Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ със Bootloop на Xperia SP Jellybean 4.3 - 12.1.A.1.205 СПЕШНО!!
#1
Exclamation 

 Здравейте, телефона не спира да се рестартира , опитах всякакви комбинации, нищо не помага - опитва се да влезне но се рестартира и не успява да стигне до включване - опитвах какво ли не и уви нищо не успява да стигне нито до менюто - нито до включване - моля ви помогнете спешно е...
Телефона е  Xperia SP Jellybean 4.3 - 12.1.A.1.205 версия ... 
Цитирай
Аксесоари
#2

Мини го през флаштул, трябва да се оправи
Цитирай
#3

(2015-05-07, 10:36:57)donatelo113 написа:  Мини го през флаштул, трябва да се оправи

Може ли да ми кажеш точно как става ? 
Някакви идея как да го направя товаSmile
Цитирай
#4

(2015-05-07, 10:10:36)disorder95 написа:   Здравейте, телефона не спира да се рестартира , опитах всякакви комбинации, нищо не помага - опитва се да влезне но се рестартира и не успява да стигне до включване - опитвах какво ли не и уви нищо не успява да стигне нито до менюто - нито до включване - моля ви помогнете спешно е...
Телефона е  Xperia SP Jellybean 4.3 - 12.1.A.1.205 версия ... 

Правилно колегата над мен те е посъветвал да ползваш Flashtool , първо обаче отвори капака натисни и задръж ресет бутона , докато телефона  извибрира 3 пъти . След това не се опитвай да го включваш , сваляш си РОМ , стартираш FlashTool , и чак когато ти изпиче че трябва да натиснеш бутона за звука надолу , чак тогава , натискаш бутона и включваш кабела . FlashTool сам ще си свърши работата .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#5

От къде да сваля РОМ за моят модел телефон ?

едит: Не ми казва да го свържа изписва ми това 
Код:
" ... 07/020/2015 12:20:20 - INFO  - For 2011 devices line, be sure you are not in MTP mode
07/028/2015 12:28:35 - INFO  - Device disconnected
07/033/2015 12:33:45 - INFO  - Selected Bundle for Sony Xperia SP (C5303). FW release : 12.0.A.1.257. Customization : Customized_NCB
07/033/2015 12:33:45 - INFO  - Preparing files for flashing "
Цитирай
#6

Тук има всичко което ти трябва >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=11937

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

редактирах горния пост Smile

едит: 
Код:
"07/036/2015 12:36:20 - INFO  - Device connected with USB debugging off
07/036/2015 12:36:20 - INFO  - For 2011 devices line, be sure you are not in MTP mode

няма как да активирам USB debugging off
Инсталира ми някакви драйвери - "SEMC Flash Device
Цитирай
#8

Не трябва да се опитваш да го свържеш. Пускаш Flashtool, зареждаш ftf във Flashmod, натискаш Start и когато те подкани задържаш бутона за Flashmod на телефона.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Телефона започна да зарежда , може ли някой във момента който е на линия да ми каже и как да го рутна направо така и така съм започнал да се занимавам Smile 

Някой за помощ за руут на този модел телефон ?
Цитирай
#10

Има тема за руут на този модел с тази компилация, прочети упътването моля:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=64729

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

Да вече го видях това - последен въпрос " как да отключа буутлоадъра "
Цитирай
#12

Защо ще отключваш бутлоудъра, какво ще правиш? Ти преди малко си ънбрикна телефона защото беше със заключен бутлоудър и ако го отключиш може следващия път изобщо да не тръгне.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Мхм ясно - благодаря много на всички който направиха усилието и отделиха от времето си да ги занимавам със моите проблеми Smile
Цитирай
#14

Aко искаш да слагаш киткат или лолипоп има версий за заключен Bootloader виждам, че не разбираш затова не отключвай BL това е за напреднали Smile
Цитирай
#15

Знам за какво става на въпрос г/д но както и да е оправих се всичко е окей може да заключите темата!
Цитирай
#16

Темата ще сти стои отключена защото друг човек изпаднал в същото положение няма да отваря тема, а ще прочете тук и ще се оправи за 5 мин Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)