Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с камерата на s5
#26

Така след фабричните вчера инсталирах скайп месинджър и фейсбук през интервали от 2 часа камерата работеше без проблем докато току що инсталирах вайбър и камерата заби .. също така и телефона започна да лагва което не се беше случвало до сега .. та пак отивам в сервиза и ще искам да ми върнат парите направо достатъчно главоболия с този телефон

П.п Извинявам се за спама но не намирам edit бутона .. та до досадния процес mm qcamera daemon по мои наблюдения се появява след като камерата забие и излезе съобщението за грешка
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз към момента се отказах да ъпдейтна отново до 5. Доколкото четох в нета като цяло лолипопа да показва по добър перформънс но като цяло все още се посбъгясва. За сега все още нямам проблем с камерата. Работи си нормално и не е забивало.

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай
#28

току що се върнах правиха някакви тестове и ми казаха че хардуерно телефона е 6 ... и ме пращат да отида в самсунг обаче вече не ми се обикаля смъкнах версията на вибер като последна надежда да видим какво ще стане
Цитирай
#29

Колеги проблема е решен .. след ресет инсталирах стария вибер който е посочен от колегата в първите отговори за 24 часа вече пробвах да предизвикам процеса и да забие камерата но сичко си е ок между другото съвпада с последния ъпдейт на вибер които е излязал на 7ми април а аз проблема го имам от 2 седмици но до колкото разбирам при всеки проблема може да се появи от различна програма... успех момчета
Цитирай
#30

MYSTERY SOLVED и при мен... да му ******** ..... не е от тъпата КАМЕРА, а от тъпия андроид и по-точно/най-вече от ВАЙБЪР, дори не използвам разговорите му, а само чата.... скапана работа, определено съм разочарован. Една молба, ако може да ми споделите как да инсталирам по-стара версия на вайбър или конкретната с която мислите, че няма проблем.


ПС: след като ми сложиха новата камерата, нямах проблем 2 дни, на 3тият изпозлвах вайбъра и тогава фейлна отново... така открих, че е от него.
Цитирай
#31

Изтриваш версията, която имаш в момента. От настройките даваш разрешаване инсталиране от неизвестни източници, сваляш арк файла на по-стара версия, например от 4PDA, исталираш си я - това е.

 
Цитирай
#32

Колега, старата версия на Viber можеш да свалиш от тук: http://www.androiddrawer.com/20634/downl...r-app-apk/
Цитирай
#33

(2015-04-26, 15:45:48)rmnd написа:  MYSTERY SOLVED и при мен... да му ******** ..... не е от тъпата КАМЕРА, а от тъпия андроид и по-точно/най-вече от ВАЙБЪР, дори не използвам разговорите му, а само чата.... скапана работа, определено съм разочарован. Една молба, ако може да ми споделите как да инсталирам по-стара версия на вайбър или конкретната с която мислите, че няма проблем.


ПС: след като ми сложиха новата камерата, нямах проблем 2 дни, на 3тият изпозлвах вайбъра и тогава фейлна отново... така открих, че е от него.


От Samsung Apps си го дръпни ,там си е стара версия , нямаш нова!
Цитирай
#34

Благодаря ви!
Цитирай
#35

Колеги,

При мен и със 4.4.2 пак фейлна и телефона стана горещ като котлон... Не съм ползвал вайбър по това време ами си браузвах със хрома и проведох един нормален разговор.... Ще се ходи пак в сервиза и ако пак фейлне става за трети път. Доколкото знам 3 пъти за един и същи проблем и подмяна на телефона нали?

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай
#36

Цитат:Колеги,

При мен и със 4.4.2 пак фейлна и телефона стана горещ като котлон... Не съм ползвал вайбър по това време ами си браузвах със хрома и проведох един нормален разговор.... Ще се ходи пак в сервиза и ако пак фейлне става за трети път. Доколкото знам 3 пъти за един и същи проблем и подмяна на телефона нали?

При мен е същият проблем появява се  'mmq camera daemon' започва да точи батерията и телефона да загрява доста. Сега деинсталирах вайбъра и ще потвърдя дали проблемът е от него.
Към Berchev..
При теб вайбър деинсталиран ли е, понеже и да не се ползва си работи във фонов режим?
Поздрави!
Цитирай
#37

(2015-04-27, 16:13:38)bullbar написа:  
Цитат:Колеги,

При мен и със 4.4.2 пак фейлна и телефона стана горещ като котлон... Не съм ползвал вайбър по това време ами си браузвах със хрома и проведох един нормален разговор.... Ще се ходи пак в сервиза и ако пак фейлне става за трети път. Доколкото знам 3 пъти за един и същи проблем и подмяна на телефона нали?

При мен е същият проблем появява се  'mmq camera daemon' започва да точи батерията и телефона да загрява доста. Сега деинсталирах вайбъра и ще потвърдя дали проблемът е от него.
Към Berchev..
При теб вайбър деинсталиран ли е, понеже и да не се ползва си работи във фонов режим?
Поздрави!

Ползвам го постоянно и няма да го деинсталирам. Сложих по стара версия, която изтеглих от Samsung Apps. Утре ще им го закарам пак в сервиза... Реших да звънна и в emag, от където е купен и мацката на телефона ми каза че трябвало в техен сервиз и ако те преценели щели да го пратят към оторизиран сервиз, ама не ми минават тея, имам доверие на оторизирания сервиз повече. Първия път го имам записан в гаранцията, ако станат три и ще претендирам за смяна на апарата....

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай
#38

Потвърждавам проблемът е от Вайбъра. Втори ден с премахнат Вайбър няма загряване и пад на батерията.
Цитирай
#39

(2015-04-30, 05:56:28)bullbar написа:  Потвърждавам проблемът е от Вайбъра. Втори ден с премахнат Вайбър няма загряване и пад на батерията.

От Събота до ден днешен и аз нямам никакви проблеми, а на ден си я тествам/пускам доста често. Остава да пробвам и с по-стара версия, но за сега и така съм доволен..
Цитирай
#40

Хора, при мен пък откакто съм с BOD3 вече доста време стана, нямам никакви драми с "camera failed" или daemon процеса, ползвам си стабилно вайбър, скайп.. не съм връщал стари версии.. Пу, да не го уруки..
Може да е повлияло и това, че изчистих cache partition-а от recovery.
Цитирай
#41

Проблема с "демон-а" май се оказа,заради последните версии на вайбъра.От една седмица се върнах на по-стара и изчезна.Сложих вайбър 5.0.2 (първата версия с видео разговор),всеки ден говоря,чатя,правя и видео разговори по него и проблем не съм имал вече.Другият заподозрян скайпа,също не ми прави проблеми,но аз така или иначе съм със стара негова версия отдавна,понеже новите са бъгави Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#42

От няколко дни и аз съм с версията от samsung apps, не я знам коя е, но за сега нямам проблеми а на ден честичко пускам камерата да видя дали ще забие.

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай
#43

(2015-04-30, 13:31:35)nikolov89 написа:  Проблема с "демон-а" май се оказа,заради последните версии на вайбъра.От една седмица се върнах на по-стара и изчезна.Сложих вайбър 5.0.2 (първата версия с видео разговор),всеки ден говоря,чатя,правя и видео разговори по него и проблем не съм имал вече.Другият заподозрян скайпа,също не ми прави проблеми,но аз така или иначе съм със стара негова версия отдавна,понеже новите са бъгави Smile

Колега, с коя версия на Скайп си?
Цитирай
#44

Здравей колега,ползвам скайп 5.0 или по-точно версия 5.0.0.49715.След нито един видео разговор не съм имал проблем с телефона.За по-стари версии,като 2... и 3... също казват,че са стабилни и решават проблема с "демона" и камерата.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#45

Аз деинсталирах скайп и вайбър и пак ми се пуска тоя боклук демона .. защо ?
Цитирай
#46

(2015-05-01, 20:06:35)dontspame написа:  Аз деинсталирах скайп и вайбър и пак ми се пуска тоя боклук демона .. защо ?

Някой друг app ти го активира, опитай се да забележиш кой е.
Цитирай
#47

Хора оправихте ли си проблема с камерата. Мисля да си купувам Samsung galaxy 5 тази седмица и то само заради камерата , снимам доста .
Цитирай
#48

Ако сложиш стара версия на Viber няма проблеми . За Skype не знам как са нещата защото не го ползвам .
Цитирай
#49

(2015-05-06, 03:02:26)astralev написа:  Хора оправихте ли си проблема с камерата. Мисля да  си купувам Samsung galaxy  5  тази седмица и  то само заради камерата , снимам доста .

Ако искаш телефон със супер камера по добре ди вземи lg g3 от с5 не очаквай много Smile
Цитирай
#50

(2015-05-08, 16:07:32)ancho_20 написа:  
(2015-05-06, 03:02:26)astralev написа:  Хора оправихте ли си проблема с камерата. Мисля да  си купувам Samsung galaxy  5  тази седмица и  то само заради камерата , снимам доста .

Ако искаш телефон със супер камера по добре ди вземи lg g3 от с5 не очаквай много Smile

Дори бих препоръчал Sony Z3  . Като неговият минус е това , че му е слабичка светкавицата ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)