Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплей на Sony Z
#1
Sad 

Днес се затичах и ми падна телефона от джоба аз го вдигнах и продължих и си казах че нищо му няма защото е в калъф/тефтер но после ми звъннаха и какво да видя горе е пукнато стъклото и сега какво ще трябва да се смени само стъкло или всичко  Undecided
 П.С. Сега видях в ebay и AliXpress че се продава стъкло с панел, а и моя панел е много надран и ся чудя дали ще стане така.
 

Някой да помогне
Цитирай
Аксесоари
#2

40$ и става нов

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

Трябва ми тъч и дисплей от къде тия цени?

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#4

ибей...

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#5

http://www.aliexpress.com/item/original-...8.html?s=p
Цитирай
#6

http://es.aliexpress.com/item/Black-Full...06931.html

Аз този си харесах
Цитирай
#7

Здравейте, имам проблем с тъча на един Xperia Z, стъклото е пукнато, но дисплея работи добре. Няма петна или черти или каквото и да било. Само в тъч скрийна е проблема, той не работи. Ако можете да ми кажете колко пари струва и трудна ли смяната на тъча. Казаха ми, че се купува целия комплект (дисплей, тъч и стъкло предполагам), така вървели. Ако някой знае или продава тъч също би помогнало. Бих се радвал на помощ от вас, тъй като сам нов със смартфоните. Благодаря предварително!
Цитирай
#8

Може да се вземе само тъч, а може и заедно. Смяната само на тъч е по трудна, понеже трябва да се отдели от дисплея. Смяната на дисплей с тъч става за около 15-20 мин. в домашни условия.

Относно дисплеите от алиекспрес - единственото хубаво май са парите(25$). Цветовете хич ги няма - по бледи са, като се включи към зарядното екрана почва да трепти и изчезва вибрацията на телефона. За последното не съм на 100% сигурен дали е от дисплея и за това съм писал тема дали някой знае нещо по въпроса. При мен се случи точно това и на трите дисплея които поръчах от Китай.
Цитирай
#9

Да си питам и аз. Днес изтървах телефона за последен път. Счупи се тъча и работи около 1/5 от него само в долната част. Реших че не си струва да се прави, май малко прибързано като чета по нагоре за цените, но новия телефон вече е факт. Питанката е как да прехвърля всичко без да работи тъча. Бекъп нямам, което разирам че е грешка. Никога не съм синхронизирал.

Xperia Arc S 4.0.4 Stock & Nokia E90 Hacked
Цитирай
#10

Ако успяваш да отключиш телефона - закачи към компютъра, пусни PC Companion и направи бекъп.

Другия вариант - закачи му клавиатура или мишка с OTG кабела и си направи синхронизация.
Цитирай
#11

Да докладвам. За мишка се сетих още снощи. Сигурно на осмия път се получи с Xperia transfer, но беше много мъка. Ако на някой му се наложи - търпението върши работа.

Xperia Arc S 4.0.4 Stock & Nokia E90 Hacked
Цитирай
#12

Имам и аз един малко аматьорски въпрос - взех си тъч+дисплей, за да сменя счупеният на моето Sony z1 compact. Имаше оригинална лепенка за залепване, а имам още една резерва ( в случай че не стане първият път). Обаче след почистване на рамката със спирт - етилов лепенката се отлепи на 3-тия ден, въпреки че цял ден телефона беше хванат с тиксо под известна тежест и изключен? С какво да го почистя преди да ползвам втората лепенка? Благодаря ви за отговора! Поздрави!
Цитирай
#13

Моя съм му сменял батерията... Отваряне със сешоар...липса на резервна лепенка...нагряване на старата и обратно панела на място...не е мръднал от септември..

Sony Xperia Z
Цитирай
#14

Не си взимай от ебай.От август съм поръчал и още нямам.Първо дойде и беше счупен.После поръчах друг,но тъча му не работеше.Сега чакам 3- ти.Много лъжат тия китайци не се набутвай и ти.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)