Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт на М9
#1

Коментари за наличните ъпдейти. Мнения за поведението на телефона преди и след даден ъпдейт.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
Аксесоари
#2

Дали тази тема ще се ползва скоро... Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#3

О, да. Много скоро. Един от очакваните скоро големи ъпдейти би трябвало да включва сериозни подобрения в камерата, батерията по време на употреба, както и контрола на температурата. А преди това ъпдейт до 1.32.401.17, като текущата версия за нашия CID е 1.32.401.15, който би трябвало да се появи всеки момент.
Цитирай
#4

bobytsekov Браво! За това е създадена темата. ДА обсъждате ъпдейти, както наличните така и бъдещи такива.Кога се очакват, промените при тези ъпдейти и не на последно място появили се проблеми. Smile
Нядявам се да я направите полезна и да я развиете във ваша полза.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Моят преди малко го ъпдейтнах на 1.36.709.3, който би трябвало да е с подобрения на камерата и по-добро използване на батерията. За съжаление, нямам база за сравнение, за да потвърдя.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#6

Има някакъв ъпдейт на камерата и пуснат RAW формат. В http://forum.xda-developers.com/one-m9/g...267/page92 го има подробно
Цитирай
#7

(2015-04-30, 22:01:11)skvelichkov написа:  Моят преди малко го ъпдейтнах на 1.36.709.3, който би трябвало да е с подобрения на камерата и по-добро използване на батерията. За съжаление, нямам база за сравнение, за да потвърдя.

Този ъпдейт го има засега само в Тайван. Получил си го, понеже телефонът ти е за тамошния пазар (х.хх.709.х).
Иначе точно него имах предвид по-горе.
Цитирай
#8

(2015-05-01, 07:35:49)bobytsekov написа:  
(2015-04-30, 22:01:11)skvelichkov написа:  Моят преди малко го ъпдейтнах на 1.36.709.3, който би трябвало да е с подобрения на камерата и по-добро използване на батерията. За съжаление, нямам база за сравнение, за да потвърдя.

Този ъпдейт го има засега само в Тайван. Получил си го, понеже телефонът ти е за тамошния пазар (х.хх.709.х).
Иначе точно него имах предвид по-горе.

Така и предположих след като потърсих в нета номера на този ъпдейт Smile  С ъпдейта на приложението на камерата вече има опцията за снимане в .raw формат.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#9

(2015-05-01, 11:48:21)skvelichkov написа:  
(2015-05-01, 07:35:49)bobytsekov написа:  
(2015-04-30, 22:01:11)skvelichkov написа:  Моят преди малко го ъпдейтнах на 1.36.709.3, който би трябвало да е с подобрения на камерата и по-добро използване на батерията. За съжаление, нямам база за сравнение, за да потвърдя.

Този ъпдейт го има засега само в Тайван. Получил си го, понеже телефонът ти е за тамошния пазар (х.хх.709.х).
Иначе точно него имах предвид по-горе.

Така и предположих след като потърсих в нета номера на този ъпдейт Smile  С ъпдейта на приложението на камерата вече има опцията за снимане в .raw формат.

Потвърждавам за рау камерата ! всеки може да го изтегли ъпдейта от гоогле плей ! не е само за тайван !
Цитирай
#10

Ъпдейтът (1.36.709.3), който е получил skvelichkov, е наличен само за Тайвански CID-ове, което си личи и от номера му.
А камерата е отделно, нея я има в Play Store...
Цитирай
#11

Да, ъпдейта на камерата си е отделен в Play Store. Аз сложих ъпдейта по-горе, но в последствие разбрах, че ъпдейта за камерата трябва да се свали отделно.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#12

Има ъпдейти в гугъл плей на сенс хоум, лок скриин и хтц дот вю , може да си  ги изтеглите !
Цитирай
#13

Той е от вчера Smile
Цитирай
#14

Колеги,за кой ъпдейт на камерата в Гугъл плей става въпрос? Аз ли не го виждам?
Цитирай
#15

Не знам точно как се води версията,  но влез в гугъл плей и ако за приложението нямаш актуализация, значи вече си с въпросния ъпдейт. Ако ли не, просто актуализирай...  Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#16

Преди малко получих нов Software System Update 1.40.709.4, мисля че е за тайванските телефони. Вероятно след известно време ще се появи и за другите. Според информацията, която намерих и е от XDA форумите, подобренията са:


Цитат:1. SUPER SPEED Sense UI. Now improve significant speed.
2. Focus now fastest. Macro focus is easy from before. (before update, Macro is BAD focus on M9)
3. Camera Color more Vivid.

За няколко минути след ъпдейта, впечатленията са ми, че Сенса наистина работи по-бързо. За камерата ще ми е трудно да потвърдя, защото не съм я разцъквал толкова много преди, но съм склонен да вярвам на писаното по-горе Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#17

Да, за Тайван е и наистина се очаква много скоро и за нас. Софтуерната версия би трябвало да е 1.40.401.5 и да носи подобрения в производителността, батерията и т.н., а най-сериозни ще са тези за камерата.

Ето и няколко примера, илюстриращи колко големи са подобренията на камерата:

И батерията:
Цитирай
#18

Днес много ъпдейти през магазина
Цитирай
#19

На какво? Аз нищо почти не съм получил. Само на допълнително инсталирани апликации.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#20

Нищо няма в маркета Smile
Цитирай
#21

Календар,галерия,радио,wifi,mail.....
Цитирай
#22

Уау... И това за M9? Защото наистина няма нищо в маркета.
Цитирай
#23

Дам.
Днес доста неща излезнаха. Мойто е от вива,гледам,че повечето тук за на телето. Може от това да е ?Smile
Цитирай
#24

Нали ъпдейтите са от Маркета? Каква е връзката с оператора?

 
Цитирай
#25

Не би трябвало да има връзка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)