Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S8 A7600
#1

Някой знае ли нещо за този модел на Lenovo - Golden warrior S8 A7600. Още го няма в GSMarena-та, нито по официални сайтове на Леново. Продава се обаче, като New arrival, във всички китайски сайтове ... Най-старата информация за него е от 15.04 в чичко Гугл. Характеристиките му са доста добри. Намерих бенчмарк с антуту - 40К. Моля споделете мнение, че мисля да го поръчвам Smile , но ме е шубе че го няма в по-сериозните сайтове!
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Хайде колеги, дайте мнение. Има му характеристиките на devicespecifications{.}com 
Във форума на Lenovo също няма нищо за него Sad ... как да разбера менте ли е или пресен пресен релийз на Golden Warrior -а ? Sad
Цитирай
#3

Здравейте,незнам тук ли е мястото за моя въпрос но съм нова в форума....Днес ми донесоха поръчан от сайт Lenovo Golden Warrior s 8 и при поставяне на картата ми ,и включване ми прозвъни номер,започващ с +44.....незнаех как да постъпя ( не вдигнах ), после му прозвъних-нищо.Моля ако на някой му се е случвало да сподели с мен.Предварително ви благодаря! Sad
Цитирай
#4

Има ли някакъв проблем с работата на устройството?

 
Цитирай
#5

Не,всичко е наред.
Цитирай
#6

Здравейте ,телефончето го купих за детето от minideal 148$ работи перфектно без лигвания и забивания ,батерията както очаквах държи доста добре ,камерата прави доста добри снимки но най вече ми изненада звука Dolby Digital ,рома с който дойде не ми допадна прекалено претрупан с ненужни програми с бг меню няма китайски приложения,няма root.Смених рома от 4PDA име на рома PORT A7000 изчистен не товари телефончето изцяло на български език с андроид 5.0 има root права батерията пада още по бавно ,държи ниски температури на Antutu изкарва доста добра оценка 41700 .Като минус много тънък капак за батерията ,отваряйте го внимателно като почнете от мястото за нокътчето.Ако сте се решили да закупите lenovo s8 a7600 трябва да знаете че има и модел lenovo s8 a7600M който е предвиден за китайските мобилни оператори тоест за китайския пазар една буквичка М с ромовите е същата работа има и за двата модела и трябва да четеш за кой модел е ,надявам се да съм помогнал на някого
Цитирай
#7

(2015-07-03, 15:50:53)bitum написа:  Здравейте ,телефончето го купих за детето от minideal 148$ работи перфектно без лигвания и забивания ,батерията както очаквах държи доста добре ,камерата прави доста добри снимки но най вече ми изненада звука Dolby Digital ,рома с който дойде не ми допадна прекалено претрупан с ненужни програми с бг меню няма китайски приложения,няма root.Смених рома от 4PDA име на рома PORT A7000 изчистен не товари телефончето изцяло на български език с андроид 5.0 има root права батерията пада още по бавно ,държи ниски температури на Antutu изкарва доста добра оценка 41700 .Като минус много тънък капак за батерията ,отваряйте го внимателно като почнете от мястото за нокътчето.Ако сте се решили да закупите lenovo s8 a7600 трябва да знаете че има и модел lenovo s8 a7600M който е предвиден за китайските мобилни оператори тоест за китайския пазар една буквичка М с ромовите е същата работа има и за двата модела и трябва да четеш за кой модел е ,надявам се да съм помогнал на някого

Здравейте преди малко получих телефона от Минидиъл, когато го вкючих започнаха да ми се появяват съобщени да инсталирам разни приложния който неискам. Как да ги спра.
Цитирай
#8

Източника на приложенията?

 
Цитирай
#9

(2015-08-03, 12:52:10)NoMaD написа:  Източника на приложенията?

Някакво приложение I LOVE WALLPAPER спирам го а то след малко пак се включва. Не мога и да го деинсталирам телефона не е руутнат.
Цитирай
#10

А да се спре от диспечера на приложенията?

 
Цитирай
#11

Не става спреш го и след малко пак се стартира. Опитах да го руутна и там ударих на камък. Някой ако има идея как да затрия това приложение.
Цитирай
#12

И аз съм с Абсолютно същия проблем Sad((

Кажете някой ако го е руутвал как да го направим безопасно, че четох четох и пак не става.

То работата е да са махне само bloatware'a ..

Гледам че bitum добре го е обяснил , ама как точно го е руутнал ?
С Kingo пробвах не става.
Я кажете някаква програма подобна на Kingo , такава която има приложение за windows и за android така, че след инсталация и на двете програмата автоматично да го открие и да го руутне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)