваря каквото си искаш и не само с него ,а и още 2-3 ,които пробвах от маркета.Даже и съобщенията се отварят през тях ,друг е въпроса ,че не са толкова функционални като оригинала или може би не им дадох шанс. :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#94

Колеги, от както ни задължиха да слагаме месинджъра, се върнах на ВЕРСИЯ 10 и нямам ядове. Чата си работи в приложението, а общите ресурси, които ползва (приложение, данни, кеш) са около 50Мб. Единствения недостатък, е че веднъж на десетина дни ми блокира чата, и ме задължава да инсталирам месинджъра. Тогава просто от настройки на приложенията го изключвам принудително и трия данните. Стартирам го и се логвам отново и готово. За сега ме устройва този вариант. Не че нямам ресурси, просто не искам две отделни приложения, които харчат батерия.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#95

dp4u4umi6ev написа:
fuckinggood написа:
ZvZ написа:Има още един вариант - влизане през браузъра. Angel
И през браузера не ти отваря най новите прецакани сме отвсякъде :wall: :wall:
С приложението над поста ти отваря каквото си искаш и не само с него ,а и още 2-3 ,които пробвах от маркета.Даже и съобщенията се отварят през тях ,друг е въпроса ,че не са толкова функционални като оригинала или може би не им дадох шанс. :unknw:
Чучумишев , дай линк към другите да ги пробваме .Ако е така екстра .

driver sl ,хубаво си го направил нищо лошо ,но ми звучи все едно да си взема велико търново телевизор и да гледам бтв на него . Със старите версии клипове не можеш да качваш орязани ужас затова го съпоставих с тв-то .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#96

@fuckinggood това ,което направих е ,написах facebook в маркета и почнах да ги пробвам подред.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#97

Благодаря чучумишев , ще пробвам и аз и ако има резултат ще драсна тук . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#98

Колеги, нещо стана с фейса ми, не иска да споделя примерно дадена снимка от дадена страница.Читава си беше версията и сега стана това.. Някой с такъв проблем, да каже какво да правя или да предложи друга версия на тва чудо.(със 10.0.0.28.27 съм)

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#99

Имам един въпрос, ако името и паролата са ми запаметени на телефона, ако сложа друга сим карта ще ме логне ли автоматично или ? :unknw:
Цитирай

Andro_meda написа:Имам един въпрос, ако името и паролата са ми запаметени на телефона, ако сложа друга сим карта ще ме логне ли автоматично или ? :unknw:

Да Сим-картата няма нищо общо с програмите Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)