Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S6
#76

Някой ако ползва същия или подобен протектор да сподели нали си заслужава: http://olx.bg/ad/staklen-protektor-s6-ID...48517d0e83

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-08-19, 09:36:25)elean написа:  Ползвам този, който е с активния капак, удобно ми е (поне не ми се хлъзга вече, след като 2 пъти го изпусках)

http://www.samsung.com/uk/consumer-image...4346-0.jpg



Здравейте.Аз имам същия ,имаше код сканирах го и ми изписа грешка 2 апк-та се бяха свалили хвърлих нещата и не мога да си подкарам активния капак? някакво апк което да го активира?

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#78

Относно гаранцията на батерията.Ако е сменяема може и да е различна от 2 год. Но като е вградена/несменяема си става просто компонент/част от уреда и си влиза в стандртната законова гаранция 2 год.И на мен на Уан м7 скоро ми я смениха гаранционно на 1.5 годишен телефон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#79

(2015-09-27, 21:17:41)KrissKrastev написа:  
(2015-08-19, 09:36:25)elean написа:  Ползвам този, който е с активния капак, удобно ми е (поне не ми се хлъзга вече, след като 2 пъти го изпусках)

http://www.samsung.com/uk/consumer-image...4346-0.jpg



Здравейте.Аз имам същия ,имаше код сканирах го и ми изписа грешка 2 апк-та се бяха свалили хвърлих нещата и не мога да си подкарам активния капак? някакво апк което да го активира?
Привет,
Отворих кейса още в магазина и просто сложих тлф в него. Никаква инсталация на нищо, нито код пазя. Сега се сещам че има настройка в тлф .. Иди на Настройки/Аксесоари и там има опция за активиране на капака на кейса.

Samsung Galaxy S2Samsung Galaxy S4 / Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#80

(2015-09-27, 21:55:09)Bavarche написа:  Относно гаранцията на батерията.Ако е сменяема може и да е различна от 2 год. Но като е вградена/несменяема си става просто компонент/част от уреда и си влиза в стандртната законова гаранция 2 год.И на мен на Уан м7 скоро ми я смениха гаранционно на 1.5 годишен телефон.

В сервиза твърдят, че гаранцията на батерията е 6 месеца (политика на Samsung).

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#81

Това не е тяхна политика, толкова дават гаранция и другите на тези аксесоари.

 
Цитирай
#82

S6 е запечатан, батерията не се сменя от потребителя. Би трябвало гаранцията и да е също 24 м.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#83

Здравейте, купих си clear view case, но когато сканирам кода ми отваря някакво приложение we chat. Дайте някакъ съвет с каква програма да сканирам или някоя програмка с която да активирам калъфа. Иначе в момента действа като калъф с прозорец...

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#84

(2015-09-28, 13:14:06)elean написа:  Привет,
Отворих кейса още в магазина и просто сложих тлф в него. Никаква инсталация на нищо, нито код пазя. Сега се сещам че има настройка в тлф .. Иди на Настройки/Аксесоари и там има опция за активиране на капака на кейса.

Да но не го намирам със 5.1.1 съм ? Възможно ли е да го няма там или аз не го намирам ?... или ако има и по друг начин или нп...Поздрави Smile

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#85

Ами не си потърсил добре. Отиваш в Настройки и там търсиш Аксесоари (опцията е пета отдолу нагоре). Влизаш там и провери

Samsung Galaxy S2Samsung Galaxy S4 / Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#86

(2015-09-28, 17:47:38)Steve написа:  
(2015-09-27, 21:55:09)Bavarche написа:  Относно гаранцията на батерията.Ако е сменяема може и да е различна от 2 год. Но като е вградена/несменяема си става просто компонент/част от уреда и си влиза в стандртната законова гаранция 2 год.И на мен на Уан м7 скоро ми я смениха гаранционно на 1.5 годишен телефон.

В сервиза твърдят, че гаранцията на батерията е 6 месеца (политика на Samsung).
Ми звънни на Комисията за защита на потребителите и ги питай.Ама им обясни конкретно.Това са законови отношения ,не може Самсунг да са над закона.Друга опция е да си платиш батерията ,но да изискаш смяната(работата) да е безплатна.Аз бих се заяждал до дупка - Европейски съд.
Цитирай
#87

Направих си труда та попитам на страницата на Самсунг и ето отговора!




Цитат:Добре дошли на Live chat! С каква информация мога да Ви помогна?

10:58

Добър ден! Искам да попитам ако по някаква причина батерията на Galaxy S6 се повреди как процедираме ... подлежи ли на смяна гаранционно в рамките на гаранцията и ако зарядното ми издава странен шум може ли да бъде подменено гаранционно ?

11:00

Възможно ли е да ни отделите няколко минути, за да проверим информацията за Вас?

11:01

Ок

11:01

Благодаря!

11:02

Благодаря Ви за изчакването! Извинявам се, че Ви задържах толкова!

11:08

Батерията има 6 месеца гаранция

11:08

Ако имате съмнения, че е повредена, можете да потърсите съдействие от оторизиран сервизен център

Впрочем на въпроса за зарядното а моето издава шум до сега не бях ползвал но видях, че работи на 2 волтажа 9 и 5 волта и реших да го ползвам него.
Та отговора беше, че така си било имало шум в зарядното като зарежда!!
Направо нямам думи какви хора стоят съпорт на live chat

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#88

Зареждам си телефона със зарядно на Самсунг, 2A. - не издава никакъв шум при зареждане.

 
Цитирай
#89

Някои зарядни издават много тих специфичен шум.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#90

(2015-09-29, 21:33:19)elean написа:  Ами не си потърсил добре. Отиваш в Настройки и там търсиш Аксесоари (опцията е пета отдолу нагоре). Влизаш там и провери



Нямам такава отпция 5-тата е Батерия?

От долу нагоре 

1: за устройство
2: Ръководство на потребителя
3:дата и час
4:Памет
5:Батерия
6:Език и въвеждане

Нямам го като опция....

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
#91

Някой ползвали такава батерия?  http://dice.bg/incipio-offgrid-express-c...-item22628
Цитирай
#92

Никога не си купувайте Celluar Line Second Glass Ultra. Италианците са решили да поспестят някой цент (нищо, че стъклото струва 35 лв) и са го направили прекалено тясно, резултата е:
1. За разлика от стандартните скрийн протектори този не е по цялата лицева част на дисплея, което изглежда доста грозно.
2. Дори при перфектно поставяне на протектора, ако гледате телефона под ъгъл, ще виждате под стъклото. Изключителна недосмислица заради някакви си 1-2мм стъкло.
Общо взето, 35 лв хвърлени на вятъра, горещо не препоръчвам.

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#93

Здравейте, взех си Clear view cover за класиеския с6, но капакът не приляга както трябва и забелязах, че е заради дебелината настъкления протектор. Ако някой може да каже някой по тънък протектор ще съм много благодарен.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#94

Някакво мнение за този протектор http://olx.bg/ad/full-size-screen-protec...8291960e23 , заслужава ли си?

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай
#95

Здравейте,
вчера си взех S6 Edge Plus. Гледам в темата хаоса за протектори/калъфи е голям Smile Някой вече да се е спрял на читав калъф за плюс-а? Малко ме притеснява тая камера как стърчи отзад. @e34v8 някъде из темата беше дал линк към друга тема, но ми пише, че нямам права да я чета...

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай
#96

ако ти се чака поръчвай от ебей spigen,  изклчително качествени са ползвам го на обикновенната 6, но един приятел си взе за плюса,  много е доволен.  Малко по скъпо  излизат, но си заслужава. Доставката от САЩ идва за около седмица.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#97

(2015-11-03, 11:39:15)meneldor написа:  Здравейте,
вчера си взех S6 Edge Plus. Гледам в темата хаоса за протектори/калъфи е голям Smile Някой вече да се е спрял на читав калъф за плюс-а? Малко ме притеснява тая камера как стърчи отзад. @e34v8 някъде из темата беше дал линк към друга тема, но ми пише, че нямам права да я чета...

Тя темата я няма вече. Бях пуснал за продажба един оригинален за нормалния С6, но го продадох. Иначе честито за телфона.

Иначе аз си поръчах ей това - http://www.ebay.com/itm/181844637124?_tr...EBIDX%3AIT

Че е тънко, гумено, няма да се забелязва много и е без пари. Трябва да има същото и за твоя.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#98

@e34v8 мерси. Голямо четене му ударих и изглежда проблема с еджа е, че не малко от тях пасват на облия ръб. Сега за малко да купя един Spigel и като отворих едни коментари всички го плюваха. За това пиша тук, ако някой се е опарил да не се парим всички след него или обратно Smile
Гледам продавача в ибей да не е от китай, че рядко нещо ми е идвало от там под 30 дни, а като се знам как пазя телефоните докато дойде вече няма да ми трябва Smile

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай
#99

Аз съм със Spigen Thin fit и съм много доволен.

POCO F1
Цитирай

(2015-11-03, 15:01:50)meneldor написа:  @e34v8 мерси. Голямо четене му ударих и изглежда проблема с еджа е, че не малко от тях пасват на облия ръб. Сега за малко да купя един Spigel и като отворих едни коментари всички го плюваха. За това пиша тук, ако някой се е опарил да не се парим всички след него или обратно Smile
Гледам продавача в ибей да не е от китай, че рядко нещо ми е идвало от там под 30 дни, а като се знам как пазя телефоните докато дойде вече няма да ми трябва Smile

Къде го видя това  за коментарите за spigen ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)