Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Външна батерия за телефон (на добра цена)
#76

Ако ти трябва толкова много-защо не.
Ама лично според мен повече от 10 ампера не са нужни, освен ако няма да ходиш някъде на м****** си и ще си няколко дена без ток, тогава може и да си заслужава.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
Аксесоари
#77

С 2 клетки ще е 12 ампера ... леко,мощно и евтино ... до колко е читаво обаче питам?
Цитирай
#78

Точно подобни неща се обсъждаха в една тема в мтб форума (ставаше въпрос за енеего независимост при преходи и май се ползваше нещо такова). Ако не даде никой инфо утре ще се опитам да я и ровя де е..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#79

Аз лично съм фен на Easyacc и Anker.Последните са на по-висока цена от Xiaomi,затова ги пропускам. Ot Easyacc имам модели с 4000,6000 и 9000mah .А фирмата прави продукти само за магазините на Амазон и има отлични отзиви за качеството,както и от мен разбира се Smile
Цитирай
#80

Един въпрос към софиянци: някой успя ли да си употреби ваучера от Мтел клуб за батерията Леново? Защото аз никъде не мога да я намеря, а от съпорта само ме размотават...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#81

Аз взех от Халите. Когато се обадих ми казаха, че най - много бройки има в офиса на Софарма и като цяло в източната част на София.
Звънни на звездата и задай коректен въпрос, аз не съм имал проблем. Освен това може да пишеш във форума им или на онлайн формата за контакт.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#82

Обаждах се и писах. По телефона ми казаха, че не дават подобна информация, а по чата ми изброиха няколко офиса, веднага отидох в един от тях и там категорично заявиха, че нямат наличност. Ще пробвам в Халите и Софарма, благодаря.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#83

Офисите вероятно също имат телефони за контакт.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#84

(2015-09-28, 15:53:03)Lupita написа:  Обаждах се и писах. По телефона ми казаха, че не дават подобна информация, а по чата ми изброиха няколко офиса,  веднага отидох в един от тях и там категорично заявиха, че нямат наличност. Ще пробвам в Халите и Софарма, благодаря.

В Софарма жената лично ми се похвали, че много се търсили там батериите и били заредили доволно. Но имай предвид, че в сайта ми дава Изчерпана наличност на ваучера и може да си изпуснал влака дори и да имаш ваучер.
Цитирай
#85

@bobyn Не вдигат...
@nzim Започнах търсенето още в деня, когато си взех ваучера, но явно е сложно да се докопа...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#86

Хаха и на мен също ми се похвали. Сигурно бая хора са се изтурили. Иначе и аз пробвах къде ли не, имаше и магазини където не са и чували за въпросната батерия.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#87

Може ли някой да ми препоръча някоя батерия. Понеже искам да си взема,а не разбирам много от тези неща! И до колко пъти можеш да си заредиш телефона със самсунг а5 съм!

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай
#88

Знаеш ли, как се поръчва от Китай или искаш задължително да се купи от България?
И кажи една ориентировъчна цена.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#89

(2015-09-28, 21:55:58)bgbore_96 написа:  Знаеш ли, как се поръчва от Китай или искаш задължително да се купи от България?
И кажи една ориентировъчна цена.

Знам как се поръчва и мисля да е нещо такова 
http://m.aliexpress.com/item/32375979652.html

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай
#90

То това не беше ли толкова пари и от БГ?
В xiaomishopbg или нещо подобно я имаше същята батерия..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#91

Правилно си се насочил! За сега, това се очертава един от най - добрите power bank, за тази цена. И то оригинален.
Ето ти по - сигурен продавач с много поръчки:
http://www.aliexpress.com/item/30000mAh-...32835.html

Относно колегата преди мене, в България всичко е с надценка и е по - добре да се поръча от Китай.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#92

(2015-09-28, 22:18:30)kobso написа:  То това не беше ли толкова пари и от БГ?
В xiaomishopbg или нещо подобно я имаше същята батерия..
Нямам представа! Ще съм мн благодарен ако препоръчаш нещо,което си заслужава!

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай
#93

@kobso, само дето там не е в наличност, и не се знае кога ще има.

 
Цитирай
#94

(2015-09-28, 22:21:33)bgbore_96 написа:  Правилно си се насочил! За сега, това се очертава един от най - добрите power bank, за тази цена. И то оригинален.
Ето ти по - сигурен продавач с много поръчки:
http://www.aliexpress.com/item/30000mAh-...32835.html

Относно колегата преди мене, в България всичко е с надценка и е по - добре да се поръча от Китай.

Благодаря ти Smile))

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай
#95

@bgbore_96 Какво викаш за надценката нещо? http://www.xiaomishop.bg/%D0%90%D0%BA%D1...-10.000mAh
Иначе и аз гледам да пазарувам отвън, ама дори и 5-6-10лв по-скъпа да е, като си спестявам 10+ дена чакане(и мистерия дали ще дойде, щото от Китай) + имаш си гаранция в БГ....
Мдам, преди седмица и нещо я гледах и имаше наличност, сега вече явно я няма..шанс.
ps: Някой да ме поправи, ама това май им беше официалния сайт?
Таа тук https://www.xiaomiforsale.com/en/accesso...00mah.html я има, пише, че е в наличност, и е на доста прилична цена....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#96

По сегашния курс, от Алито, излиза 34.81 лв с доставка!
От сайта, дето си посочил е 36 лева и то без доставката...
Лично аз, ако не ми трябва нещо спешно, предпочитам да спестя някой лев Smile .
А и ако ти се изгуби пратката (което едва ли ще стане) винаги можеш да си искаш refund от съответният продавач. Пък и специално този, към който съм дал линк, е надежден и има добър рейтинг.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#97

Прав си, надценката е цели лев и 19 стотинки(доставката не я броя, тя така или иначе не я взима продавачът..) Сега погледнах - аз говорех за оная от 22 долара, затова съм писал, че е по-малко...
Губил съм си неща, пускал съм си рефънд-еми рефънднаха ме, ама си загубих доста дни в чакане..кофти си е.
Иии да, ако ти се чака-поръчваш си от Китай. Ако не-от Европа и до 2-3 дена е при теб...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#98

http://m.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_187685.html
Цитирай
#99

Благодаря на всички! Поръчах си я от Китай понеже не съм в България в момента и тук ще я доставят до 10ина дни! Пак благодарско на всички!

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай

Аз си поръчах от Emag за 25,99лв 6000mah и съм много доволен.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)