Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нямам звук!
#1

 
   
 
Здравейте,имам проблем -нямам звук на телефона.По точно не свири и не звъни.Слушалките работят и се чува,когато говоря също работи-чува се,просто няма звънене или като пусна музика не се чува нищо.Стоков ром В520 има само РООТ телефона.До преди 2 часа всичко си беше наред -нито е изтърван нито нищо.Маааам.....му какво стана сега. Bu Bu Bu

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестартирай го, може да се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

(2015-04-28, 19:13:41)rado__8 написа:  Рестартирай го, може да се оправи.

Направих го.....не работи пак, все така.Върнах го към първоначални настройки ...все тая.
Visslar Visslar Visslar  коооо стана рестартирах го ,извадих карти и всичко понатисках малко бутоните и го пуснах ииии воала ....тръгна
ХХХХММММ интересно ми е!!!!Съжалявам за пуснатата  нова тема ноооо се притесних.Ако реши админа да трие.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#4

(2015-04-28, 20:24:28)chokoooo написа:  
(2015-04-28, 19:13:41)rado__8 написа:  Рестартирай го, може да се оправи.

Направих го.....не работи пак, все така.Върнах го към първоначални настройки ...все тая.

Може изхода за слушалките да ти е направил проблем,да дава сигнал че  все едно имаш активни слушалки! Виж по време на разговор дава ли ти активно че си на слушалки?
И пробвай пак да вкараш и изкараш няколко пъти жака на слушалките!
Цитирай
#5

(2015-04-28, 20:39:25)lost in написа:  
(2015-04-28, 20:24:28)chokoooo написа:  
(2015-04-28, 19:13:41)rado__8 написа:  Рестартирай го, може да се оправи.

Направих го.....не работи пак, все така.Върнах го към първоначални настройки ...все тая.

Може изхода за слушалките да ти е направил проблем,да дава сигнал че  все едно имаш активни слушалки! Виж по време на разговор дава ли ти активно че си на слушалки?
И пробвай пак да вкараш и изкараш няколко пъти жака на слушалките!
Благодаря колега,просто както казах изкл,извадих всичко ,по натисках де що има бутони ,ръгах слушалките и ги вадих пуснах го и всичко върви.Нямаше никакви индикации за слушалки пък и аз не ползвам такива.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#6

Какво стана колега,оправи ли се?
Цитирай
#7

(2015-04-29, 22:02:14)lost in написа:  Какво стана колега,оправи ли се?

Да да.......по горе написах точно бях тръгнал да търся гаранционната карта,нооо просто реших че нещо е блокирало и решех отново да го рестартирам преди това го бях върнал към първоначални настройки но беше пак без звук ,извадих карти и всичко,по натисках малко де що има бутони, ръгах и вадих слушалките(макар че не съм ги ползвал до сега)  сложих картите и го пуснах иииии воала ....тръгна.

ХХХХММММ интересно ми е!!!!Какво му беше станало.Все си мисля че бутоните за усилване и намаляне  на звука нещо от тях беше защото бая ги понатисках-нещо замърсяване ли какво  Yikes (макар че е в калъф от първия ден) Sad Sad Sad . Съжалявам за пуснатата  нова тема ,ноооо се притесних,не бях срещал такъв проблем за телефона из нета.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#8

Само искам да ти кажа,че когато телефоните се ползват с калъфи и разните му там гръбчета ,кейсчета и пр.най много се зацапват и мърсят точно там,покрай механичните бутони и отворите за звука,които бързо се запушват от боклуци!!
Преди време и аз ползвах кейсове и тем подобни и като извадя телефона от тях да го видя и........ не мога да повярвам колко много боклук може да събере!!! Е вярно,че кейса пази от изтърване,но пак няма гаранция че ще го предпази напълно!
Радвам се,че нещата при теб са се оправили без техническа намеса!
Весел празник!
Цитирай
#9

(2015-05-01, 16:55:42)lost in написа:  Само искам да ти кажа,че когато телефоните се ползват с калъфи и разните му там гръбчета ,кейсчета и пр.най много се зацапват и мърсят точно там,покрай механичните бутони и отворите за звука,които  бързо  се запушват от боклуци!!
Преди време и аз ползвах кейсове и тем подобни и като извадя телефона от тях да го видя и........ не мога да повярвам колко много боклук може да събере!!! Е вярно,че кейса пази от изтърване,но пак няма гаранция че ще го предпази напълно!
Радвам се,че  нещата при теб са се оправили без техническа намеса!
Весел празник!

Напълно си прав.И аз съм на това мнение и наистина като сваля кейса .....ужас е около отворените пространства. Ноооо все пак пазят от надрасквания и тем подобни,много мразя да видя някой мундарски телефон,щото много съм сменил.По-често явно трябва да се сваля и почиства.Весели празници и на теб. 

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#10
Big Grin 

Аз пък си смених батерията вчера и получих същия проблем.Занесох го на сервиз и сега чакам да ме дялнат с голямата брадва.Майстора ми каза,че като несъм дал 20лв да ми я смени той и да си го взема за два часа,сега ще чакам 2 дена и не се знае колко ще струва.Сигорен съм че смених батерията както трябва. Bu
Цитирай
#11

Здравейте и честито Рождество!

Имам проблем с високоговорителя, Дори и на максимум едва се чува. Отворих телефона и се оказа, че мембранката е пълна с прах, който така се е залепил за нея, че няма почистване.
Бихте ли ми препоръчали сервиз, в който могат да сменят високоговорителя и дали го имат наличен?

Благодаря ви и весели празници!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)