Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S6

Здравейте, може ли да ми препоръчате кабел за зареждане, защото моя взе да прекъсва. Нещо съм го прецакал на едно място. Благодаря предварително.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
Аксесоари

Дайте линк за външна батерия с бързо зареждане да си поръчам за наще телефони.

Samsung Galaxy S7
Цитирай

аз съм с тази,  много съм доволен.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай

(2016-03-25, 11:43:11)DemonsDreaming написа:  Здравейте, може ли да ми препоръчате кабел за зареждане, защото моя взе да прекъсва. Нещо съм го прецакал на едно място. Благодаря предварително.

Виж в di*ce.bg. За SGS4/предполагам ще имат и за SGS6/ си взех един дето го дават оригинален, но в пликче и съм страшно доволен. Преди това купувах няколко, но все не зареждаха достатъчно бързо или се прецакваше буксичката много бързо.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

И на мен ми пристигна гръбчето с протекция на камерата от Алито. В интерес на истината изработката е доста добра, няма дупка която не съвпада. Единстнено отрязах капачетата на усб и жака, че пречат. Пристигна за 15 дни.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Моето гръбче и то е дошло днес,изглежда са пътували заедно с твоето,въпреки,че аз го поръчах на 28.02,на мен няма да ми пречат капачетата заради безжичното зарядно Smile.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2016-03-28, 09:59:08)sandw написа:  аз съм с тази,  много съм доволен.
От къде си я поръча ти?

Samsung Galaxy S7
Цитирай

(2016-04-01, 12:23:46)felipe написа:  Моето гръбче и то е дошло днес,изглежда са пътували заедно с твоето,въпреки,че аз го поръчах на 28.02,на мен няма да ми пречат капачетата заради безжичното зарядно Smile.

И аз мисля да поръчам едно такова зарядно. Зарежда ли през нашето гръбче? Smile
И за колко време е до 100? Гледам е 2А

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Някой ползвал ли е това зарядно?
Трябва ли да се взима кабел и адаптер допълнително?
Струва ли си да се плаща двойна цена за фаст чардж след като го взимам за вкъщи, за зареждане през нощта?
Читави ли са нещата в този сайт?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Използвам такова и зареждам за 2 часа телефона. Доста добре е, защото не си прецакваш порта за зарядно.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

От този сайт ли си го взел?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Да, само че е фруг цвят.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

поръчал съм два кейса от руското али,ако дойдат и са хубави ще  посна линка,единия е силиконов кейс отзад прозрачен и се слага един отпред и става като сапунерка Smileголямо обяснение Smile
Цитирай

Ще може ли линк към руското али и за колко време пристигат пратките щот от китайското чакам по месец и половина?
Цитирай

(2016-04-09, 21:29:36)dilqn82 написа:  поръчал съм два кейса от руското али...

Руско Али? Има ли такова?

 
Цитирай

http://ru.aliexpress.com/item/S6-Edge-S6...d9d7a9829a

http://ru.aliexpress.com/item/for-Samsun...55911.html

към 5ти април ги поръчах,уж потвърдиха но ще видим към края на месеца(за s6 edge без цветни)
Цитирай

@dilqn82, това е китайска платформа за онлайн търговия. В настройките на сайта има много езици, включително и руски език.

 
Цитирай

(2016-04-08, 21:08:51)DaDiablo написа:  Някой ползвал ли е това зарядно?
Трябва ли да се взима кабел и адаптер допълнително?
Струва ли си да се плаща двойна цена за фаст чардж след като го взимам за вкъщи, за зареждане през нощта?
Читави ли са нещата в този сайт?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Не се занимавай с глупости а.к.а български сайтове.
От Алито излиза 10лв.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

AMG това е човека който ме зариби и показа че тия в оlx ги взимат за 3лв и ги продават за 15-20лв.сега и ларелес зарядно ще си взема и какво ли не и то за смешни пари!!!!
Цитирай

Зарядното е екстра,много му се кефя,само трябва да се елиминира осветлението...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

В този сайт пише, че дават гаранция, а в али баба и ибей ... ще има да чакаш гаранция.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Ти за гаранцията се притесняваш за тази цена от 10лв ще си вземеш четири и ще изкараш 10години с тях :d
Цитирай

за 3 лв. кейс с доставката каква гаранция? Smileизлагаме се колега
Цитирай

Иначе скъпи работи не са за вземане от там,онзи ден гледах Galaxy S7 ,"оригинални" за почти същите пари като тук,хайде малко по-евтини,всичко хубаво ,ама разделителна на екрана пише 1920Х1080,двусимови(за китайския пазар да приемем ,че са такива,ама разделителната,как да дам близо 1000 лева за оригинална седмица с такава разделителна,гледах и айфони 6S,пак "оригинални" ама с 1гб рам,поне не бяха двусимови...да приемем ,че всичко това е грешка в описанието,ама пак е несериозно.Виж за евтините работи няма проблеми.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

скъпи неща не няма смисъл от супер рискови изпалнения!ти в бг нямаш вяра дали ще улучиш здрава бройка,надуват се батерии,бутоните щракат,батерии не държат,отенъци на дисплея кви ли не цветове и куп други проблеми за телефони по 1600лв. уж ес клавата на моделите...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)