Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПОМОЩ!! Телефона не отчита зареждане със зарядното.
#1

Помогнете ми...имам samsung s5 mini и започна да ми прави проблеми,зарежда се когато се поиска а е нов на няколко месеца..пробвах с други зарядни с друга батерия и не става...по-големият проблем е,че родителите ми не знаят и не знам как ще реагират..странното е,че когато го държа на зарядното не отчита че се зарежда,а понякога вдига процентите..и евентуално ако е за смяна на буксата някой знае ли колко ще ми струва и дали е възможно,защото съм чувала че не винаги става...ще съм ви благодарна,ако някой ме информира... Smile Smile Smile Bu Huh Huh Huh Huh Huh
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Нали е нов, има и гаранция, ако проблема е в буксата, то гаранцията покрива това и подмяната ще е за тяхна сметка.

 
Цитирай
#3

По-големият проблем е, че вашите не знаят, че имаш нов телефон или че не зарежда?:-))
И аз имам отскоро s5 mini и на няколко пъти се сблъсках с подобен проблем - включвам го да зарежда, минават часове, а процентите не мърдат. Проблема се решава с пълен рестарт на телефона (даже и с махане на батерия) и отново, като го включа си се зарежда нормално. Проблемът е чисто софтуерен и едва ли в сервиза ще могат да го решат. Прави си редовно ъпдейти и да се надяваме, че в някоя от версиите бъга ще е отстранен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)