Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Здравейте,
Чудя се кое Leeco има най-добрата камера. Гледам разни ревюта, ное ми е интересно да чуя и вашите мнения.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Всички са със стари сензори. Le max2 е добре, има OIS, Pro 3 е с по-добър сензор, но няма стабилизация.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте с LeTv x 520 съм преди седмица ми дойде официален ъпдейт до 5.9.026S_05131 направих го но сякаш батерията ми започна по бързо да пада някой има ли идея от какво може да е.Преди бях с 5.9.023S пробвах пак да си инсталирам него не стана.

(2017-11-12, 20:52:53)gramov написа:  Поръчах си Mi6, вчерана добра цена и ше се разделям с Leeco-то модел Х722. Поръчвах го за жената, като ъпгрейд на LG G3, обаче камерата му не е по-добра от на LG-то и така си седи в кутията. На практика е нов.
Ако някой има интерес, да пише.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на
Писах ти на ЛС
Цитирай

Здравейте,
преди време писах във форума с молба за помощ, за моя LEECO MAX 2 Х820. Не можеше да намери мобилна мрежа на нито един бг оператор.
Оказа се след много софтуерни промени, че проблема е хардуерен. Не беше свързана жичката на антената за клетъчна мрежа. Отвориха ми го и я наместиха в гнездото и на дъната платка. И сега няма проблем даже и в малки населени райони.
Цитирай

Честита Нова Година фенове на LeEco!
Вярвайте в бъдещето на по-добрите предложения на марката.
Цитирай

Те фалират скоро време
Цитирай

Тези дни четох,че голяма китайска строителна компания ще налее $2 милиарда в лееко, така че е възможно да има светло бъдеще за марката.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

Дано да оправят нещата защото ще тъжно марка с голям потенциал да се затрие бадева.
Цитирай

Слухове за предстоящ Le X модел!
Цитирай

Здравейте,имам LE S3 X626 дойде с ром 18S с мало бг. смених доста ромове /23S,26s,28S/ от 4PDA по няколко пъти,проблема е че точат много батерия, нощем с изключено всичко зареден 100% сутринта на 75-76%.Сега сложих едно MIUI по добре е с батерията но някои функции не работят,няма бг./то бг. имаше само на 18s/ не-мога нещо да му инсталирам google play а и не ми харесва ще пробвам и друго MIUI.Всички те ми телефони до сега са точили по 1% до 3% нощем дори и с включен WIFI Не е лошо телефончето ама ми строши нервите,не знам вече кво да му сложа.
Цитирай

Пробва ли на Cuoco92 софтуера? Аз съм много доволен от него. Има нова група в телеграм и скоро пусна ъпдейт за твоя модел > https://t.me/cuoco92_facebook
Цитирай

На Cuoco92 не съм го пробвал,само с неговите TWRP ли се инсталира или мога и с което съм имали бг и как е с батерията в покои,питам повечко ама ми омръзна от преинстали и само греди,дори бих останал с MIUI то ама google play дава грешка нещо.
Цитирай

здравейте и аз съм х626 . и минах по същият път, инсталирах му "le ita v5.3" досега  не съм открил бъг, освен не пълният превод но се преживява. линк  https://tickernel.org/le-ita-v5-4-le-2-x...x622-x626/


пп. а има по нов v5.4
Цитирай

(2018-02-21, 19:10:43)rdragor написа:  здравейте и аз съм х626 . и минах по същият път, инсталирах му "le ita v5.3" досега  не съм открил бъг, освен не пълният превод но се преживява. линк  https://tickernel.org/le-ita-v5-4-le-2-x...x622-x626/


пп.  а има по нов v5.4

За съжаление от този сайт по-никакъв начин не успявам да стигна до теглене,само до някакви реклами и до там.
Цитирай

С cuoco92 M7F батерията държи коректно в спящо положение и всичко си работи добре на S3 X626.След смяна на почти всички ромове само на този батерията е добре и има всичко вградено.
Цитирай

Днес ми спря google play и не мога да го подкарам теглих от къде ли не и не става.Форматирах телефона пак не,някакви идеи с LeTv x520 съм
Цитирай

Аз гугъл плея го зарязах още когато ми изписа,че иска да се актуализира само през Wifi,актуализирам и свалям от тук - www.apkpure.com - 1:1 е с плея.
Цитирай

(2018-02-21, 20:56:51)rrr написа:  За съжаление от този сайт по-никакъв начин не успявам да стигна до теглене,само до някакви реклами и до там.

линк https://mega.nz/#!BDRDlCYK!C_rA5jDavoG0_...I0uKzt5wwU
Цитирай

Някой с мнение за Coolpad Cool S1? Ще взимам нещо за племенника до 200 - 220$ и гледам този. Може и Xiaomi Mi A1 да му взема, но не съм решил още.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Exclamation 

   
Здравейте колеги, от снощи имам някакъв странен и сериозен проблем с моето LeEco Le S3 X626. Изчезват му мрежите и при рестарт забива за около 20 мин. на надписа: Оптимизира се приложение 2 от 2.



[Изображение: attachment.php?aid=20492]

Тръгва след около 20 мин. и отново е без мрежи. Спасявам го само с хард ресет, но след като му кача приложения пак ми прави същите магарии.

Дайте акъл кво да го правя. Само да добавя че всичко му е оригинално - не е баран изобщо.


10:05ч. 23.04.2018г.
За сега бачка, има-няма 20 часа проблеми не ми е правил, но не смея да му сложа приложения ит гугъл плея. Като си наслагам моите си около 30 приложения веднага счупва нещо и ми изчезват мрежите на двата оператора. Спасение няма освен пълен ресет.

Дайте идея кво да го правя. Проблема софтуерен ли е или хардуерен? Купих си го в следата на октомври 2017 и до вчера бачкаше невероятно добре. Яд ме е, че година не изкара.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

Намери къде из настройките беше приложенията да не модифицират системните настройки.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-04-23, 16:53:53)boris.stz написа:  Намери къде из настройките беше приложенията да не модифицират системните настройки.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Търсих ама нещо не мога да открия тази настройка. Може ли малко помощ от някой, който го е извършвал това действие със забраната на модифицирането на системните настройки.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

Някой да има инфо какво се случва с LeTv смятам да си сменям телефона с LeTv 3 Pro ама май залязват никаква поддръжка,ще мина на Xiaomi
Цитирай

Че те почти фалираха. Подръжката я няма никаква. За Pro 3 ще кажа че се държи добре и върши всякакви задачи отлично, но го смених заради камерата, която няма OIS. А това е нещо което е необходимо ако искаш да снимаш малко дете. Иначе прави прилични снимки за телефон.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-16, 13:29:56)plamcho написа:  Аз също инсталирах 26S и се сблъсках с този проблем. След дълго лутане и тестване на различни варианти при мен сработи следния вариант:
How to install Manual Gapps in the stock rom ? 
- Gapp not included. Download 
THIS FILE
1 - Delete all google app : Google Account Manager / Google Services Framerwork / Google Play Service / Google calandar sync / Google contact sync / Google Play
2 - Open GAPP manual 6.0.6, install all apk in this order : 1-2-3-4-6.
3 - Reboot, and it's done !

Предполагам, че не всичко ще се инсталира, но опитай с всички apk файлове. При мен 1 и 2 не се инсталраха, но после имаш възможност да ги изтеглиш от google play store.
Дано да съм бил полезен.

Може ли друг линк,че от тука няма изтегляне
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)