Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

Пробвай този: https://ufile.io/5ksfo
Цитирай
Аксесоари

Здравейте и от мен. Ето ром за letv x507 изчистен и перфектен откъм китайски боклуци работи на 100% има всичко https://mega.nz/#!4Q1zFCYK!Ni3vULi1UGsT0..._fZfNS_xwY
Цитирай

Здравейте.
Имам x800 от 2 години флашнат е с cuoco ром от над година и нямаше никакви проблеми. Както работеше се изключи . Не се зарежда, като го включа не свети никакъв цвят лампичка. Пробвах да го флашна пак но греда. Махах батерията няколко пъти, но не иска да запали. Пробвал съм всички комбинации с пауър бутона да задържам над 2 мин. но все умрял си стои. Ако някой има идея за нещо да пише и дали има вариант да влезна в паметтта да спася каквото мога.
Цитирай

Здравейте може ли малко помощ.Телефона ми умря.Letv 2 x520 изгасна инне иска да се включи.Компютъра не го вижда а като го включа в зарядно диода мига.Някакви идеи?
Цитирай

Тези телефони на практика не умират. Ако не е някакакъв наистина хардуерен проблем, пробвай да извадиш буксата на батерията и го флашни така без батерия, но с първия официален ром за този телефон. Убивал съм моя х600 няколко пъти със твоите симптоми, но успях да го съживя. Просто буутлудера беше се скапал. ако искаш пиши на лични за контакт и да го видим с подробностите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на deep за това мнение:
  • ico_3
Цитирай

(2018-11-14, 17:50:11)deep написа:  Тези телефони на практика не умират. Ако не е някакакъв наистина хардуерен проблем, пробвай да извадиш буксата на батерията и го флашни така без батерия, но с първия официален ром за този телефон. Убивал съм моя х600 няколко пъти със твоите симптоми, но успях да го съживя. Просто буутлудера беше се скапал. ако искаш пиши на лични за контакт и да го видим с подробностите.

Бюагодаря за отзивчивостта съживи се със продължително задържанд на power бутона.
Цитирай

Здравейте, дойде време да разкарам ветерана LeTV Pro1 (X800), китайска версия, нерутнат. Опитвам се да намеря елегантен метод да прехвърля информацията в/у наследника му (Xiaomi Mi Mix 2s), но засега не успявам. 

Някой има ли идея как да направя бекъп на телефона? В сегашния ром (5.9.028S, официален) намирам само опция Fast Transfer -> Sand Data, но е приложима само м/у Лееко у-ва. 

Някакви идеи за бърза и безпроблемна миграция към MIUI ?
Цитирай

(2018-04-22, 19:41:01)stan4o12 написа:  Здравейте колеги, от снощи имам някакъв странен и сериозен проблем с моето LeEco Le S3 X626. Изчезват му мрежите и при рестарт забива за около 20 мин. на надписа: Оптимизира се приложение 2 от 2.



[Изображение: attachment.php?aid=20492]

Тръгва след около 20 мин. и отново е без мрежи. Спасявам го само с хард ресет, но след като му кача приложения пак ми прави същите магарии.

Дайте акъл кво да го правя. Само да добавя че всичко му е оригинално - не е баран изобщо.


10:05ч. 23.04.2018г.
За сега бачка, има-няма 20 часа проблеми не ми е правил, но не смея да му сложа приложения ит гугъл плея. Като си наслагам моите си около 30 приложения веднага счупва нещо и ми изчезват мрежите на двата оператора. Спасение няма освен пълен ресет.

Дайте идея кво да го правя. Проблема софтуерен ли е или хардуерен? Купих си го в следата на октомври 2017 и до вчера бачкаше невероятно добре. Яд ме е, че година не изкара.

Имам същия проблем. Вие успяхте ли да се справите.
Моля за съвет.
Цитирай

Здравейте,

Имам LeEco Le X626 4GB RAM 32GB ROM 21MP MTK6797 10-core 5.5" FHD Android M 4G Phone P04-LEX626.
Страхотен телефон , но за съжаление умря. Дадох го на сервиз (даже на 2 за мнение) и ми казаха че дънната платка е изгоряла/дефектна.
Имате ли идея от къде мога да закупя такава дънна платка или дали има някой в България , който може да ми помогне да го оправя?
Мерси предварително!
Цитирай

Здрасти бъдещи колеги, набелязах си едно телефонче, но нещо ме смущава ниската цена. Каква ли е уловката? (Видях в един от коментарите съмнение, че продават ремонтирани за нови...) Телефона ми хареса много, въпреки , че е стар модел. Има MHL връзка с телевизор, долби звук, IR и какво ли не... Някакъв съвет? някой ползвал ли го е или да има инфо за него? В БРОС го продават за 560 лв. а тук : 128$ LeEco Letv Le Max X900
https://www.aliexpress.com/item/Original...TEM_DETAIL
Забравих да пиша, че за същите пари има малко по-слаб, но по-доказан телефон. Кой ще е по-удачния избор? Игри не играя Wink
https://www.aliexpress.com/item/5-5-Huaw...3c006vCbgN
Цитирай

Да се опитам да съживя темата-Le MAX 2 е телефона и имам проблем със звука при разговори-много е слаб и едва чувам и разбирам какво ми говорят. Случва се с различни РОМ-ове (или РОМ-и?), само сбRevenge OS РОМ е добре звука, а пък ми се иска да ползвам друг софт. Пробвах някои неща, споменати в XDA да променям в system и т.н., но нищо не проработи за сега. Ако някой може да даде акъл, ще черпя виртуална бира.
Цитирай

Така не става много ясно какво точно си направил. Кеша триеш ли преди новия РОМ(dalvik cache) дори ако трябва и internal storage? Както го описваш изглежда софтуерен проблема, пробвай да отключиш Dolby ако е заключен. Със старите ромове как е(пробвай преди да включиш интернет)?
Иначе ако е хардуерен сещам се за следните неща: пробвай на високоговорител и със слушалка как е звука, ако е добре значи има проблем във говорителя на слушалката, може да се е задръстила решетката. Ако е докоснала по някъв начин вода е направо за смяна говорителя.
Цитирай

При инсталацият правя full wipe-dalvic, cashe, system, data, vendor, само вътрешната не трия. Проблема би трябвало да е софтуетен, защото с Revenge РОМ звука е ОК.
Цитирай

Пак не става ясно дали с:
1.оригинален стар РОМ?
2.високоговорител?
3.Външни слушалки?
4.Dolby включен?
- как е звука?
Няма как с един от първите стари РОМ ове да не е ОК.Може някоя програмка, която си я инсталирал да е бутнал настройките,оттук се пита дали е руутнат РОМа,който инсталираш. Вземи си бекъп и на вътрешната памет(internal storage) и нея трий и пробвай(писах го и в преднишния пост).
Цитирай

Със стар РОМ всичко е ОК, с Revenge РОМ пак е ОК, високоговорител, слушалки и др. със всички РОМ-и (-ове) е ОК, Dolby и Vipeр4x не помага, рома е рутнат и програмите които инсталирам са еднакви за всички ROM които инсталирам. Пробвах веднъж с триене и на вътрешната памет и също не помогна. След четене по форумите пробвах да променям стойностите в system/etc/mixer path tasha, но и там нямаше ефект.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)