Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S6
#26

Мисля, че стотинките и ключовете не са му проблем, освен ако не започнеш да го блъскаш с чук --- https://www.youtube.com/watch?v=QcTsMpj7vCU
Цитирай
Аксесоари
#27

Има си раздел купува/продава. Може там да пуснеш обява какво търсиш.
Тук не е правилния раздел.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#28

Взехте ли си безжичните подложки,

И доволни ли сте от тях.
На мен лично ми върши перфектна работа.

   
Цитирай
#29

И аз съм доволен, доста по удобно е. А от както реших да не се натоварвам допълнително за живота на батерията, съм още по доволен Smile
Цитирай
#30

Аз получих от самсунг оригиналната им зареждаща подложка - тази кръглъта. Не е лоша, добре изработена, добре бачка, ама изобщо не струва цената която от самсунг и искат. Максимум 20 евро бих дал за нея.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#31

[Изображение: ba01e243d6f16473f043c42527fad93b.jpg]
Това ползвам аз в момента се зарежда nexus 5 след него е ред на samsung galaxy s6 edge и аз съм доволен моето е закупено от ebay името беше luna нещоси там непомня точно Smile
Цитирай
#32

И аз си поръчах от Ebay безжични зарядни.
Доста по-удобни са ми.
+ други неща.
цъкцъкцък и цък 
Честно казано, след  като "открих" безжичното зареждане с  S5, не ми се разделя с него.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#33

Здравейте, бях да ми сложат стъклен или кристален протектор, не знам как точно се казва, но момчето ми каза, че нямат за 2.5D екрани. Може ли някои да ми даде ориентири къде да търся такива протектори.

П.С. Пробвах с нормален стъклен протектор но не залепя добре по краищата.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#34

Аз си взех този кейс на Spigen за S6 Edge.
http://www.spigen.com/brands/samsung/gal...ybrid.html

Бих казал че е един от най-добрите но и цената си е солена. С доставка до UK през Ebay и после до БГ излиза около 50лв. Spigen правят много други видове кейсове така че всеки може да си прецени дали някой друг не му допада повече.

Този прозрачния, който е Designed by Samsung с извивките в 4-те ъгъла ми беше втория вариант защото във Виваком с Viva Club карта го даваха за 27лв, което си е доста добра оферта, но пък няма много защита отстрани, отгоре и отдолу. Бих казал че ако го изтървете единствено ще оцелее ако падне по гръб (около 5% вероятност).  Big Grin

SM-G998B
Цитирай
#35

Вече няколко човека питат за скрийн протектор за Едж. Е няма такова нещо. Никъде по света. Още не са го измислили ,явно няма как да се докара извивката толкова точно, че да легне на 100%.
Аз се оглеждам за Безжично зарядно и тоя Протектив Кавър прозрачния. Искрено благодаря на колегата AZ за подсказката за Вива - Клуб!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#36

(2015-04-24, 13:45:56)JeffCage написа:  А някой сдоби ли се вече с Clear View Cover-a
От тук са ги изчерпали http://casebg.net/originalni-aksesoari-s...-g920.html
казаха, че първата партида имали някакъв дефект и сега чакат втора.
Никъде не мога да го намеря в златен цвят?!?

За какъв дефект точно става въпрос и от къде ти го казаха ? 
Вижте оригиналните калъфи за по 100лв какво правят със супер качественото стъкло:
https://www.youtube.com/watch?v=kuznJ2O9rUY

Samsung Galaxy S8+ Arctic Silver
Цитирай
#37

Аз вчера най-накрая получих кейса който исках а именно Спиген Нео Хибрид Метал.

http://www.spigen.com/collections/galaxy...1160745049

Заедно с протектор от Спиген.

http://www.spigen.com/collections/galaxy...or-crystal

За кейса единственото нещо което не ми допада много е че, прави телефона доста обемист иначе е доста хубав. За протектора....ми не съм имал досега по-добър протектор за телефон! За пръв път купувам техни протектори и съм найстона с много добри впечатления, то все едно няма протектор телефона.

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
#38

И аз взех Spigen neo харесва ми, удобен е. Мисля да си взема този http://www.ebay.com/itm/ORZLY-0-24mm-Slim-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S6-/151606971725?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item234c7acd4d за дисплея. Някой ако го е взел да сподели мнение, ще съм благодарен.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#39

Линка не ми се отваря, но мога да видя че става дума за закалено стъкло. От сега мога да ти кажа че няма да ти пасва на телефона както трябва и ще стои като пришка на.... Един стъклен протектор съм имал на S6-цата и беше преахнат абсолютно веднага.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#40

Днес ми пристигна кейса Urban Armor Gear. Страхотен е! Горещо препоръчвам Smile

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
Цитирай
#41

Утре трябва да ми дойде протектора за екрана (найлончета х 2 за екрана "edge to edge" и едно за гърба) , като ги лепна ще споделя!

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#42

(2015-05-21, 15:40:21)morsa написа:  Утре трябва да ми дойде протектора за екрана (найлончета х 2 за екрана "edge to edge" и едно за гърба) , като ги лепна ще споделя!
От къде ги поръча
Цитирай
#43

@misteio222

Много интересно ги намерих.
Пиша си в ибей аз в търсачката S6 скрийн дъра дъра ... и първите два резултата които ми излизат за 4-5 паунда ми харесаха, и викам ще поръчам. 
Гледам "ships from Bulgaria to worldwide" и направо имаше  Va
Свързах се с пича, който се оказа доста пекан ( това е магазин до колкото разбарх ), и се разбрахме да ми ги прати по еконт.
Тааа ... днес си ги чакам!

П.П. Дори току що дойдоха, само че ще се слагат довечера, като се прибера от работа.
       Иначе като го наложих върху телефона ми изглеждат перфектно изрязани.

П.П. 2 Момчето се казва Боби ( май беше от Сандански ) поговорихме си на дълго и на широко.
          Попитах го дали има нещо против да му запиша телефония номер тук и той дори се зарадва.
          Така че +359 89 675 4848 това е номера му.
          Каза че очаква и стъклени edge to edge но още били в тестов период а той не иска да се излага, и ще се
          наложи да поизчакаме малко.
          Както и да е, както казах е доста отзивчив и предлага и други протектори, който иска да му звъни и да поръчва
          Вчера ми предложи да ми го прати с БГ пощи но аз отказах, защото си го престявах доста по-мудно.
          Днес ми дойде с еконт и доставката беше ~7 лева, а той ми каза че по пощата щяло да ми излезе 1 - 1.50лв
          и идвало за 2 дена макс. Вече ще знам. 
          Не е магазин, работи си нещо пича, но и с това се занимава доста активно.

Поздрави! 

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#44

(2015-05-22, 08:51:48)morsa написа:  @misteio222

Много интересно ги намерих.
Пиша си в ибей аз в търсачката S6 скрийн дъра дъра ... и първите два резултата които ми излизат за 4-5 паунда ми харесаха, и викам ще поръчам. 
Гледам "ships from Bulgaria to worldwide" и направо имаше  Va
Свързах се с пича, който се оказа доста пекан ( това е магазин до колкото разбарх ), и се разбрахме да ми ги прати по еконт.
Тааа ... днес си ги чакам!

П.П. Дори току що дойдоха, само че ще се слагат довечера, като се прибера от работа.
       Иначе като го наложих върху телефона ми изглеждат перфектно изрязани.

П.П. 2 Момчето се казва Боби ( май беше от Сандански ) поговорихме си на дълго и на широко.
          Попитах го дали има нещо против да му запиша телефония номер тук и той дори се зарадва.
          Така че +359 89 675 4848 това е номера му.
          Каза че очаква и стъклени edge to edge но още били в тестов период а той не иска да се излага, и ще се
          наложи да поизчакаме малко.
          Както и да е, както казах е доста отзивчив и предлага и други протектори, който иска да му звъни и да поръчва
          Вчера ми предложи да ми го прати с БГ пощи но аз отказах, защото си го престявах доста по-мудно.
          Днес ми дойде с еконт и доставката беше ~7 лева, а той ми каза че по пощата щяло да ми излезе 1 - 1.50лв
          и идвало за 2 дена макс. Вече ще знам. 
          Не е магазин, работи си нещо пича, но и с това се занимава доста активно.

Поздрави! 
Благодаря за исчерпателия отговор.
Цитирай
#45

Протектора ( предния ) пасна перфектно.
Задния не ми остана време снощи да го сложа,
но той най- малко ме притеснява.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#46

http://www.mobilcadde.com/fotograflar/or...586548.jpg

Със долния съм в момента - голд ефекта
Е няма такъв силиконов кейс
Имал съм 10-ки на различни модели,
но този е перфектен. Сложил съм го
на черен С6 и придава голд ефект на страничната
рамка и телефона изглежда чудесно!
Препоръчвам с двете ръце!!!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#47

(2015-05-22, 08:51:48)morsa написа:  @misteio222

Много интересно ги намерих.
Пиша си в ибей аз в търсачката S6 скрийн дъра дъра ... и първите два резултата които ми излизат за 4-5 паунда ми харесаха, и викам ще поръчам. 
Гледам "ships from Bulgaria to worldwide" и направо имаше  Va
Свързах се с пича, който се оказа доста пекан ( това е магазин до колкото разбарх ), и се разбрахме да ми ги прати по еконт.
Тааа ... днес си ги чакам!

П.П. Дори току що дойдоха, само че ще се слагат довечера, като се прибера от работа.
       Иначе като го наложих върху телефона ми изглеждат перфектно изрязани.

П.П. 2 Момчето се казва Боби ( май беше от Сандански ) поговорихме си на дълго и на широко.
          Попитах го дали има нещо против да му запиша телефония номер тук и той дори се зарадва.
          Така че +359 89 675 4848 това е номера му.
          Каза че очаква и стъклени edge to edge но още били в тестов период а той не иска да се излага, и ще се
          наложи да поизчакаме малко.
          Както и да е, както казах е доста отзивчив и предлага и други протектори, който иска да му звъни и да поръчва
          Вчера ми предложи да ми го прати с БГ пощи но аз отказах, защото си го престявах доста по-мудно.
          Днес ми дойде с еконт и доставката беше ~7 лева, а той ми каза че по пощата щяло да ми излезе 1 - 1.50лв
          и идвало за 2 дена макс. Вече ще знам. 
          Не е магазин, работи си нещо пича, но и с това се занимава доста активно.

Поздрави! 

Може ли да дадеш линк към магазина на селъра в ebay?

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
#48

http://stores.ebay.com/bnbshop?_rdc=1

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#49

Аз си взех протектор от тези http://olx.bg/ad/screen-protector-samsun...5flUu.html
Покрива и извитата част на екрана.Доволен съм!

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#50

Аз моята 6ца я оборудвах със този кейс Spigen Neo Hybrid Metal черен на черен телефон. И тия дни трябва да пристигне TIPX Tempered Glass. Все още се чудя за wireless charging... Някой мнения колко безмислено е? Всичките ги взех от някакви българи от този сайт http://www.marovski.com/ ...


Прикачени файлове
.jpg S6_NH_m_title_gunmetal_grande.jpg Размер: 62.46 KB  Сваляния: 69

1st phone Samsung R220 ->...->27th Samsung Galaxy S4 GT-i9505->28th Samsung Galasy S6 SM-G920F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)