Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Home Button
#1

 
   Здравейте! От скоро съм с новият Galaxy S6, но забелязах, че Home бутонът стана леко хлабав и при натискане се чува едно щракване...Това нормално ли е? Някой от вас има ли подобен проблем Huh
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не разбирам какво имаш предвид под 'хлабав'? Относно скърцането, един от колегите в раздела за Ноте 4, беше писал, че се оправя с 1-2 капки спирт.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#3

Благодаря за помощта Smile
Цитирай
#4

при мен също се яви проблема с лабавостта. изглежда отпуснат, не е плътно прилепнал както в началото и се чува едно по шумно щракване когато се натиска.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#5

И при мен се появи тоя проблем още вечерта след като го взех телефона. Малко е неприятно при положение че, телефона трябва да има премиум усещане.

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
#6

И при мен е малко хлабав но не щрака.
Но пък пръстовия отпечатък е 100% по добър
от на Ноте 4!!!!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#7

Аз моя телефон го върнах в сервиза именно заради хоум бутона - не беше хлабав, но беше крив. От лявата страна беше по-навътре отколкото в дясната страна. Няма нужда да обсяснявам колко много ме дразнеше, щом си върнах телефона (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#8

Казах ти да не си "early adopter"...
Това след колко време се получава? На "служебния" още не мога да разбера дали има проблем?

Choosing...
Цитирай
#9

Не съм си го купил телефона аз - договора на бащата свършваше и човека искаше да го преподпише. Не съм имал точно възможността да изчакам следващите партиди (:

А проблема мисля, че си беше така още като го извадих от кутията. Няма от какво друго да се е получило това леко хлътване. Просто не го бях забелязал, заради еуфорията покрай новия телефон, а и проблема е наистина супер леко забележим. Ако не се вгледаш да го видиш, няма да го забележиш. Но.... разбереш ли веднъж че е там и става най-дразнещото нещо създавано някога.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Някой пробвал ли е вече да върне телефона в сервиз и какъв отговор му е дадено, ако да?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#11

(2015-04-27, 22:42:33)Rossonero92 написа:   
   Здравейте! От скоро съм с новият Galaxy S6, но забелязах, че Home бутонът стана леко хлабав и при натискане се чува едно щракване...Това нормално ли е? Някой от вас има ли подобен проблем Huh
 

Здравей! Предполагам говориш за това - https://www.youtube.com/watch?v=Y5FoWeDGQZ4
Цитирай
#12

Да, точно за това говоря, аз лично. И се чудя дали е дефект и да ходя до сервиз или не. Давайте съвет.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#13

Не бе колега, не е дефект.. На телефон за 1000+ лв точно така трябва да му играе и чатка копчето... Така трябва да му е розово бялото на екрана и тн. Или поне от сервиза така ще ти кажат. Докато сме с това мислене така ще ни мачкат търговците... Нищо лично.. Отиди, насе*и ги и вземи това, за което си платил тия пари...
Цитирай
#14

(2015-05-16, 13:19:32)DemonsDreaming написа:  Някой пробвал ли е вече да върне телефона в сервиз и какъв отговор му е дадено, ако да?

Аз го върнах и нямах никакви проблеми. Ма аз и съм в Холандия (: 

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#15

Значи утре и аз съм в теленор, за да оправят нещата.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#16

Абе хора, кво се разправяте с търговците (магазини,оператори). На тях просто не им се занимава,  щото им плащат да продават, и нищо друго. Като си имате официална гаранция - направо в Самсунг носете недоволството. Е НА ТЯХ точно това им е работата.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#17

Не знам за какво им плащат и не ме интересува, но законът ги задължава да ти удовлетворят гаранцията!
Аз лично си търся правата винаги и два пъти на две Галаксита са ми сменяли екраните, като съм си носил телефоните при оператора.
Цитирай
#18

(2015-05-16, 19:38:13)Dominator_IX1 написа:  
(2015-04-27, 22:42:33)Rossonero92 написа:   
   Здравейте! От скоро съм с новият Galaxy S6, но забелязах, че Home бутонът стана леко хлабав и при натискане се чува едно щракване...Това нормално ли е? Някой от вас има ли подобен проблем Huh
 

Здравей! Предполагам говориш за това - https://www.youtube.com/watch?v=Y5FoWeDGQZ4

М да при мен е точно като на клипа!
Според мен не е фатално но знам ли?
Факт е, че при айфон хоум бутоните 
са железни.....Sad

(2015-05-16, 19:38:13)Dominator_IX1 написа:  
(2015-04-27, 22:42:33)Rossonero92 написа:   
   Здравейте! От скоро съм с новият Galaxy S6, но забелязах, че Home бутонът стана леко хлабав и при натискане се чува едно щракване...Това нормално ли е? Някой от вас има ли подобен проблем Huh
 

Здравей! Предполагам говориш за това - https://www.youtube.com/watch?v=Y5FoWeDGQZ4

М да при мен е точно като на клипа!
Според мен не е фатално но знам ли?
Факт е, че при айфон хоум бутоните 
са железни.....Sad
Ако бях гледал клипчето преди да го купя
щях да се разправям но сега се чудя...

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#19

Не знам за вас, но аз утре ако се налага и бюра ще обръщам в теленор, докато не ми удовлетворят желанието да ми оправят телефона. 1000+ лева съм дал все пак. 
За пример само ще дам Един приятел, който си взе Ноте 4 когато излезе още и вече 7-8 месеца Home button не е мръднал и си стои идеално.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#20

Най-много да дойде сота да те обърне....тоя проблем при Едже го няма или поне не намерих някой да се оплаква....

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
#21

Моя и той похлопва. На s4 active всичките му бутони хлопаха така. На s5 active лицевите три бутона даже играеха леко в страни.Това са само шапки и е нормалмо да има лека хлабина. Ако са стегнати пък ще скърцат или стържат. Който го дразнят такива неща да си купува Апфелфон или за по сигурно Верту.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#22

Недопустимо е да има такова хлопане при телефон за 1000+ лева.. аз имам един galaxy core 2 на който копчето нито хлопа, нито мърда..всичко му е наред, както и на всички останали галактики които имам или съм имал.. щом телефоните са ви в гаранция отидете да си търсите правата, гаранцията е точно за това ако има някакъв проблем с телефона той да бъде решен..

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#23

Търговците даже ходят по семинари, където "по-големи" ги учат как да действат с клиента, да го убедят, че дефекта не е дефект, а е даже екстра едва ли не, или просто да го накарат да вярва, че сам си е виновен. И понеже, огледайте се, ние сме толкова примирен и над*пен народ, че номерът им минава при голям процент от хората. Във форума е пълно с мнения за всякакви дефекти, където хората са се примирили, смятат го за "в рамките на нормалното", или пък се успокояват, че не само при тях е така. А онези само това чакат. Да сме примирени и да не си знаем правата.
Един приятел е франчайз на голяма верига за такъв тип продукти.. Бях си купил от него един флагман, за времето си беше пак към 1300лв.. Страшен боклук се оказа, борих се аз с наглостта на официалният вносител и сервиз, а този мой приятел ме подкрепяше. Накрая просто по закон се стигна до там да ми върнат парите.. А него, на един от гореспоменатите семинари, го нахулили тежко, казали му, че не става за търговец, защото работи в полза на клиента, а не в тяхна.. Не бъдете наивни, имайте идея за какво става дума.. Те гледат да продадат и да вземат парите, а после със зъби и нокти дращят, за да не върнат.. А времената, за жалост, станаха такива, че количеството е за сметка на качеството. И когато някой няма късмета да вземе добре сглобен продукт, трябва да отиде и да не се отказва, докато не получи това, за което е платил. Дори въпросът да не е за самите пари, а принципен... Извинете ме за дългото писание...
Цитирай
#24

Днес предадох телефона и го изпратиха в сервиз. Дори не се опитаха да ме разобеждават. След 1 месец ще видим резултата.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#25

^
След един месец цената на нов s6 ще бъде с ок.300 лв. По-ниска.Официално.То ест вещта ще загуби доста от цената си без дори да си я ползвал.И това при положение че ти дадат нов телефон.Имам предвид това , порадвай му се сега докато е топ оф дъ топ, пък по натам се възползвай и го давай в сервиз.Примерно като ти поомръзнае или дойде време да го продаваш . Моя  бутон също хлопа и аз така ще направя.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)