Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android Wear Watch Faces
#26

пише ми the code you entered is invalid
Цитирай
Аксесоари
#27

Ми то, аз глупост съм направил - сложил съм го да е валидно от 12 часа ... сега го направих да влиза в сила от 22:02, така че трябва да може да става вече ...
Благодаря за фийдбека Smile
Цитирай
#28

това е яко. и аз видях, че са ги вкарали тея кодове, но не го бях тествал. в скоро време може да пусна кодове и за моите watch face - ове, но то май от тоя форум няма много смарт часовници Smile

п.п. всеки код може да се ползва само еднократно от един човек нали?
Цитирай
#29

Предполагам, че да - като генерираш кампания, има 0/3 (в моя случай) и когато код се използва, отчита.
Интересна е тая опция за мен, най-вече за тестване, честно казано - за малък обем на приложение е по-лесно, от колкото да правиш бета група ...
Но пък може да е нож с две остриета - мислех да пусна няколко кода и в по-широкия интернете, но не знам дали няма да ме налазят троловете и да се чудя как да оправя негативни оценки, евентуално Smile
Цитирай
#30

И аз пуснах из интернет кодове за някои от моите приложения, да видим как е работата Smile
иначе ето в тая тема съм публикувал за един от моите watch face Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80846
Цитирай
#31

Тези watch face, киито си пуснал дали стават и за китайските смарт часовници
Цитирай
#32

Ако е с Android Wear, да. Но ако не е - няма да стане.
Цитирай
#33

Малко ъпдейти от мен:
[Изображение: 2cy2n7m.png]
[Изображение: 255qi4h.png]
[Изображение: 6yiofr.png]
Цитирай
#34

Страхотна работа си свършил колега. Поздравления! Малко съм изтървал промоцията с кодовете, но ще следя ако свалиш цените да те спонсорирам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)