Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K3 Note-Първи поглед

K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3 - това с коя версия на flash tools се слага?
И принципа на инсталиране какъв е - зарежда се scatter file-a, избира се download, задържа се резет и се пъха кабела?
Цитирай
Аксесоари

През кастъм рекавари се инсталира. Пиши в тубата root and flash lenovo k3 note мн е лесно

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Здравейте! Гледам,че от доста време никой не е публикувал нещо ново тук! От няколко дена и аз се присъедених към собствениците на Lenovo K3 Note K50-T3S.Закупих го от Ebay Deutschland чрез наддаване за 90 Евро.Телефона е с версия на Андроида 5.1 Версията на фърмуера е VIBEUI_V2.8_1535_5.128.1_ST_K50-t3s. Вероятно продавачът го е закупил от TinyDeal,защото постоянно ми излиза икона, която ме препраща към техният сайт. Деинсталирам я,обаче след известно време ми излиза отново! Искам да махна този досаден китайски РОМ,и да си сложа един  Android 6.0 Marshmalliow,обаче не става,а и не знам как. За ваша информация си рутнах телефона с King ROOT. Ще очаквам всякаква помощ от Вас! Благодаря Ви предварително!!!
Цитирай

Имам следния проблем,телефона се зарежда само като е изключен,също и компа не го разпознава.Някой има ли същия проблем и идея дали е от усб-то или от дъното на телефона.
Цитирай

Моят имаше същият проблем. Занесох го на майстор, не знам какво е сменял, днес го вземах и вече всичко е ОК. Доколкото разбирам сменил е USB входа.

Xiaomi Mi 10T lite 5G, Samsung A7 2018, Mi Box S, Mi Band 5.
Цитирай

Някой ще даде ли линк към добър андроид 6 и подходящият flash tool за него, защото нещо не се получават нещата. През recovery не стана при мен, flash tool-a ми дава грешка на scatter file-a.
Цитирай

Има ли вероятност като сложих андроид 6 да ми изчезне вибрацията
Цитирай

Има вероятност да ти изчезне всичко.
Цитирай

Здр имам проблем не мога да махна икони от началния екран на Леново лаунчера,като сложа друг лаунчера пък не мога да сложа уиджети,как се решава този проблем?
Цитирай

Иконите,които не можеш да махнеш,най-вероятно са системни(предполагам си най-малко на 5.0)?С махането,приложенията се деинсталират от апарата,и понеже са системни и не можеш да деинсталираш,не можеш и да ги махнеш.Решението е рут и някой рутунинсталер от магазина,ще можеш да махнеш всичко(ако не внимаваш,ще махнеш и Андроида даже) Smile
Цитирай

Инсталирах K50a40_S433_V65_CUOCO92_ROW_SPFT.И при първоначалните настроики ми иска да въведа профил в google,въвеждам си мойте,но не ги приема и не ме пуска по напред.Казва че иска профил синхронизиран с това устройство.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.
Цитирай

Пробвай v66 : https://www.androidfilehost.com/?w=files...t_dir=DESC
Цитирай

(2017-03-07, 00:28:46)zanyo написа:  Пробвай v66 :    https://www.androidfilehost.com/?w=files...t_dir=DESC

Кой flash tool да използвам за тази версия на андроида, защото във файла няма наличен?
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=g4PQqRXSUa4 - Използвах това видеи и успях да флашна Лимончело ром-а. С V66 на Cuoco имаше проблем - инсталира се рома и след това при рестарт влиза в twrp, не зарежда андроид.
Та, телефона на моменти доста лагва. Уж лимончелото е стабилен и не бъгав, обаче бави доста.
Цитирай

Колеги, някой би ли споделил към момента, кой е най-добрият стабилен ром за този телефон, защото отдавна съм с изчистена версия на стоковия, обаче гледам, че са се появили доста къстъм билдове, които претендират, че са добри и че чудех, ако някой ги ползва да сподели мнение, за да не ги тествам сам един по един. Благодаря!
Цитирай

Привет, Банда!
Някой инсталирал ли е Android 7 Nougat на k3 note?
Бихте ли споделили кой ром и как се държи?
Цитирай

Да.Точната версия не си я спомням,но инстала мина гладко,с TWRP.Дръпнах я от ниидром.Интересното е че след нугата ,запалиха и сателитите на глонас,производителите все пак не са излъгали в ревюто Smile Гладко си върви машинката.
Цитирай

Здавейте, имам проблем с разпознаването на сим картата след смяна на дисплей на телефона,просто не вижда поставена сим,всичко друго си работи
разглобявах го отново да видя дали всичко е сглобено както трябва, нулирах всичко на тела ,с рут е ако е от значение и резултат няма за сега!!
та се чудя дали да разглобявам от ново или е софтуерен проблем ,ако има някой идеи ще съм благодарен!!!
Цитирай

Само дисплей ли сменя?Флашвал ли си нещо(радио модул,ром,руут,пускан ъпдейт)?
Цитирай

Без нищо да съм пипал по андроида смених дисплея,сглобявам и няма обхват, при изваждане кабела на WIFI антената излезе обувчицата от кабелчето, но го запоих и проблеми няма с него смятам,проблема е обхвата на тела,той по начало винаги си е бил по слаб от нормалното когато съм по на далеко от клетка!Вчера като се прибрах в Пловдив пускам тела и ядове няма всичко работи,но след възстановяване на настройки на тела не излезе камера,днес също ми направи впечатление че на места из града обхвата на моменти се губи,и сматам тази вечер да сложа един стоков ром с флаш тулс,че се мисля че е от рута нещо!
Цитирай

Хм..WiFi антената не е кабелчето с малките кабелни обувчици,а пластинка със студени контакти!Това,което си запоил,е основната антена на радио-модула на апарата(за излъчването на сигнала).Намери нова антена и я смени,имал съм случаи на леко изкривяване на обувката при вадене и поведението на апарата се изменя веднага(при отдалечаване от градска зона-обхвата става 0%!В града си работи точно,при наситеност на сигнала.Със смяната на нова антена,всичко си дойде на мястото.
Цитирай

Хм лошо,мислех че щом влиза WiFi антената е само за нея но уви. едва ли ще намеря оригинален в бг,а от китай нещата са месец чакане,утре ще видя в някой сервиз дали може да излезе нещо което да стане ,ако някой има идея има ли от къде да поръчам нов в България ще съм благодарен,че месец няма да издържа със старият!!!
Благодаря за отговорите vertexe!!!
Цитирай

Здравейте! Гледам,че от доста време никой не е публикувал нещо ново тук. Искам да мина на андроид 8 предложете стабилна и изпробвана версия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)