Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

... и аз да се запиша с един х600 /все още търся читав РОМ/

малко помощ за колегите които не са префлашвали телефон:

https://www.youtube.com/watch?v=y4sGxF7zCUs

.. и тук има доста неща за телефона:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=650152

any Android Phones 
...  and  Rock forever
Цитирай
Аксесоари

По-читав от стоковия ром няма да намериш....Smile
Цитирай

Ето тук има всички налични ромове и няма как да не си харесате,като се има предвид че са изчистени от китайски приложения и не бъгват - http://www.letv.re/forum/15-le-one-x600x608/
Цитирай

И с какво са почитави от стоковия? Smile
Единствено с липсата на прословутите "китайски" приложения, които са... 5-6 на брой и явно са непреодолима пречка за притежателите ... Smile
Цитирай

под читав РОМ разбирам чист гол Android X.X.X, без каквито и да е добавки, както е на Nexus... ама явно ще се чака.

п.п
под стоков РОМ визираш S1 x600 5.0.002?

any Android Phones 
...  and  Rock forever
Цитирай

Може би във втората генерация.... :Smile
Днес  попаднах на доста любопитна информация за следващия модел, който би трябвало да бъде обявен в края на февруари.... Отнася се най-вече за цената-$228!?!? 
Hello X20, 4GB Ram и 2K дисплей за $230 не звучи зле....  поне на хартия.... Smile
Цитирай

Сутрита сложих Miui v7.1.3.0 stable от bobN (рома е на няколко дни) !
Ще се тества , но на първо четене miui-то има 2/2,2гб оперативна свободна . За разлика от стоковия с който ми дойде 55.5.034E 1,7/1,8.
Има бъг с mute бутона - но има лек , дистанционното работи!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

Всеки сам си преценя за ромове.Аз не давам наклон на никой.Аз искам телефона да има БГ език,а не само английски и китайски.Все пак живея в България и мразя като всичко около мен е на английски,но това всеки го преценя за себе си.Само незнам какво не му е хубавото на ББ ромовете,като аз съм с тях и телефона върви без лагове,проблеми и всякакви кусури.
Ползвайте си ги със здраве и всеки както му харесва.
Цитирай

Я разкажи малко повече за Miui v7.1.3.0 stable от bobN. Инсталирал си го директно, или си изтрил всичко и след това си инсталирал 10S и после Miui v7.1.3.0? Какво има в Miui като вградени приложения и какви езици?
Цитирай

(2016-02-14, 21:39:19)kotzev1 написа:  Я разкажи малко повече за Miui v7.1.3.0 stable от bobN. Инсталирал си го директно, или си изтрил всичко и след това си инсталирал 10S и после Miui v7.1.3.0? Какво има в Miui като вградени приложения и какви езици?

Телефонът ми x600 от няколко дни е с Miui v7.1.3.0
Добър външен вид. Инсталирах го върху 10 ката.
Харесва ми това,че за LeTV има избор от ромове,
но най съм доволен от 09 S.
Специално за L1 x600 е най-оптимизиран и вади 54 790 точки на Антуту теста.

Преди седмица сравнихме моят LeTV L1 с HTC One M9.
54 000 срещу 53 000 в ползва на LeTV L1 !
Цитирай

Здравейте,
и аз се сдобих с LeTV Le One (X600). Телефона е прекрасен, Особено се изкефих на аудиото. Звукът от телефона слушан на слушалки Xiaomi Piston 3rd Generation Earphone направо е уникален. Но ROM-а е EUI version 5.0.004S(Stable) - та въпроса ми е ще се ъпдейтне ли сам до последната версия 010S или ще трябва да го правя ръчно.
И втори въпрос. Не виждам никъде FM радио. Така ли е или при мен има проблем, защото навсякъде в характеристиките пише, че има радио.
Цитирай

Дано не напиша някоя глупост,но аз радио не съм виждал на този телефон.... Smile
Цитирай

Абе аз съм виждал (икона) ама уви не работи!
Miui v7.1.3.0 красавец (с много usble функции) но за жалост , много голям battery drains !
Има 2/3 приложения който могат да бъдат махнати (мое мнение) .
Езици има 4/5 на брой , БГ няма . Мисля че държи много по уверено wifi сигнала.
Има лек лаг във youtube и vbox7 при започване на видеото , превърта 2/3 оборота на (кръгчето) преди да тръгне!
Има хубав sound ! И вграден еквалайзер.
За сега продължавам да съм с него и да тествам !
Моля всеки с Miui v7.1.3.0 , да сподели как се държи батерията при него!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай

Аз пък никога не съм виждал такава икона, но както и да е... Та като за говорихме за батерия.... Два теста на PC Mark..... В единия случай на минимална яркост, а в другия на максимална..... Smile

       
Цитирай

(2016-02-15, 17:29:59)IVasilev написа:  Телефонът ми x600 от няколко дни е с Miui v7.1.3.0
Добър външен вид. Инсталирах го върху 10 ката.
Харесва ми това,че за LeTV има избор от ромове,
но най съм доволен от 09 S.
Специално за L1 x600 е най-оптимизиран и вади 54 790 точки на Антуту теста.

Преди седмица сравнихме моят LeTV L1 с HTC One M9.
54 000 срещу 53 000 в ползва на LeTV L1 !

Благодаря за изчерпателното обяснение! Аз съм с 10 ката и с S1_x600_BY_Multi_Lang-Based_5.5.007S и общо взето съм доволен. Наистина много вградени приложения и много от тях са ненужни и повтарящи се. Има Български и още много езици. Радио няма, а би трябвало, защото в оригиналният мултиезиков софт имаше доколкото си спомням, а и в описанието на телефона е посочено. От Антуту теста резултата при батерия на 80% някъде е 55 795 точки. Ползвам приложението за икономия на енергия от статус бара и автоматична яркост и при нормално използване 2 дни батерията издържа без проблеми. Би трябвало да пуснат в края на краищата и оригиналният мултиезиков софт, защото има такъв в Китай и почти навсякъде предлагат моделите с такъв. Ще почакам да видя дали руснаците няма да го пуснат, или да излезе като официална актуализация.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

От седмица и аз съм собственик на LeTV 1S.
Първите ми впечатления, добавил съм и снимки, правени с телефона, както и сравнение с камерата на Samsung S6 и iPhone 5:
http://forum.setcombg.com/%D1%81%D0%BC%D...D1%8E.html

SetCombG
Цитирай

Това за софта си е строго индивидуален избор... Аз нямам нещо, което да ми липсва в стокови ром и въобще не мисля за инсталация на custom... Нямам и услугите на Google,което всъщност си е един огромен плюс, ако не броим синхронизирането на контактите, които си въведох ръчно, но пък плюсове.... Те са не съизмеримо повече.... Smile
Повечето приложения съм инсталирал от вградения play store.... Всичко си се ъпдейтва на време... Изобщо идилията е пълна..... 😀
В общи линии това са приложенията, които съм инсталирал от китайския маркет.....Изключението е браузърът NoChromo, което си е разбираемо.... Smile

   

Пиша всичко това за да успокоя всички онези, които си мислят,че липсата на play store(гугълския имам предвид) е фатална едва ли не.... Smile
Цитирай

Здравейте,

От вчера съм щастлив собственик на модела x600. На пръв поглед: Красота! Разбира се, за хора като мен, не разбиращи нищо от флаш-рут-сток-къстъм-ром-прошвки... 12 часа настройки и  Bu си е трудно... Но с безкрайни плахи опити и желание, телефона "тръгна" почти по мой вкус. След няколко дни ще пиша подробни впечатления Хубав ден на всички. О, щях да пропусна, благодарности на tonkata за откриването на темата, за съветите! И още нещо, за бъдещите собственици на модела х600: Настройките за мобилен интернет от Виваком няма да ви затрудняват, ако изберете настройки за MEIZU MX5 и следвате указанията за настройки, описани на страницата на Вива.
Цитирай

И + още 1 брoйка 1S на жената, семейството ставаме почитатели на LeEco...

HTC HD2  > HTC ONE M7 BLACK + HTC DESIRE 820   >  Letv x800 One Pro 
Цитирай

Колеги,защо въвеждате настройките за интернета ръчно ????? При мен всичко се случва автомматично.....Поставям картата и толкова....Няма значение на кой оператор е картата.....Защо ви се налага да ги въвеждате ръчно ?
Цитирай

tonkata07, как се оправяш с китайския ап стор като всичко е на китайски? Нали говориш за зелената иконка LeApp?

След като ъпдейтнах до 5.5.010S, пак имам проблем с Google Play Store. Още със страртиране на телефона ми излиза съобщение "Google Plays Store services have stopped" и продължава да се появява периодично. YouTube също не тръгва, нито пък клипчета през браузъра. Друг имал ли е такива проблеми?
Цитирай

(2016-02-18, 14:16:16)Green_Eyed написа:  tonkata07, как се оправяш с китайския ап стор като всичко е на китайски? Нали говориш за зелената иконка LeApp?

След като ъпдейтнах до 5.5.010S, пак имам проблем с Google Play Store. Още със страртиране на телефона ми излиза съобщение "Google Plays Store services have stopped" и продължава да се появява периодично. YouTube също не тръгва, нито пък клипчета през браузъра. Друг имал ли е такива проблеми?

То е на китайски,но приложенията са с английски имена.....Smile Пишеш в търсачката търсеното приложение и.....го инсталираш......Smile
Това спирането на play store е заради неправилна инсталация....Мога да се обзаложа,че всичко е инсталирано "на един дъх"....Smile След като инсталиташ първите три неща.....survices,framework и още едно имаше.....Просто не се сещам кое беше третото,трябва да рестартираш телефона преди инсталирането на play store.....Това приложение така или иначе се инсталира четрвърто.....Ако случайно тръгне да се инсталира,трябва да спреш инсталацията и да рестартираш....След рестарта го инсталираш и всичко би трябвало да е наред.....Smile
Деинсталирай всичко и започни отначало.....И кажи какво е станало.....Smile
Аз обаче продължавам да твърдя,че това изобщо не е необходимо,но вие си решавате какво да инсталирате на телефоните си....Smile
Цитирай

Ако беше неправилна инсталацията, нямаше ли да спре play store още преди ъпдейта до 010S?
Цитирай

Ами не.....След всеки ъпдейт тези неща трябва да се инсталират отново....Smile Това означава,че всеки месец трябва да ги инсталираш....Така де....След всеки ъпдейт !

Колеги, току що заради вас си инсталирах Google-ските простотии... Smile
Всичко си работи без проблем....Не бях ги инсталирал от 4 месеца и не бях сигурен дали нещо не се е променило, но всичко си е същото.... Ако някой все още се чуди как да ги инсталира,мога да запиша едно кратко видео.... Само обаче, ако искате.... Не се натискам... Smile

       
Цитирай

видеа в youtube има, ако на някой му потрябва ше си намери

HTC HD2  > HTC ONE M7 BLACK + HTC DESIRE 820   >  Letv x800 One Pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)