Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Spirit от Vivacom
#1
Question 

 
     
   Здравейте,
попаднах на тоя модел в предложенията на Виваком, но ми направи впечепление , като разгледах и други ревюта в нета , че се предлага  в два варианта ...единия с 4G и без. Въпроса ми е дали някой знае дали Вивакомския е с 4G, защото звънях на съпорта и ми отговориха, че в тяхната спецификация не пишело. Та ако има вече някой да си го ползва моля да сподели мнение.
Благодаря!

 

 

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, освен да го провериш на място, че не откривам никъде кой е точно модела.
LG Spirit 4G LTE H440N with LTE support
LG Spirit H420 with 3G support

Влизаш в настройки ->> общи ->> относно телефона ->> информация за хардуер и там най-отгоре пише модела. На кутията също трябва да го пише. Ако модела е този H440N значи е с 4G LTE.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Няма логика да е 4G. И не е необходимо в България. Аз залагам на 3G модела

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Според описанието на Виваком e 3G
http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...b-features
http://www.gsmarena.com/lg_spirit-7052.php
Цитирай
#5

Много лагва, не съм доволен, не го купувай ако ти искат пари.На мен ми го подариха като сключвах договор и пак не си заслужава.Толкова е зле, че накъсва звука при разговор по скайп примерно и когато правиш запис с камерата. 
Цитирай
#6

(2015-05-20, 13:50:56)jivkojl написа:  Много лагва, не съм доволен, не го купувай ако ти искат пари.На мен ми го подариха като сключвах договор и пак не си заслужава.Толкова е зле, че накъсва звука при разговор по скайп примерно и когато правиш запис с камерата. 

Купих си го още преди 10тина дни и изобщо не споделям мнението ти. Нито едно от твоите оплаквания ги няма при мен. Бих казал даже ,че за тея пари си е доста добро попадение.

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
Цитирай
#7

@jivkojl, пробвай с връщане на заводски настройки да оправиш проблема. Smile

 
Цитирай
#8

пробвах веднага,но не можах да направя хардресет,а го ресетнах от менюто-имаше леки подобрения но не съм доволен.Все пак е въпрос на вкус.Аз лично толкова пари за този телефон не бих дал.Старият ми телефон беше накакъв супер неизвестен китаец-мисля jk11 се водеше- направо самолет-е вярно не правеше такива снимки и клипове но за 120$ какво повече.Не правя реклама и не агетирам никого.Просто споделям мнение за да не пострада и друг.Сега се замислям след горния пост,че проблема ми може да е от супер отвратителната Английска мрежа.
Цитирай
#9

В сайта на виваком пише, че камерата е 5 мегапиксела, а в ревютата на телефона и в други сайтове пише, че е 8. Коя е вярната информация?
Цитирай
#10

Този модел се предлага в две модификации , едната която е във Виваком LG Spirit H420 е с чипсет от МедиаТек с камера 5Мр , другата LG Spirit 4G LTE H440N и по-добрата е с чипсет  Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 и е с камера 8Мр . Същото се случва и при модела LG Leon .
http://www.gsmarena.com/lg_spirit-7052.php

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#11

Здр те някой имали лг леон или спирит ако има някой да каже как са и двата телефона кое е по добро
Цитирай
#12

Май само с резолюцията бое LG G2 mini?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#13

Много си е добре телефончето,ползвам го вече втори месец и нямам забележки.2-3 дни батерия без много ръчкане(ползвам го за служебен).Чува се перфектно,дори леко съм го намалил.Не прави перфектните снимки,но са задоволителни.Работи бързо и чисто,лаг не съм забелязал(не ползвам тежки приложения и не играя игри).GPSa малко трудно хваща сигнал,но пък това може да е от Google Maps,не съм го пробвал с iGo или друго,не ми е нужно.
Единствената ми забележка е, че липсва олеофобно покритие на екрана и постоянно е в пръсти,но пък това се решава с един протектор.
С две думи за парите си е чудесен.Ако играете игри,не е вашия телефон,но ако го ползвате за ало-ало и нормални ежедневни неща,е супер.
И да отговоря на въпроса-Вивакомския не е 4G

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#14

Интересуваме реално с колко ГБ свободна вътрешна памет разполага потребителя ??

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#15

Айде честито,LGH420_Marshmallow !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)