Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с камерата на s5
#51

Здравейте! Имам същия проблем с камерата. Преди бях с 5.0 после минах на 4.4.2, трих правих връщах фабрични, какво ли не и пак има този проблем. сложих версия 5.0 на viber и пак същия проблем. Много съм разочарован от този телефон, какъв е тоя смартфон като не можеш да използваш 16 мегапикселова камера или viber ili skype или каквото и да е свързано с камерата. Момчетата с гаранциите. Кажете какво стана с вашите телефони, че аз съм в чужбина а телефона ми е купен от България и не мога да ползвам гаранцията. Моля давайте по подробни отговори за решението на проблема. Имам приятели с S5 и имат същия проблем!

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
Аксесоари
#52

Нищо че си в чужбина предполагам че гаранцията е международна. Отиди с оригиналната гаранционна карта в някой оторизиран от производителя сервиз и им обясни какво става. Иначе на мен от сервиза ми го върнаха с 4.4.2 а аз бях с 5 но след това пак се появи проблема, но нямах възможност да ходя пак в сервиза и сложих версията на вайбър от samsung apps и за сега нямам никакви проблеми.

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай
#53

Този проблем не е за сервиз ! Просто тези които пишат програмите като Viber i Skype  нещо са се изложили , или им е трудно да го напаснат с лолипоп . Ако не ползваш видео разговори във Viber сложи стара версия писано е вече за това в темата и няма да имаш проблем.
Цитирай
#54

То това е проблема, че човек като е в чужбина ползва този начин за връзка. Да разбирам че може да се оправи проблема и не е от телефона.. Ако си сложа пак лолипопа със стара версия на viber ще работи ли добре, някой пробвал ли е?

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#55

Аз съм със стара версия и нямам проблеми. Обаче мисля , че версията с която съм нямам видео разговори.
Цитирай
#56

(2015-05-14, 17:26:16)Renx_02 написа:  То това е проблема, че човек като е в чужбина ползва този начин за връзка. Да разбирам че може да се оправи проблема и не е от телефона.. Ако си сложа пак лолипопа със стара версия на viber ще работи ли добре, някой пробвал ли е?


Аз съм по този начин . Мислех,че проблеми ми идва от лолипоп , но от както си изтеглих от самсунг аппс Вайбър , не съм имал никакви проблеми .Дори в момент съм от три дни с Вайбър 5.2.2 ( някъде имаше линк в темата за него) и камерата си работи без проблем. Старият малко ме дразнеше,че е с много стара визия ,този е по-добър и също няма проблеми.
Ето този ползвам сега : http://www.androiddrawer.com/20634/downl...r-app-apk/
Цитирай
#57

Само констатирам, че проблема е от viber... Сега съм с версия 4.3.0 и нямам никакъв проблем, тела си работи перфектно.

(2015-05-14, 21:01:31)altanivan написа:  
(2015-05-14, 17:26:16)Renx_02 написа:  То това е проблема, че човек като е в чужбина ползва този начин за връзка. Да разбирам че може да се оправи проблема и не е от телефона.. Ако си сложа пак лолипопа със стара версия на viber ще работи ли добре, някой пробвал ли е?


Аз съм по този начин . Мислех,че проблеми ми идва от лолипоп , но от както си изтеглих от самсунг аппс Вайбър , не съм имал никакви проблеми .Дори в момент съм от три дни с Вайбър 5.2.2 ( някъде имаше линк в темата за него) и камерата си работи без проблем. Старият малко ме дразнеше,че е с много стара визия ,този е по-добър и също няма проблеми.
Ето този ползвам сега : http://www.androiddrawer.com/20634/downl...r-app-apk/

Мерси колега ще пробвам, че на мен ми трябва видеото!

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#58

Дори отдеве си качих Лолипоп 5.0 през Один ,че този "въздушният" не ми харесваше . Сега си имам и режим без звук ,батерията си показва време от последно зареждане и други . Има си различка между този на Мтел  и последния Английски ( от 17 април британският BOD3 ) .. Препоръчвам Wink Wink Wink
Цитирай
#59

Като вземете да пишете глупости и да вършите такива .. нямате граници.
Като не ви работи телефона, върнете първо фабричните настройки, след това мислете варианти.
Този сложил viber, другият го махнал .. видиш ли телефона имал хардуерен проблем и подобни ти глупости.
Той ако е хардуерен, няма да работят много хиляди телефони не 2-5- 10 ...
Аз съм с lollipop от както го има и нищо не ми е спирало, нищо не ми се е бъгвало и нямам никакви хардуерни проблеми.
Батерията държи повече, няма приложения, който да ми точат батерията и тн .. всичко си го правите сами с неизвестни APP's

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
Цитирай
#60

Виж колега,като незнаеш за какъв проблем става въпрос не пиши. Не е един телефон, можеби са хиляди. И как коментираш нещо следкато не си го виждал и незнаш какво е. Следкато толкова хора пишат за това явно има нещо, не мислиш ли!!!

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#61

Най ме кефи като дойде някой дето хал хабер си няма за какво става въпрос и се из*ере яко в темата...
Цитирай
#62

Културничко , Моля Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#63

на тези които след даунгреид на вайбър проблемът остава препоръчвам да направят един ресет и след това старата версия на вайбър Smile
Цитирай
#64

Може ли някой да даде работещ линк за директно сваляне на Viber 5.2.2?







Цитирай
#65

http://www.apkmirror.com/apk/viber-media...-download/

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#66

gipso, благодаря!







Цитирай
#67

Здравейте и аз искам да потвърдя, че след като сложих по-старият Viber , проблема изчезна. Повече от месец не съм имал забиване на камерата.

Дано да съм бил полезен.


Поздрави.
Цитирай
#68

при мен проблемите с camera failed и daemon-а изчезнаха откакто съм с BOD3.. Месец, че и повече.. не съм бутал вайбър, скайп и тн, последни версии са си
Цитирай
#69

....е значи това е разковничето бодваш BOD3......и се радваш на близалката без "демони и дяволи"
Цитирай
#70

така изглежда Smile поне при мен това е разковничето, да Smile всеки казва как му се е решил проблема, аз казвам как се реши при мен Smile
Цитирай
#71

И аз съм доволен от BOD3 . Батерията ми държи между 2 и 4 дни , според зависи колко го ръчкам !
Цитирай
#72

Имам телефона от няколко месеца. Инсталирах си приложение, което отчита ред основни параметри като температура на ядрото, на батерията и т.н. В студените месеци нямах проблеми с камерата, която е перфектна, но имам същият проблем с не стартирането на камерата в определени моменти. Това става, когато устройството "прегрее" и температурата на батерия надвиши 38 градуса. След охлаждане, всичко е о.к! Когато това се случи, на дисплея се изписва именно , че устройството е прегряло.
Цитирай
#73

@ivanov_karnobat

И какво му правиш,че чак прегрява този телефон?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)