Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия, Не зарежда или проблем със зарядното
#26

А можело...
Имаш 2 варианта, конектора или батерията.
Както каза вече си сменил батерията което ме води до мисълта че проблема е в порта където вкарваш зарядното.
Каза 2 години го ползваш, възможно е да ти прави проблеми, при полужение си пробвал толкова много зарядни и кабеле и батерий.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
Аксесоари
#27

не ме разбра.значи след като смених батерията с нова проблема с незареждането го няма.телефона си зарежда нормално.въпроса е че батерията беше добре 3 месеца и после осезаемо започна да пада по бързо.Особено на 3г и особено селд 50 процента.Ако щтракам на фейса или из нета и е на 50%, батерията се събаря буквално за 20мин.На wf е малко по добре.Но бързото падане след 50% си е факт.Иначе телефона няма грешка 2 години.Много съм доволен.
Цитирай
#28

Facebook... ммм, не е само при теб колега, и моя пада бързо като ползвам фейса.
Направи така, махни приложението и просто пробвай да влизаш във фейса през browser-а ти. Ползвай го ката седмица, и ми кажи резултата.
Приложенито не е много енерго-ефективно. И за чата го махни също.
Гуд лък
Защо фейса? Защото дори и да го затвориш то продължава да си работи на заден план.
С коя версия Андоид си?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

феисбука го казах просто за пример.Независимо какво правя в нета батерията пада бързо след 50%.С версия 4.3 съм.На една програмка SAM ,  ми показва че наи-много точи обхвата(с две карти) съм.Но това винаги е било така.Възможно ли е просто батерията да не става.Има ли вероятност да се оправи ако дам да върне фабрични настройки.?Бързо бързо да пада ,ама чак пък за час!
Цитирай
#30

Можеш да пробваш с фабрични настройки, също има голяма вероятност тази батерия да е заминала вече. Поведението и е типично за скапана батерия, ако я натовариш повечко и се срива бързо.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#31

(2016-07-15, 09:11:20)alex.stankov написа:  Можеш да пробваш с фабрични настройки, също има голяма вероятност тази батерия да е заминала вече. Поведението и е типично за скапана батерия, ако я натовариш повечко и се срива бързо.

тя се срива пяо бързо единствено след 50тия процент.Преди това държи нормално.с хард ресет ще ми се изтрие всичко нали
Цитирай
#32

да, ама ако нямаш карта, просто си свали всичката инфмация на компютъра и пробвай.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#33

Излъгах ви.батерията след 50тия процент не пада за 20 мин.сега я засякох.От 50 до 0 за 9мин щтракане на фейсбук.
Цитирай
#34

Колега, сменяй телефона... явно се е наживял. Вземи пак китайски ама по-нов. С по нов Андроид, нови части, сега китайците да по добри от преди 2 години

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#35

Той телефона е пушка.ама явно батерията не става.че и няма май батерий вече за този модел.незнам как да намеря аналог на батерията.колебая се между xiaomi redmi 3 i 3s
Цитирай
#36

Взимай Xiaomi Redmi 3 и си реши въпроса с избора.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#37

Колега totti, подкрепям колегата NoMaD с избора

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#38

Резетнах телефона.пак същата работа
Цитирай
#39

Търси нова батерия.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#40

Там е работата че никъде няма батерия за този модел вече.а и преди половин година купих и изкара малко врееме
Цитирай
#41

поръчах си xiaomi redmi 3 s.Но все пак искам да намеря батерия за този телефон .някой може ли да ми помогне.рових из нета и не намерих аналог на тази батерия http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1Zsk9IpXXX...attery.jpg  http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1Zsk9IpXXX...attery.jpg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)