Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт на М9
#26

Знам ли вече
Цитирай
Аксесоари
#27

Да не е скоро закупен телефонът ?
Цитирай
#28

Да. Но си направи всички ъпдейти още с първото стартиране и настройване
Цитирай
#29

Въпреки това мисля, че ще да е заради това... Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#30

Ясно, това са нови за тебе ъпдейти, но не и за нас Smile
Цитирай
#31

В понеделник е взет,пък ъпдейтите вчера се появиха
Цитирай
#32

Е докато се синхронизира и т.н. Smile
Цитирай
#33

Е голямо синхронизиране Big Grin


Android M Support For HTC One M9 And HTC One M9+ Confirmed

http://www.idigitaltimes.com/android-m-d...-m9-445469
Цитирай
#34

Днес има някакъв ъпдейт вер 1.40.401.8 (526.99 мб)
Цитирай
#35

Уау! Та това е дългоочакваната нова база, която носи страшно много подобрения. Особено на камерата!

[Изображение: 7d627826518f409e253aedfbebe9570b.jpg]
Цитирай
#36

и при мен дойде !1.40.401.8-526.99 мб! Колеги да правя ли хард резет, понеже изглежда сериозна актуализация ? дайте съвет , Благодаря!
Цитирай
#37

Според мен не е необходимо. Единствено, ако срещнеш проблеми след това, иначе - не.
Цитирай
#38

Какво е новото?
Цитирай
#39

Пише обща оптимизация Smile По принцип има подобрения в камерата, както и липсата на прегряване Smile
Цитирай
#40

Да не забравяме и подобренията в живота на батерията
Цитирай
#41

Уау!
Оптимизацията на батерията е повече от великолепна!
Поигра лапето на Csr около 10 мин. свали само 1%
Цитирай
#42

Официалният чейнджлог за 1.40.401.8:

Камера:
  • По-добър алгоритъм за автоматичния баланс на експозицията, за да се подобри цялостния динамичен диапазон, така че снимките да изглеждат по-детайлни и балансирани, особено в условия на силна осветеност
  • Подобрения за снимките, направени при слаба светлина, за да са по-ясни и детайлни, а цветовете по-естествени
  • Намаляване на жълтия/зеления оттенък на снимки, направени в екстремни условия на осветеност, за да бъдат цветовете по-близки до реалността
Живот на батерията и зареждане:
  • Цялостни подобрения на живота на батерията, с които се намалява консумацията при използване на YouTube, Facebook и други популярни социални приложения като Skype и Google Hangouts, така че да можете да гледате повече видеоклипове и да провеждате по-продължителни видеоразговори
  • Подобрено интелигентно зареждане, така че телефонът остава по-хладен, докато се зарежда


Източници
HTC Blog   Anandtech
Цитирай
#43

Благодаря за пояснението. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#44

http://www.androidcentral.com/htc-one-m9...-51-update

HTC HD2 » HTC One M7 » HTC One М9 » SM-A515F
Цитирай
#45

Да... Съвсем скоро и за .401
Цитирай
#46

здравейте,
искам да попитам за един проблем, който забелязах наскоро (може би след ъпдейта на телефона) че когато зареждам телефона ми дава прекалено дълго време - от рода на 6-9 часа. Преди няколко дена го рестартирах и след като го пуснах да се зарежда си даде нормално около 2 часа. Но на следващия път пак стана същото и пак го рестартирах, за да се оправи. Извинявам се ако не съм в правилната тема, о искам да знам дали още някой има такъв проблем Smile Благодаря предварително!
Цитирай
#47

Да, това е известен проблем на последната официална база 1.40.401.8 и се оправя точно с рестарт. Ще бъде поправено в очаквания съвсем скоро Андроид 5.1 и версия на софтуера 2.х.401.х
Цитирай
#48

Благодаря за отговора, поне вече съм убедена че проблема не е телефона Smile но се зачудих че никой не го е коментирал до момента
а към този проблем на ъпдейта включва ли и бързо падане на батерията ?
Цитирай
#49

Да, има го проблема, но липсва, ако имаш ,,бързото" зарядно Smile
Цитирай
#50

извинявам се "бързото" зарядно какво ще рече, не съм наясно ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)