Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за М9
#1

Тук може да споделяте и обсъждате аксесоарите за телефона. Цени от къде са взети и менеия за тях.
   

 


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

От dice си поръчах днес
TIPX Tempered Glass Protector - калено стъклено защитно покритие за дисплея на HTC One 3 M9 (прозрачен) 1 бр. 29.00 лв. 
Ultra-Slim Case - тънък силиконов (TPU) калъф (0.3 mm) за HTC One 3 M9 (черен) 1 бр. 9.00 лв. 
Цитирай
#3

Аз на кейс мейт си взех тъф калъфа - не е лош, но не може да се сравнява с инципио дуал про... Wink

Чакам от амазон още няколко калъфа - ще ги коментирам, когато пристигнат...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#4

Бях поръчал Ghostek Armadillo калъф. Уж беше на промоция... И толкова не струва. Евтина пластамаса. Който иска, му го подарявам, макар че не мисля, че дори за без пари си заслужава. А да - върви и със стъклен протектор за дисплея. И въпреки че калъфа беше в здрава пластмасова опаковка, протекторът пристигна счупен... 30 лева на вятъра. Ще си взема тия дни отърбокс дифендър - поне съм сигурен, че е качествен.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#5

Аз съм супер доволен от моя стъклен протектор , не оставя почти никакви следи от пръсти много е нежен на докосване в смисъл гладък и се вижда много добре през него. Сзаоблени ръбове е и приляга много добре на дисплея . Препоръчвам го горещо въпреки , че е по - скъпичък : http://dice.bg/tipx-tempered-glass-prote...-item21567
Цитирай
#6

Взех си защитник кейса на отърбокс. Прави телефона малко дебел, но пък имам чувството, че и да го метна към някоя стена, нищо няма да му стане. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#7

Кожен бугати от дайс. Не е от най евтините, но е направен точно за размера и кожата е уникална
[Изображение: f6944fdebf043c2a09c226f178bf3548.jpg]
Чудех се за дот вю, но не съм фен на кейсове, които закриват телефона и нямаше да го издържа дълго

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай
#8

Колега,
Ти ако на това му викаш скъпо, значи не си влизал в секция "Най-висока защита"... Smile

Поздрави,

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#9

http://www.htc.com/us/accessories/htc-ac...htc-one-m9
Ей тоя кейс е водо и прахо защитен - оригинален на htc. Както се вижда - има и допълнителна защита на дисплея. За мен това е по-добре от тухлите на Отърбокс, Лайфпрууф и тем подобни. Има го из нашите сайтове за под 100лв.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

Здравейте, не е по темата и не ми се вярва, но е от официалният сайт на HTC. За това става на въпрос
http://www.htc.com/us/googleplay/?intcid...ay-primary . Това телефона ли е на тази цена или нещо към него ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#11

Това е кредит в размер на 100$ при покупката му и можеш да го ползваш в магазина, като получаваш код, но важи само за Щатите по принцип
Цитирай
#12

Аха, защото сега съм с едно старо HTC и при всяко влизане на браузъра ми излиза това и реших да питам, мерси.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#13

Някой пробвал ли е Rapid Charger? Гледам го в официалния сайт на HTC, че е $35, но това си мисля дали не скъсява живота на батерията?

И другото, ако си сложа въпросния Tempered Glass Protector и Dot View Case ще се сработят ли както трябва?

Samsung Galaxy SII I9100 Stock + Samsung Galaxy SIV I9505 Stock + HTC M9
Цитирай
#14

На първия въпрос: Не! Не скъсява живота на батерията. А на втория: Да, ще сработи, но ще стои леко отворен кейса.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#15

Ако закупя dot view от aliexpress на цена 5-8долара дали ще върши същата работа като тези в магазинитетук на цена 50лв?
Цитирай
#16

Съдейки по отзивите на закупили го - работи си без грешка.

 
Цитирай
#17

Аз закупих един от алито,работи си,но на първата седмица започна да му се къса меката връзка,освен това го няма този пружиниращ ефект който притиска капака към дисплея.С две думи става,но не те кефи.След това си купих от тукашен сайт за 50 или 70лв. не помня вече и си карам с него.Просто са различни като качество,може да съм случил на калпав търговец,но моят опит е такъв.
Цитирай
#18

Аз си купих такъв http://moven.bg/bg/zashtita/2972-kalf-ht...-view.html     
Уникален е ,повярвайте ми.Отговарям на повикване и откл.тела без да натискам никакви бутони както беше при м7.Има ифо през калъфа за време.темп,дата , посл.повиквания и мн.др.
Цитирай
#19

Ето го и моя калъф:
http://www.ebay.com/itm/For-HTC-ONE-M9-S...SwyQtVpzHJ

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#20

Това гоустек ли е?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#21

Ако въпроса се отнася до мен, не е. Това е няква китайска реплика, но не е лоша реплика.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#22

Здравейте,
 Някой може ли да ми даде насока, откъде могат да се закупят оригиналните слушалки, които идват с телефона.  В амазона и ибей ги гледам, но не съм особено убеден, че са автентични. А ако някой потребител продава своите, да пише ЛС.
Цитирай
#23

Виж в OLX.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#24

Дифендърът се оказа отлична покупка - днес телефонът ми падна от около метър и нещо, подскочи 2-3 пъти и му няма абсолютно нищо... Заприлича ми на подскачащите топчета, които бяха доста модерни преди около 20 години... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#25

Това ли имаш предвид? Наистина доста сериозен изглежда Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)