Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забелязани дефекти и хардуерни неизправности при HTC One M9.
#76

За съжаление не е точно така... По стечение на обстоятелствата, тествах още няколко апарата и при повечето ги има описаните от мен дефекти, от които най-неприятният е, че горната рамка е крива, поради което не се залепя изцяло и дори при лек натиск влиза надолу... Следващата седмица си чакам заменения телефон и дано да е ок, за да мога и аз най-накрая да се накефя на м9...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
Аксесоари
#77

Щом казваш... Wink
Но е важно да се знае, че телефонът е изключително солидно изработен. Така че нека човекът сам прецени, след като разгледа апарата, кое и доколко е криво.
Цитирай
#78

Телефона не излезе ли тази година,че да има остатъчна гаранция макс месец?Или някой се мъчи да те цака с топла бира Smile
Цитирай
#79

(2015-08-22, 15:32:25)bobytsekov написа:  Щом казваш... Wink
Не казвам, че всички са дефектни, но очевидно има такива. Колегата пита за дефекти - аз му казвам какво да провери. Радвам се, че при теб всичко е ок, но това не означава, че няма проблемни апарати.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#80

имах м7 проблемен , дадоха ми м8 дефектен. Сега ме карат да ми го сменят с м9 Smile (затова ще има месец и малко гаранция) Пуснах си жалба за възстановяване на парите , ама се чудя да приема м9 или да чакам ?
Цитирай
#81

Аз бих си взел парите и след това да си купя м9 с 2 пълни години гаранция... Smile Но това само ако е сигурно, че ще ти върнат парите... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#82

Ами незнам дали ще ми ги върнат... не съм пускал жалба досега
Цитирай
#83

Тогава сменяй... Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#84

Ти 2 години си им ползвал телефоните и накрая - Върнете ми парите!!! Едва ли ще мине номера. То си има закон , ама той не толерира подобни тарикатлъци. Пари се връщат ако имаш 3 поредни еднакви проблема и на четвъртия път вместо ремонт може да поискаш подмяна с нов или връщане на парите. Ти си си изиграл коза с подмяната. Сега за новия пак имаме същия цикъл - 3 пъти сервиз. Ама ти за месец остатък няма как да ги извъртиш тия 3 сервиза.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#85

м7 имаше 3 пъти един и същ проблем - дадоха ми м8 който се оказа дефектен(не намираше сигнал).И направих рекламация и го оставих на другия ден.Първо не се съгласяваха за м9 , а само за м8 отново и аз отказах и казах ,че ще си пусна жалба.И тия дни ми звъняха да кажат ,че ще ми дадът м9 Smile Може и да си прав ,че няма да стане .. както казах досега не съм попадал в такава ситуация Smile

ПС:за 1 месец може да направя 3 ремонта... по време на ремонт гаранцията не тече Smile

отгоре на всичко - м8та дето ми дадоха не беше нова ,а си личеше ,че е рециклаж
Цитирай
#86

Я кажете относно процесора, да се притеснявам ли ако се насоча към м9 или да взимам смело?

hTC One М9
Цитирай
#87

Има изписани 1000 фермана за процесора...и всички са отрицателни,почти айде.По добре си вземи М8 ако специално държиш на този модел...
Цитирай
#88

Въпроса не ми е в това, че ще е леко спънат. Въпроса ми е загрява ли при уеб браузване и гледане на някой клип. Игри много рядко играя. Чета че батерията държи доста което ще ми е много голям плюс.

hTC One М9
Цитирай
#89

За браузване и клипове почти няма да усетиш загряване. Като цяло М9 грее доста по-малко от М7, ако това сравнение ще ти е от полза.
Цитирай
#90

Въпроса не ми е в това, че ще е леко спънат. Въпроса ми е загрява ли при уеб браузване и гледане на някой клип. Игри много рядко играя. Чета че батерията държи доста което ще ми е много голям плюс.

Ако държиш на корава батерия погледни Z3 i compact моделите на сони аз съм се ориентирал към compact като цяло за корав заряд Smile
Цитирай
#91
Smile 

(2015-08-23, 18:08:06)musabesni написа:  Има изписани 1000 фермана за процесора...и всички са отрицателни,почти айде.По добре си вземи М8 ако специално държиш на този модел...

Тия писаници май ще се окажат по поръчка от ...Корея Wink .Ползвам М9 , ползвал съм G Flex 2 и Xperia Z3+ .Единствено Сонито позатопля ,ама щото е стъкло отзад и е херметически затворен апарата - задушава се. Пък играя по над час тежки 3D игри. Не вярвайте на големите сайтове - те са финансово зависими.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#92

Явно ще си остана на идеята за покупка на М9. Всичко друго ми е някак прекалено чупливо. Мислех новия Ноут, ама те го направиха още по чуплив и от с6. С тоя извит гръб, пък и някак самсунг ми е лагав в ръцете.

hTC One М9
Цитирай
#93

...и няма да сгрешиш.Няколко месеца и никакви грижи с теллефона.Нито крашове,нито лаг ниито прословутото греене за което реваха.от ляво и дясно.
Цитирай
#94

Е, понагрейва малко, но не чак толкова, колкото го описват... И то само при тежки игри. Smile Аз утре или в другиден ще си зимам новата бройка и дано вече да е безпроблемна, че ми писна вече на шмайзера... Smile Инак освен фабричните дефекти на моя, мога да споделя само добри впечатления.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#95

Ами моя само един път му бъгна сензора за ориентацията на екрана и след няколко часа се оправи сам,не знам как.Греенето нищо фрапиращо.
Цитирай
#96

Колеги спука ми се стъклото на камерата, без телефона да е удрян или изспускан.
[Изображение: d45ce52b1d04518d1d34e5c50b1ba247.jpg]
[Изображение: e1853661db4a51c0ab813411a0cd05c5.jpg]
П.С.
По-хубава снимка с M8-та не можах да направя.

HTC U11 + HTC One M8 << - HTC One M9 + HTC One M8 << - HTC One M8 + HTC One M7 << -  One M7 + HTC One X << - HTC One X + HTC One V << - HTC One V << - HTC Wildfire
Цитирай
#97

Хубава работа. А на снимките личи ли?
Цитирай
#98

За това беше писано доста в XDA. Пробвай да говориш с подръжката им.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#99

(2015-08-24, 18:35:30)bobytsekov написа:  Хубава работа. А на снимките личи ли?
Само когато светлината пада под определен ъгъл, там където лъчовете светлина са като отсечени е пукнатината.

Ще почета довечера из XDA дали ще мине по гаранция.

[Изображение: b961ca1c5d231002270aa3c0b8c3772b.jpg]

HTC U11 + HTC One M8 << - HTC One M9 + HTC One M8 << - HTC One M8 + HTC One M7 << -  One M7 + HTC One X << - HTC One X + HTC One V << - HTC One V << - HTC Wildfire
Цитирай

Лоша работа....дано да мине по гаранция.Не си го натиснал без да забележиш докато е стоял случайно по гръб?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)