Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K3 Note-Първи поглед
#51

Поръчвай си от minideal!Някои колеги коментират срокове от 25-30 дена и т.н.Явно скоро не са правили поръчки от там.Имам вече получени 3 бройки на К3 Note,поръчани от там,последният засякох точно-от шипинга до получаването на пратката-5 дена!Пускаш доставка с сингапурски пощи,без DHL,и имаш голям шанс да си вземеш направо пратката от пощата,без митница.Китайците използват въздушна поща,и трите дойдоха с въздушна.Апаратите не са рутнати,въпреки молбата ми,но за сметка на това нямат боклуците,инсталирани от Алито-няколко браузера и т.н.Единственото нещо,от което ще се отърва,е скапания туитер,заема много място.Машинките идват с силиконов кейс и темперирано стъкло.
Цитирай
Аксесоари
#52

@radiboi
Първо тези от гръцкия склад не винаги са в наличност, поне аз като погледна винаги са out of stock. Второ 195 $ са си да кажем около 30 $ или почти 60 лв. отгоре, което не е малко в крайна сметка. За съжаление този вариант не ме устройва.
@vertexe
Добре с въздушните пощи идва бързо и без проблеми в митницата- значи и без допълнителни такси освен тези 169 $ на сайта им.
Има ли възможност обаче да не ги пратят така и да стане някакъв гаф, и устройството ми значително да се оскъпи ?     
Цитирай
#53

Здравейте!
От около 10-ина дни притежавам К3 NOTE и съм много доволен!
Има само едно нещо което ми прави впечатление.
Когато съм в нета или работи GPS-а, започва много да грее в горната част на дисплея.
Прави някъде около 45-53 градуса CPU-то.
Проблем ли е това?
Цитирай
#54

Съвсем нормална ситуация-процесора се намира в горната част на телефона и там при натоварване се чувства осезаемо нагряване.Имайте впредвид че при по-сериозно нагряване е необходимо след това да не притискате дисплея докато не се охлади- появяват се жълтеникави петна по екрана които немогат да се отстранят.
Другото което е добре да се знае е,че тъча е обикновенно стъкло-без никаква защита и лесно се драска.
Цитирай
#55

И аз го ползвам телефончето от 2 дни - засега са ми положителни впечатленията. С кой ром го ползвате - моят дойде с къстъмизиран 2511, после пробвах stable 1511 сега съм с DEV 1522, но има недостатъци?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#56

Здравейте,реших и аз да напиша няколко реда отностно доставката.
Купих телефона от въпросния търговец от Алиекспреса с DHL доставка и не съм доволен от доставката.
В деня на поръчката търговеца ми каза че го има в наличност и ще го прати веднага от Англия и ми даде Тракинг номер на DHL и започна чакане...7 дни чаках да тръгне от Англия- излъгаме че е в наличност,през тези 7 дни е пътувал от Китай до Англия.
След това го пусна с куриера и отново спънка с грешни офиси и транспорт от Англия отиде в Германия от там в Мадред-Испания в грешен офис,след което го върнаха в Германия и от този център най накрая го пратиха до БГ.
В крайна сметка се оказа че доставката излезе от Еспресна в най обикновенна.
ето и малко допълнително инфо:


Вторник, Юни 02, 2015
Пратката е доставена
SOFIA
16:19
Пратката се намира в куриер, който ще посети адреса на Получателя
SOFIA - BULGARIA
10:33
Пратката е пристигнала в разпределителния център в SOFIA - BULGARIA
SOFIA - BULGARIA
09:23
Пратката е отпътувала от разпределителния център в COLOGNE - GERMANY
COLOGNE - GERMANY
05:26

Пратката е препратена през транзитен център COLOGNE - GERMANY
COLOGNE - GERMANY
05:24
Пратката е отпътувала от разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY
LEIPZIG - GERMANY
03:38
Обработена в LEIPZIG - GERMANY
LEIPZIG - GERMANY
02:41
Пратката е пристигнала в разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY
LEIPZIG - GERMANY
01:35
Понеделник, Юни 01, 2015
Пратката е отпътувала от разпределителния център в MADRID - SPAIN
MADRID - SPAIN
22:24
Обработена в MADRID - SPAIN
MADRID - SPAIN
17:55
Пратката е пристигнала в погрешен офис. Пратката се изпраща към правилния офис.
MADRID - SPAIN
09:16
Събота, Май 30, 2015
Място
Пратката е пристигнала в разпределителния център в LEIPZIG - GERMANY
LEIPZIG - GERMANY
03:01
Петък, Май 29, 2015
Пратката е отпътувала от разпределителния център в LONDON-HEATHROW - UK
LONDON-HEATHROW - UK
23:39
Пратката е препратена през транзитен център LONDON-HEATHROW - UK
LONDON-HEATHROW - UK
23:36
Пратката е пристигнала в разпределителния център в LONDON-HEATHROW - UK
LONDON-HEATHROW - UK
22:05
Обработена в LONDON-HEATHROW - UK
LONDON-HEATHROW - UK
20:46
Пратката е отпътувала от разпределителния център в GATWICK - UK
GATWICK - UK
19:14
Обработена в GATWICK - UK
GATWICK - UK
19:14
29-05-2015
Пратката е предоставена на DHL от Изпращача
GATWICK - UK
16:05
22-05-2015
Получен тракинг номер.
Цитирай
#57

Престраших се и поръчах телефона от Minideal.net. Хванах го на цена от 165 $ , точно белия, който повече ми харесва лично на мен, от жълтия. В офертата бяха сложили едно като съобщенията, че ще пристигне до 24 часа, което не ми се вярва, но все пак да видим. Написах им 11 реда с желания, дано изпълнят поне половината. Но чак след като потвърдих поръчката, като един истински Бай Ганьо( който не е пазарувал онлайн от сайтове от чужбина) в последствие разбрах, че няма как да платя с наложен платеж, ами с Paypal или Western Union. Избрах Western Union, защото Paypal така и не си направих, пък и с Western Union имаше discount 3%. Та може ли някой по-просветлен от мен, който така поръчва сега какво трябва да направя. Отивам до някой офис na Western Union, там обяснявам какво и как. Oт minideal ми дадоха някакъв китайски адрес, на него ли пращам парите и после си давам имена и заявявам, че аз съм дал парите, пък те ми пращат телефона. Нали така ?  Angry 

Благодаря предварително, че се занимавате да ми отговаряте на тъпите въпроси  Smile
Цитирай
#58

(2015-06-03, 11:46:26)stenlius написа:  И аз го ползвам телефончето от 2 дни - засега са ми положителни впечатленията. С кой ром го ползвате - моят дойде с къстъмизиран 2511, после пробвах stable 1511 сега съм с DEV 1522, но има недостатъци?

1522 stable работи добре аз съм доволен,флашнах 1520ST със Flash Tools и после по въздуха обнових до 1522ST.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#59

Аз разцъках DEV 1523 - бива го, не е правил проблеми. Снощи флашнах този хваленият испански в 4пда - 1520DEV v2 - той е със старият dialer, но ром-а работи много бързо, ще поседя с него да видя как се държи.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#60

Аз за сега ще поседя на 1522ST да видя как е и после може да сложа и DEV ROM да видя как се държи.Той 1523DEV излезна скоро преди няколко дена а този испанския е по старичак.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#61

Колега LaVendetta,просто избери плащане с ПейПал,като те прехрърли нататък,НЕ избирай акаунт на ПейПал,а дебитна/или кредитна карта през ПейПал и си готов.Плащането може да се направи през ПейПал и без да имаш акаунт там! :Успех!

Колега dagema,ако беше прочел темата(а може да не си обърнал внимание),щеше да разбереш, че от Минито идват за 3 дена,обикновенна пратка с сингапурски пощи и без наблъсканите боклуци от Али експреса и DHL.

Има нов модел на телефончето в Минито,за информация на почитателите-Lenovo K3 NOTE Teana Smile Идентичен апарат,с разлика виншен керамичен говорител и около 25-30 $ повече.И гарантирано го пращат за 24ч. Smile
Цитирай
#62

Варианта Teana Angelic Voice го има отдавна. Мой колега вече 2 месеца разцъква такъв. За мен не си струва двадесетте долара разлика.

Smile
Цитирай
#63

@vertexe


Благодаря за инфото. И аз стигнах до същото заключение, че мога да поръчвам без акаунт, но ми отне доста време и главоблъсканици, чак ме яд на глупостта си. Сега чакам телефончето и дано поне с него всичко е наред.  Smile
Цитирай
#64

Довечера ще има 50 броя на цена 149,99$ в Антлайф. Пазарувал съм оттам. Малко са зле в комуникацията с клиентите, но нещата идват.
http://www.antelife.com/Antelife-Anniver...n=st150608
Доколкото мога да смятам от 20:00 българско време ще пуснат 10 бр. После от 21:00 и 22:00 още по 20 бр.
Цитирай
#65

Да попитам от minideal колко време ви обработваха поръчката преди да ви пратят trackiing number ?
Цитирай
#66

Здравейте,

искам да Ви помоля ако някой разполага с този ROM 1512 да пише..

... Acer Liquid Glow e330, Huawei Ascend G700, GSmart Rey R3, Samsung Galaxy S3, Lenovo K3 Note, Lenovo Vibe Shot Z90...
Цитирай
#67

Да имам го 1522ST stable ROM CN/EN език.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#68

(2015-06-14, 19:06:17)godji_1 написа:  Да имам го 1522ST stable ROM CN/EN език.

Здрасти,

и аз съм с 1522ST (ST - stable) CN/EN, но търся 1512ST Multi-language. За съжаление не мога да го открия... а това ми беше оригиналния ROM и беше без Update ROM секцията. А ако реша да го продам без BG език е малко... сложно и за това го търся.

Въпрос някой да е открил оригиналите widgets (clock+weaters) как да ги подкараме с друга локация освен китайската?

Благодаря за отговора ти!

... Acer Liquid Glow e330, Huawei Ascend G700, GSmart Rey R3, Samsung Galaxy S3, Lenovo K3 Note, Lenovo Vibe Shot Z90...
Цитирай
#69

@torettos трябва да се смени региона в build.prop от китайски на row. Тук го има описано: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=67630

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#70

Новия кръгъл уиджет не работи дори след смяна на региона, бачка старият правоъгълен само.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#71

Лаунчера v7 ли е? При него е така, няма оправяне.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#72
Tongue 

Здравейте, благодарности на всички за помощта и съдействието особено на godji_1 подкарах го времето  Cool . Ама нещо тези статуси са много дълги.. дори не се събират на екрана? Така ли трябва да бъде?

[Изображение: 1zbf0oh.jpg]

... Acer Liquid Glow e330, Huawei Ascend G700, GSmart Rey R3, Samsung Galaxy S3, Lenovo K3 Note, Lenovo Vibe Shot Z90...
Цитирай
#73

Как го подкара?

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#74

Здравейте!
Хора много пече този процесор?
Не мога да го сложа на ушето да говоря  от топлина?

п.п. Как се руутва това устройство?
Цитирай
#75

На ушето ти пече дисплея, не толкова процесора - и не е нормално ако имаш само разговор - затопля се, но сигурно нещо ти работи в бекграунда ако много грее. Телефона не се затопля чак толкова при нормална употреба.
@torettos - напиши как подкара уиджета за времето, да се знае в темата и напиши с кой точно фърмуер си.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)