Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия, Не зарежда или проблем със зарядното
#1

  от скоро имам проблем с зарядното.не може да зареди батерията на телефона.има индикация че зарежда но не го зарежда или зарежда до едно място и после спира да пълни .телефона е китаиски .пробвах с 2 еднакви зарядни и с двете е еднакво-не зарежда .със друго зарядно за леново ,телефона се зарежда без проблем.значи ли това че зарядните не стават вече
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами щом със зарядното за леново ти зарежда телефона, значи проблема е в другите зарядни. Може да имат проблем с кабела или с микро USB-то.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

интересното е че отчита че зарежда а не зарежда
Цитирай
#4

 
   
 
Здравейте,
от скоро съм с друго зарядно което не е за моя телефон и понякога прекъсва доста или нещо ми става с буксата на телефона, защото и миналото имаше проблем, но.... Понякога оставям телефона да се зарежда и сутринта го намирам изключен или не може да светне екрана и се налага да го рестартирам... Знаете ли от какво е проблема и бихте ли ми препоръчали силно зарядно , което да ми зареди хубаво телефона и да издържи повече ? Намерих си едно на NOKIA AC-50E ...
Цитирай
#5

Силно зарядно? В смисъл?

 
Цитирай
#6

(2015-04-22, 16:52:56)NoMaD написа:  Силно зарядно? В смисъл?

Да зарежда по- хубаво. Нали в интернет пише там не знам си колко вата някакви цифри и би трябвало да е по- силно..
Цитирай
#7

По-скоро проблема е в телефона.Трето зарядно да не работи...
Цитирай
#8

Не е трето зарядно, а нов играч в темата.


Цитирай
#9

(2015-04-22, 21:24:45)eleena написа:  Не е трето зарядно, а нов играч в темата.
Същия проблем ли е?

 
Цитирай
#10

Както се вижда проблема е сходен и човека много точно е описал какъв е проблема. Не четете ли постовете или само гледате да напишете нещо!?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#11

(2015-04-22, 21:24:45)eleena написа:  Не е трето зарядно, а нов играч в темата.
За каква точно марка телефон става въпрос?

 
Цитирай
#12

от няколко мнения нито едно полезно.
Цитирай
#13

(2015-04-22, 22:59:40)totti868 написа:  от няколко мнения нито едно полезно.

Е нали с едно от зарядните зарежда? Ясно е значи, че проблемът не е в телефона, по-скоро другите зарядни не могат да осигурят достатъчно ток, за да се зареди(кофти зарядно, кофти кабел, нещо такова сигурно е проблемът,)

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#14

Здравейте! От няколко месеца ползвам Feiteng Gt i93000 (N9300+). От месец зареждането ми е проблем. Понякога зарежда без проблем за 2 - 3 часа на 100 %. Друг път изписва зареждане, но си стои на един и същи процент и не мърда. Опитвал съм с различни зарядни, но няма промяна. Вчера не се зареди и се изключи и не иска да зарежда въобще. Може да е usb входа. Дайте мнения и съвети. Ако е usb входа дали се оправя Smile
Цитирай
#15

Щом с няколко различни зарядни прави проблем, а зарядните зареждат други телефони, то проблема ще е в телефона.
По принцип USB-то подлежи на смяна с ново такова. Трябва да се консултираш в някой сервиз как стоят нещата с цени за работа и за самото usb.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#16

Благодаря за бързия отговор !
Цитирай
#17

Никой не ми отговори за хубаво зарядно
Цитирай
#18

Ами колега може да разгледаш сайтовете за аксесоари. Там може да намериш различни зарядни. Избери което и да е, но да е с 1.8А или 2А (това са най-силните по ампераж). На ЛГ Г2 и Г3 са по 1.8А, а на Самсунг Ноут 4, Ноут 3, С5 са по 2А. Ако има от кой да вземеш първо за проба само и след това да купуваш. Целта е да прецениш дали има разлика във времето на зареждане.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#19

Благодаря, но пробвах едно на NOKIA Ac-50e .. Харесва ми не ми е за бързото зареждане, но usb кабела пък беше на с4 и се чуда дали е от него или от самото зарядно зарежда хубаво
Цитирай
#20

Кабела трябва да е оригинален независимомот марката. Лично съм правил експерименти с оригинални кабели и съмнителни такива за по 5-6 лв. Обикновенно тези от 5-6 лв. подават по-малко ток сравнено с оригиналните такива. С други думи USB канела е много важен за коретното зареждане.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#21

Кабела да беше оригинален, това значи ли че зарядното на нокия ще зарежда коректно
Цитирай
#22

Да ще зарежда коректно. А колко бързо ще зарежда зависи от ампеража на зарядното.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#23

Да продължа темата.батерията малко по малко сдаде багажа и започна да изключва на 90%.махнах я .след това купих нова.всичко ок.но след 3-4 месеца и новата батврия започна да пада по бързо оспбено след 50тия %.батерия 2500 маха я събарям за  1 час щтракане на 3г.на wf пада малко по бавно.Но както казай след 50% ако ровя в нета я събарям за 10-15мин.батерията ли не става или?няма отвпрени приложения безброй псвен ползваните феисбук и месенгер.ПРосто тръгна ши на някъде и имам ли само 50% все едно нямам батерия.ако не ровя в нета държи.
Цитирай
#24

Колега totti868, ти колко КИТАЙСКИ телефона трябва да смениш за да усъзнаеш че наливаш пари в едно нищо?
Купи си телефон и не се занимавай с глупости! Искате помощ а не казвате какви телефони ползвате, кажи модела да погледнем в Интернет, YouTube, и ще ти кажем дали телефона не струва или кабелите или зарядните!
Толкова ли е сложно!
Това звучи като "Търся песен, ама не я знам как се казва"!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#25

Mpai mp707.телефона няма грешка вече 2 години.единствено пустите батерий
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)