Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Home Button
#76

    Здравейте, търсейки неуспешно информация за същия проблем, на който ми поднесе днес galaxy s3 реших да опитам тук. По време на обичайно ровене и работа с телефона при задържане на home button спря да показва менюто с отворени приложения и ми светва прозорец който съм screenshotnal гласящ че нещо андроид системата спря и ме изхвърля от където съм в момента и телефона се заключва първоначално дори ми смени тапета с някакъв едноцветен фон..
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-01-21, 15:00:19)krekercho написа:  Здравейте, търсейки неуспешно информация за същия проблем, на който ми поднесе днес galaxy s3 реших да опитам тук. По време на обичайно ровене и работа с телефона при задържане на home button спря да показва менюто с отворени приложения и ми светва прозорец който съм screenshotnal гласящ че нещо андроид системата спря и ме изхвърля от където съм в момента и телефона се заключва първоначално дори ми смени тапета с някакъв едноцветен фон..

Google е виновен за това,след поредния им ъпдейт.На доста хора с S3,S4 и други постари телефони го прави това нещо.Ънистал на последния ъпдейт от гугъл и ще се оправи.Явно е свързано със задържането на хоум бутона и сърча на гугъл.

"...Uninstalling your latest google update will work.. it has messed up most samsung task screen buttons.."
Цитирай
#78

(2017-01-22, 14:22:02)George_79 написа:  Google е виновен за това,след поредния им ъпдейт.На доста хора с S3,S4 и други постари телефони го прави това нещо.Ънистал на последния ъпдейт от гугъл и ще се оправи.Явно е свързано със задържането на хоум бутона и сърча на гугъл.

"...Uninstalling your latest google update will work.. it has messed up most samsung task screen buttons.."

Еееей човек жисток си ;д евала друго си е като си в час с нещата.. благодаря ти!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)