Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Home Button
#26

Ако искаш да се хванем на бас по един S6, че след един месец цената на S6 няма да бъде с 300 лева по-малко?
Посочи ми магазин където към днешна дата цената е Х и след месец ще е с 300 лева надолу.
Аз лично не мога да се радвам на дефектна стока, която струва една кофа пари, но всеки си знае.
И не е задължително да го държат месец. На S3-ката ми смениха екрана като го оставих в събота и ми го върнаха във вторник.
Цитирай
Аксесоари
#27

Надявам се да стане възможно най-бързо, защото както са казали хората "Лесно се свиква на хубавото", а и съм съгласен, че не може да дадеш куп пари и да ти хлопа бутона. Когато го оставях днес с момчето, което оформяше документите разгледахме други модели от по долен клас на Самсунг и никъде нямаше такова хлопане и шракане на бутона. Не е нормално и трябва да изискваме най-доброто след като си плащаме за него!

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#28

(2015-05-18, 22:32:03)arrogant написа:  Ако искаш да се хванем на бас по един S6, че след един месец цената на S6 няма да бъде с 300 лева по-малко?
Посочи ми магазин където към днешна дата цената е Х и след месец ще е с 300 лева надолу.
Аз лично не мога да се радвам на дефектна стока, която струва една кофа пари, но всеки си знае.
И не е задължително да го държат месец. На S3-ката ми смениха екрана като го оставих в събота и ми го върнаха във вторник.
В момента при свободните търговци и в olx цената пада приблизително с 50лв на седмица. На бас се хващай с твойте аверчета и наборчета от махлата. Аз просто не бих се разделил и за седмица с нещо, което много скоро ще стане ширпотреба. Има го и факта ,че първите партиди са яко дефектни и се подобряват след еуфорията.
@Demons Dreaming
разгледай бутоните на S4/S5 Active - най коравите модели на Самсунг и ще се замислиш.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#29

А да ви минава през ума,че ако този бутон е зле проектиран,ефекта от смяната му може да трае отново около месец-месец и половина ? Телефона постоянно ли ще е в сервиз ? Щом проблема е масов си мисля,че няма да минете само с една смяна....Явно там има нещо тотално сгрешено и смяната ще е временно решение.... Smile
Цитирай
#30

Е то по тая логика и розовеещия екран да не сменят хората? Пак на такъв могат да попаднат?
Не каквито и дефекти да има си ги ползвайте със здраве дефектните пръчки за 1000+ лева. Big Grin

@Bavarche
Разбрахме се Wink
Цитирай
#31

Аз не казвам да не се сменя бутона.....Идеята ми е да се смени и веднага след това да се разкара самия телефон докато не е дефектирало нещо друго,че както е тръгнало....... Big Grin
Цитирай
#32

Аз не мога да ги разбера Самсунг. От СГС4 се опитвам да си купя, но всеки нов модел е с една камара проблеми, поне така се пише из форумите. А парадоксът е, че масово се купуват и ползват. Хората се примиряват с ниското качество ли или не го забелязват?
Цитирай
#33

Няма флагман на която и да е марка последните години без проблеми в първите партиди поне. Тъпо, но факт.
В бясната надпревара да пускат възможно най-бързо нови модели, така се получава. Аз защо още изчаквам с покупката...
Цитирай
#34

Ами има едни, които Самсунг копират и нямат чак такива гафове. И както и да искам да ги сменя със Самсунг, същите все с нещо ме отказват Smile
Ще се чака да видим дали ще оправят тъпотиите си със следващите партиди.
Цитирай
#35

@arrogant......Извинявай,но Samsung имаха 1(една) година време горе-долу за да направят нещо свястно и в този смисъл оправданието за кратки срокове просто не издържа.....Е,направиха го,но само на външен вид ! Телефона е с толкова много "болести",че просто няма накъде повече..... Smile
Цитирай
#36

(2015-05-19, 09:50:07)Gatev01 написа:  Ами има едни, които Самсунг копират и нямат чак такива гафове. И както и да искам да ги сменя със Самсунг, същите все с нещо ме отказват Smile
Ще се чака да видим дали ще оправят тъпотиите си със следващите партиди.
Тия дето им се огъват телефоните ли?
Цитирай
#37

За плюса не знам, но не съм видял ни една огъната шестица.

Не е целта в тая тема да ги сравняваме, просто казах, че искам СГС6, но то не бе един и два проблема с него и то масови.

Кво означава "всички флагмани имат някакви проблеми"!?
Като си купувате кола от магазина по същия начин ли разсъждавате и се примирявате..?
Цитирай
#38

Да бе, пич и аз искам.
Не малко нови коли дават дефекти. И всякакви стоки. Затова имаш гаранция.
Като ти се случи дефектна стока и да ревеш - това е факта. Ползваш си гаранцията и това е.
Хайде стига с плодчетата, че и те са имали маса проблеми с жълти екрани, загуба на сигнал и т.н.
И накрая клиентите ги държали неправилно Big Grin
Цитирай
#39

Не виждам какъв е толкова проблема по тия дефекти на телефона. Да, естествено че е неприятно да ти се падне дефкетна бройка, но както каза арогантния за това имате гаранция. Да не говорим че в определен срок от време след покупката на телефона имате право да го върнете ако имате дефект и да искате нов. Демек.... къде е проблема? Малко са телефоните без първоначални дефекти.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#40

Offtopic Докато четеш из форуми телефон няма да си купиш. Тук дискутират предимно хора които имат проблеми или са чели за някакъв такъв. Аз познавам няколко човека с 6-ци които нямат нито един от споменатите тук проблеми, но нито един от нях не се е похвалил с това. 

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#41

Аз с моя също нямам проблем  ... За сега.
Ако стане нещо ще си ползвам гаранцията.
Относно автомобилите, преди 2 години ( за в България говоря)  мицубиши се обадиха на всички собственици на модел Х производство Х за подмяна на алуминиеви джанти модел Х за първоначално вграждане в това число и джантата на резервнтата гума.
Със сигурност проблеми има на всякъде, не само при мобилните телефони.
Просто във форума дискутираме главно проблеми.
Аз май до сега тема от типа
" всички добри страни на телефона "
Или
" какво най - много ми харесва в телефона ми " не съм видял. 

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#42

10 мнения извън темата??????
Да попитам по същество: ако се капне капка спирт,
както беше писал един колега по напред ще изчезне ли
въпросното хлопане или това помага само при скърцане?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#43

(2015-05-19, 19:55:24)doktorra написа:  10 мнения извън темата??????
Да попитам по същество: ако се капне капка спирт,
както беше писал един колега по напред ще изчезне ли
въпросното хлопане или това помага само при скърцане?

За да хлопа значи не е сложен както трябва и има по голямо от нормалното разстояние м/у корпуса и бутона, можеш да пробваш със секундно лепило.. би трябвало да спре да хлопа  Big Grin


Забележка от Модератор!

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#44

Да няма полужителна тема в раздела ,то всички имат детски болести ама то мъртво родено .Изброените дефекти в тоя ценови клас са абсурдни,и е правилно апаратите да се заменят на момен в магазина. Ето от вчера има нов проблем с калъфа дето скапва дисплея , на тъпия калъф му се пръскат щтипките с който се захваща.
Айде че и Аз наспамих темата .
Цитирай
#45

Бях постнал една снимка в темата за батерията на телефона,но тя беше изтрита от модераторите...Сега ще я сложа тук,а ако решат нека пак да я изтрият.....Става въпрос за уникален "дефект".....Как изобщо е възможно да се пусне в продажба телефон в това състояние ?????

[Изображение: 8108251O.jpg]

Оставяме настрана най-често срещаните проблеми,които бяха набъбнали до внушителната цифра 30 !?!?!
Не ме разбирайте погрешно-нямам нищо против марката и модела,но подобни неща са недопустими за която и да е компания ! И по-лошото е,че като че ли с времето нещата се влошават вместо да се оправят щом 30
дни след пускането на телефона в продажба,хората започнаха да получават и такива телефони...... Smile
Цитирай
#46

+1 с 'щракащ' хоум бутон Big Grin . Няма и месец употреба и бутона е доста е хлабав, нещо което при Ноута го няма. 

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#47

Давай го в сервиз. Приемат ги.. Все пак е дефект.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#48

(2015-05-19, 19:04:53)mmollov написа:  Offtopic Докато четеш из форуми телефон няма да си купиш. Тук дискутират предимно хора които имат проблеми или са чели за някакъв такъв. Аз познавам няколко човека с 6-ци които нямат нито един от споменатите тук проблеми, но нито един от нях не се е похвалил с това. 

Те това е! Има го и момента че при няколко милиона продадени бройки няма как да няма хиляди оплаквания.И като сметнете процента на брак всъщност е нищожен. Ама човек не трбва само да чете само форуми, а да погледне глобалната картина! 

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#49

Дреме ми за милионите продадени бройки като моята е дефектна...
Но така е - винаги може да се случи, с всяка стока.
Цитирай
#50

И моя почна да пляка но ще зачакам да се намести сам Smile))
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)