Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo K3 Note-Първи поглед

мнение 576 от grafcheto

K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3 - това с коя версия на flash tools се слага?
И принципа на инсталиране какъв е - зарежда се scatter file-a, избира се download, задържа се резет и се пъха кабела?
Цитирай

мнение 577 от la_vida_loca

През кастъм рекавари се инсталира. Пиши в тубата root and flash lenovo k3 note мн е лесно

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

мнение 578 от hinkohinev

Здравейте! Гледам,че от доста време никой не е публикувал нещо ново тук! От няколко дена и аз се присъедених към собствениците на Lenovo K3 Note K50-T3S.Закупих го от Ebay Deutschland чрез наддаване за 90 Евро.Телефона е с версия на Андроида 5.1 Версията на фърмуера е VIBEUI_V2.8_1535_5.128.1_ST_K50-t3s. Вероятно продавачът го е закупил от TinyDeal,защото постоянно ми излиза икона, която ме препраща към техният сайт. Деинсталирам я,обаче след известно време ми излиза отново! Искам да махна този досаден китайски РОМ,и да си сложа един  Android 6.0 Marshmalliow,обаче не става,а и не знам как. За ваша информация си рутнах телефона с King ROOT. Ще очаквам всякаква помощ от Вас! Благодаря Ви предварително!!!
Цитирай

мнение 579 от otsibarsa

Имам следния проблем,телефона се зарежда само като е изключен,също и компа не го разпознава.Някой има ли същия проблем и идея дали е от усб-то или от дъното на телефона.
Цитирай

мнение 580 от hristoxm

Моят имаше същият проблем. Занесох го на майстор, не знам какво е сменял, днес го вземах и вече всичко е ОК. Доколкото разбирам сменил е USB входа.
Lenovo A 7600, Lenovo K3 Note/Аndroid 6.0 , Android TV Box Tronfi MX IV
Цитирай

мнение 581 от grafcheto

Някой ще даде ли линк към добър андроид 6 и подходящият flash tool за него, защото нещо не се получават нещата. През recovery не стана при мен, flash tool-a ми дава грешка на scatter file-a.
Цитирай

мнение 582 от sizerkana

Има ли вероятност като сложих андроид 6 да ми изчезне вибрацията
Цитирай

мнение 583 от vertexe

Има вероятност да ти изчезне всичко.
Цитирай

мнение 584 от neron81

Здр имам проблем не мога да махна икони от началния екран на Леново лаунчера,като сложа друг лаунчера пък не мога да сложа уиджети,как се решава този проблем?
Цитирай

мнение 585 от vertexe

Иконите,които не можеш да махнеш,най-вероятно са системни(предполагам си най-малко на 5.0)?С махането,приложенията се деинсталират от апарата,и понеже са системни и не можеш да деинсталираш,не можеш и да ги махнеш.Решението е рут и някой рутунинсталер от магазина,ще можеш да махнеш всичко(ако не внимаваш,ще махнеш и Андроида даже) Smile
Цитирай

мнение 586 от otsibarsa

Инсталирах K50a40_S433_V65_CUOCO92_ROW_SPFT.И при първоначалните настроики ми иска да въведа профил в google,въвеждам си мойте,но не ги приема и не ме пуска по напред.Казва че иска профил синхронизиран с това устройство.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.
Цитирай

мнение 587 от zanyo

Пробвай v66 : https://www.androidfilehost.com/?w=files...t_dir=DESC
Цитирай

мнение 588 от grafcheto

(07 Mar 2017, 01:28:46)zanyo написа: Пробвай v66 :    https://www.androidfilehost.com/?w=files...t_dir=DESC

Кой flash tool да използвам за тази версия на андроида, защото във файла няма наличен?
Цитирай

мнение 589 от grafcheto

https://www.youtube.com/watch?v=g4PQqRXSUa4 - Използвах това видеи и успях да флашна Лимончело ром-а. С V66 на Cuoco имаше проблем - инсталира се рома и след това при рестарт влиза в twrp, не зарежда андроид.
Та, телефона на моменти доста лагва. Уж лимончелото е стабилен и не бъгав, обаче бави доста.
Цитирай

мнение 590 от LaVendetta

Колеги, някой би ли споделил към момента, кой е най-добрият стабилен ром за този телефон, защото отдавна съм с изчистена версия на стоковия, обаче гледам, че са се появили доста къстъм билдове, които претендират, че са добри и че чудех, ако някой ги ползва да сподели мнение, за да не ги тествам сам един по един. Благодаря!
Цитирай

мнение 591 от todo1

Привет, Банда!
Някой инсталирал ли е Android 7 Nougat на k3 note?
Бихте ли споделили кой ром и как се държи?
Цитирай

мнение 592 от vertexe

Да.Точната версия не си я спомням,но инстала мина гладко,с TWRP.Дръпнах я от ниидром.Интересното е че след нугата ,запалиха и сателитите на глонас,производителите все пак не са излъгали в ревюто Smile Гладко си върви машинката.
Цитирай

мнение 593 от bace

Здавейте, имам проблем с разпознаването на сим картата след смяна на дисплей на телефона,просто не вижда поставена сим,всичко друго си работи
разглобявах го отново да видя дали всичко е сглобено както трябва, нулирах всичко на тела ,с рут е ако е от значение и резултат няма за сега!!
та се чудя дали да разглобявам от ново или е софтуерен проблем ,ако има някой идеи ще съм благодарен!!!
Цитирай

мнение 594 от vertexe

Само дисплей ли сменя?Флашвал ли си нещо(радио модул,ром,руут,пускан ъпдейт)?
Цитирай

мнение 595 от bace

Без нищо да съм пипал по андроида смених дисплея,сглобявам и няма обхват, при изваждане кабела на WIFI антената излезе обувчицата от кабелчето, но го запоих и проблеми няма с него смятам,проблема е обхвата на тела,той по начало винаги си е бил по слаб от нормалното когато съм по на далеко от клетка!Вчера като се прибрах в Пловдив пускам тела и ядове няма всичко работи,но след възстановяване на настройки на тела не излезе камера,днес също ми направи впечатление че на места из града обхвата на моменти се губи,и сматам тази вечер да сложа един стоков ром с флаш тулс,че се мисля че е от рута нещо!
Цитирай

мнение 596 от vertexe

Хм..WiFi антената не е кабелчето с малките кабелни обувчици,а пластинка със студени контакти!Това,което си запоил,е основната антена на радио-модула на апарата(за излъчването на сигнала).Намери нова антена и я смени,имал съм случаи на леко изкривяване на обувката при вадене и поведението на апарата се изменя веднага(при отдалечаване от градска зона-обхвата става 0%!В града си работи точно,при наситеност на сигнала.Със смяната на нова антена,всичко си дойде на мястото.
Цитирай

мнение 597 от bace

Хм лошо,мислех че щом влиза WiFi антената е само за нея но уви. едва ли ще намеря оригинален в бг,а от китай нещата са месец чакане,утре ще видя в някой сервиз дали може да излезе нещо което да стане ,ако някой има идея има ли от къде да поръчам нов в България ще съм благодарен,че месец няма да издържа със старият!!!
Благодаря за отговорите vertexe!!!
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD