Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LOLLIPOP - ще го има ли и за нас

Ако всичко си работи - НЕ барай нищо!!! Даже забрани всякакви ъпдейти. Единственото което ми харесва в 5-та е звука в слушалката. Но колежката си го взе преди половин година и не се е оплаквала, а моят е на година и половина - може да зависи от партидата ...
Цитирай
Аксесоари

Едно въпросче:, как мога да активирам бутоните да светят постоянно при активен екран, никъде не намирам опция в менюто.? С версия съм 138,.. 5.1. Благодаря!!
Цитирай

Със същата версия съм и не знам да има такава опция в настройките..
Цитирай

Само на къстъм има със сигурност.

На сток,незнам.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

В стоковия лолипоп 5.1 такава настройка не съществува, както и сума ти други, това е най-орязания от към настройки андроид.
В стоковия киткат 4.4.4 си я има и е с три опции: осветяване за 3 секунди при докосване, изключено и постоянно светене при активен екран.
Цитирай

То какво ли има в тоя Лолипоп?!Ето защо или КитКат,или някой къстъм Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2017-02-28, 13:02:46)gipso написа:  То какво ли има в тоя Лолипоп?!Ето защо или КитКат,или някой къстъм Wink

Идеята им е да е възможно най-бедно откъм функции и който иска, да си слага от маркета. Да, ама там повечето са бъгави или след всеки следващ ъпдейт са все по-зле и по-зле.

Лично аз съм доволен от КитКата, не ми създава драми и не разбирам зорът да инсталираш като обезумял това и онова, да четеш денонощно писанията на тоя и оня по разни форуми по целия свят, след като си имаш нещо работещо в ръцете.Виж, ако имаш проблеми, тогава да.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Да много си прав, и като видя ," съдържа реклами" направо се отказвам. Ползвам Novа Launcher prime, (платената) и до някъде съм доволен.
Цитирай

Да направя едно обобщение, за тези които още не са разбрали: 4.4.4 е най-доброто заводско решение за нашите телефони.

Android4e
Цитирай

И аз съм с платената версия на Nova Launcher и стоковия 5.1 и съм доволен.
Относно къстъм ромовете - харесва ми да ги тествам, но имам известни притеснения, защото има голяма вероятност да се попадне на компрометиран такъв и да стане голям проблем относно акаунтите и банкирането.
Сега се каня да пробвам MiUI8, но едва ли ще му се доверя. Smile

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)