Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Samsung Galaxy S6

Моля ви кажете ми откъде да си взема защитно стъкло за дисплея, което да се залепи хубаво без да се разлепва по краищата. Вече сигурно 10то слагам и при всички се разлепва леко. Много е дразнещо.

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
Аксесоари

(2016-09-08, 21:50:50)osssinator написа:  Моля ви кажете ми откъде да си взема защитно стъкло за дисплея, което да се залепи хубаво без да се разлепва по краищата. Вече сигурно 10то слагам и при всички се разлепва леко. Много е дразнещо.

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

Аз съм с такова и нямам никакви забележки. Лесно за поставяне и може да го отлепиш, почистиш и пак да залепиш обратно.

Iphone X 256GB / Samsung Galaxy S8 (SM - G950F) / Samsung Galaxy S6 Edge Plus (SM - G928F) 64GB / Samsung Galaxy S6 Edge (SM - G925F) 32GB / Samsung Galaxy S4 LTE (GT-I9505) / Iphone 4S 64GB
Цитирай

Здравейте, може ли да ми препоръчате читав адаптер за зарядно, че загубих оригиналния?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Цитирай

@gurcayy, в citytel.bg има. Поръчай си.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Мерси, намерих от друго място.

Бих искал да си взема и едно безжично, изчетох цялата тема. Не ми се рискува с репликите на самсунг от али-то. В Амазон има промоция на Анкер, надеждна ли е тази марка?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Цитирай

Колеги някой ползва ли подобен модел калъф https://www.olx.bg/ad/kalaf-clear-view-c...240d31d65c
Цитирай

Аз си избрах калъф за телефона от тук http://astralmobile.bg/kalafi-samsung
Вече го ползвам от около 6 м и съм много доволна. Преди бях си взела един за някакви 10 лв и се разпадна на 1 месец естествено.
Цитирай

@alexs_ Clear view cover кейсовете драскат стъклото. Имах такъв и добре че бях с протектор, за няколко часа имах доста големи джазги по протектора.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Мда благодаря за мнението. Днес взех същият но е кожен. Този който си ползвал от вътрешния край кожен ли беше или пвц?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Цитирай

ПВЦ. Оригиналния Clear view cover, който е с активен капак е такъв.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Препоръчайте външна батерия до 50лв поддържаща fast charge.
Цитирай

Цък , позвам я отдавна, много съм доволен.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай

a Xiaomi powerbank-a дали ще върши работа? и има ли бързото зареждане? Smile

Xiaomi Mi 8
Цитирай

Здравейте, някой знае ли къде продават протектор тип второ стъкло за класически с6?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Препоръчайте ми гръб за S6 който да е по гумиран и да не е дебел?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2016-09-20, 00:57:59)justinn написа:  Аз съм с такова и нямам никакви забележки. Лесно за поставяне и може да го отлепиш, почистиш и пак да залепиш обратно.

Привет,


Дойде време за обновяване на аксесоарите към телефона и възникнаха няколко въпроса Smile

1. Някой ползвал ли е такъв стъклен протектор с калъф на Galaxy S6 Edge?
Ако да, то калъфът надига ли краищата на протектора? След време краищата отлепват ли се?
Чувствителността на екрана влошава ли се с протектора?


2. Ще съм много благодарен, ако бихте могли да ми препоръчате компактен калъф тип "тефтер".

В момента съм с калъф тип "тефтер" на X-Level. Много съм доволен от самия калъф, но не поддържа безжично зареждане.
Преди това ползвах калъф от Rock Dr.V и бях изключително доволен. След две години употреба обаче се скъса и повече не успях да намеря същия модел на пазара.

3. Въпреки, че не е аксесоар, а по-скоро консуматив, с каква батерия е най-добре да сменя оригиналната?
В момента моята е с реален капацитет около 1800 mAh (според 3C battery monitor) от оригиналните 2600 mAh.
Бих желал да я сменя с нова, по възможност произведена в последните няколко месеца и още по-добре - с по-голям капацитет.

За съжаление не съм попадал на оригинална батерия с горните параметри.
Скоро имаше интересна модификация, при която батерията се сменя с такава от S8, която е с капацитет 3000 mAh и е произведена много по-скоро.
Открих тази модификация в Reddit, но информацията е оскъдна и не знам дали си струва начинанието.

Благодаря предварително!
Цитирай

Относно батерията, не е ли най-добрия вариант просто да си занесеш телефона в официален сервиз и да ти сложат нова, оригинална и със гаранция? Защо трябва да прибягваш до някакви съмнителни модификации, които силно се съмнявам да се получат?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)