Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S6

От тук поръчах на познат ,цената се вижда - http://www.aliexpress.com/item/for-Samsu...55911.html
Този си взех за мен и е перфектен, пази камерата и буксите за зареждане ,и слушалките - http://www.aliexpress.com/item/New-Fashi...83610.html
Над 5 лева не давам за гръб.
Цитирай
Аксесоари

Ето това ползвам аз , писна ми от кейсове и подобни 3д фолио и заспа Smile     
Цитирай

Кажи,верно ли ???

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

(2016-06-12, 20:51:37)zlobich написа:  Кажи,верно ли ???

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Какъв ти е проблема?!
Цитирай

Нямам проблем.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

(2016-06-12, 18:42:13)dreems написа:  Този си взех за мен и е перфектен, пази камерата и буксите за зареждане ,и слушалките - http://www.aliexpress.com/item/New-Fashi...83610.html
Над 5 лева не давам за гръб.

И как по-точно пази камерата?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Ето тук е показано как - [Изображение: HTB1I.fUJVXXXXayXFXXq6xXFXXXM.jpg]
Цитирай

Здравейте,

Имам един пробелм с S6, слагам му оригинален S View и телефона не го разпознава, уж е пусната отметката от аксесоарите, а не тръгва и не тръгва, някаква идея да имате от къде може да е проблема?

Само да кажа че устройството е с 5.1.1 и се чудя дали да го ъпдейтвам с този дрейн.. някой да има мнение и по този въпрос?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай

Някой може ли да ми каже, дали има значение ако кабела, който се използва за зареждане на телефона не е оригинален?
И дали ще попречи това на fast charge функцията (Зарядното е оригинално, само кабела не е.)
Цитирай

Няма значение, за опция бърз заряд - има.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Здравейте, да попитам има ли някой който да си е поръчал и да използва tempered glass стъклен протектор за S6E? Ако може да изкаже мнение, благодаря Smile

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай

@sashundera, аз вече 3ти си купувам и всичките започнаха да ми се разлепят леко по краищата.

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

Здравейте колеги. Някой изполва ли скин за телефона си и би ли изказал мнение, защото се чудя между българските uskin и dbrand. Моля за съвет.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

dbrand разбира се.
Не се занимавай с кейсове и тем подобни скъпи гълвотий. Един от телефоните ми е облечен в dbrand скин. Предпазва телефона повече от кейс. Много хубаво и плътно залепва и не го прави дебел. И без това цветовете на телефоните са масово бял и черен...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Някой може ли да ми поръча zagg invisible shield dry за S6 edge + ? Опитах да си го поръчам ,но няма доствака до БГ ,а не разбирам от превозвачи .
Цитирай

Ако на някой със с6 едж + му трябва задно стъкло да пише

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай

(2016-07-14, 18:03:30)DemonsDreaming написа:  Здравейте колеги. Някой изполва ли скин за телефона си и би ли изказал мнение, защото се чудя между българските uskin и dbrand. Моля за съвет.

Аз използвам от uskin и съм доволен по-горе съм постнал снимка можеш да е видиш ( пост #402)
Цитирай

(2016-07-28, 14:54:57)aleexx332 написа:  Аз използвам от uskin и съм доволен по-горе съм постнал снимка можеш да е видиш ( пост #402)

Можеш ли да качиш снимка отпред или е само отзад?
Цитирай

Заповядай,има и за отпред и за отзад, аз лично залепих предния , защото си спуках протектора, а беше на 3 дни и да го залича


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Седи като ваденка този скин.

The luck is quality.
Цитирай

Добре.
Цитирай

Този алуминиев кейс пристигна от алито за 2 седмици Aluminium Bumper Case . Като изработка седи добре на телефона уголемява го съвсем малко, само задното "стъкло" е просто обикновена пластмаса и за 3 дена цялата е с драскотинки. Доволен съм като цяло.
       

The luck is quality.
Цитирай

А проблем с GPS и WI-FI има ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай

Не, работят си . Той реално само отстрани е алуминиев и там където са лайсните на антените има дупки

The luck is quality.
Цитирай

Здравейте, днес си взех едно wireless зарядно, но не иска да зарежда.
От този тип е

[Изображение: images?q=tbn:ANd9GcTEKBpbw5Icu455wvvD8mO...og9ykDXAvQ]

Светват му индикациите, когато го включа, но когато сложа телефона върху него, по никакъв начин не иска да започне да зарежда.
Дали проблемът е в самото зарядно, или е нещо в телефона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)