Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

huawei y511 Се изключва сам след около 4-5минути
#1

Добър вечер/ден на всички имам следният проблем преди не е ставало така. Днеска вечерта телефона започна сам да се изключва като го включа след 4-5 минути сам се изключва само виждам "Телефона ви ще се изключи след 10 секунди"  и след 10 секунди се изключва. Моля някой ако може да помогне от какво може да е това ?! А и премахнах приложенията който скоро инсталирах. Може да не е от тях но може и от тях да е не знам. Някой с повече опит ако може да ми помогне сутринта ще ставам рано за това ще оставя темата така ако има някой който да може да напише подробно какво да направя за да видя от къде е проблема ще съм благодарен. Лек и приятен ден/нощ. ^^
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж батерията дали не се е надула.
Цитирай
#3

Не е, а и махнах сд картата и не се изключи изчаках около 10 минути и не се изключи като я върнах пак се изключи след около 1-2 минути. Ще форматирам сд картата да видя да не би да е от нея проблема. :/ 
Проблема е от сд картата форматирам я но пак продължава да се изключва от нея някакви идеи ?!
Цитирай
#4

Провери в настройки да не ти е активирано планирано изключване на захранването

HTC Wildfire--> HTC One M7--> HTC 10 
Цитирай
#5

не е ... от сд картата е ... сега вече 1 месец я няма няма проблеми.. както и да я форматирам винаги се изключва ако я сложа.. без нея няма проблеми.
Цитирай
#6

Factory reset правили на телефона.

HTC Wildfire--> HTC One M7--> HTC 10 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)