Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бенчмарк резултати на М9
#26

117740 от мен с ViperOneM9 4.1.1 и Антуту 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#27

Ето го и MaximusHD 7.0.0 Tummenupp

116920


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#28

   
Цитирай
#29

Когато точките са в червено, резултата е невалиден. Трябва резултата да е в зелено. Важи само за antutu v6.0.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#30

И какво да направим, за да стане валиден? Да чакаме ъпдейт на Antutu, показващ валидни резултати?
Цитирай
#31

Имам предвид, че не правите нещо както трябва. Обикновено това е с fsync off и резултата не е точен, за това е и в червено. А вие каквото искате правете. Просто казвам, че това не са реални резултати.

Нямам за цел да се заяждам с някои, просто си пуснете fsync.

According to this site, fsync is how your phone saves data when your phone shuts down or crashes (battery pull). So if you have random crashes, it's not reccomended to turn it off.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#32

Аха. Сигурно си прав Smile Но...
Единственото, което правим, е да инсталираме Antutu и да пуснем теста. Тук няма какво да объркаме Smile
Ако въпросният fsync е off, то това трябва да е настройка по подразбиране от HTC, защото стоковите ромове са със същите резултати.
Ако ми кажеш как да го включа и как да разбера дали е on или off, ще направя необходимото да проверя дали ще има разлика.
Цитирай
#33

Пробвах още два пъти но резултатите пак са в червено  Sad
Цитирай
#34

Колкото и да пробваш, все ще са в червено. На всички М9 с Андроид 6 резултатите са в червено.
Цитирай
#35

Сигурно има разлика в версиите едната е Antutu 6.0 а др. 6.0.1

Ясно благодаря :-)
Цитирай
#36

(2016-01-29, 11:46:05)bobytsekov написа:  Аха. Сигурно си прав Smile Но...
Единственото, което правим, е да инсталираме Antutu и да пуснем теста. Тук няма какво да объркаме Smile
Ако въпросният fsync е off, то това трябва да е настройка по подразбиране от HTC, защото стоковите ромове са със същите резултати.
Ако ми кажеш как да го включа и как да разбера дали е on или off, ще направя необходимото да проверя дали ще има разлика.

Или е настройка от HTC или е от самия къстъм РОМ. Аз също се чудех защо дава точките в червено, то било заради този fsync. Ама не знам как се включва и изключва. На къстъмите имало настройка, но на стоков нямам идея.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#37

Най-вероятно НТС са виновни, защото и при къстъм, и при сток е все същото. Същото е и при М8 с ММ - точките са в червено.
Цитирай
#38

С elementalx kernel, можеш да си играеш с fsync, поне по спомен.За м8 говоря, нямам идея, дали при м9 с elementalx има възможност да се включва и изключва.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#39

Засега все още няма ElementalX за 6.0
В EX Kernel Manager не виждам такава опция, но това е може би, защото съм със стоковото ядро.
Когато излезе за ММ ще го имам предвид.
Цитирай
#40

В ex manager не знам, дали я има.При самата инсталация, обаче е налична.(М8)

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#41

Ето и моите резултати Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#42

Аз пък доколкото разбирам резултата е в червено ,щото Антуту не ноже да разпознае коректно телефона. Проблема си е в тяхната база данни. Почти няма тел. с ММ ,който да бъде разпознат и оцветен в зелено. Точките са си точки. То да не е чийтинга на Самсунг , че да се съмняваме!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#43

Голяма загадка е този червен цвят...

Между другото в ММ имало промени, които не позволяват fsync да бъде изключен. Дори и с къстъм кърнъл. Това може и да има отношение към червеното, но не и защото fsync е изключено.
http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1875
Цитирай
#44

Просто спрете с тези бенчмаркове. Телефонът в момента с Андроид 6 си е просто чудесен и въобще не ме интересуват и нямам намерение да се занимавам с инсталиране на програми за бенчмаркове.
Цитирай
#45

Напълно си прав - телефонът с Андроид 6 върви страхотно! Какво значение имат някакви си цифрички... Tongue
И все пак няма нищо лошо в това хората да ги споделят и да си ги мерят. Всеки с интересите и намеренията си Wink
Цитирай
#46

^Ми като не ви интересуват бенчовете - не четете и не си губете времето да коментирате. Има хора който се интересуват от мощността на колата , телефона , прахосмукачката ... мерките на колежката и други измерими и сравними величини. И имаме право да си ги коментираме. Тук телефоните, останалото - другаде!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)