Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с непоказващ екран
#1

  Здравейте колеги, имам въпросния смартфон. Вчера след като получих съобщение, отключвам го и свети само черен екран, реагира на докосване, но седи само черен. Телефона не е изпускан или удрян, след като спрях да го ползвам го оставих на масата и от тогава стана така. Не знам от какво може да е станало, не съм теглил нищо на телефона или влизал в сайтове. Забравих да спомена, че го поправих/рестартирах с програмата на Sony PC Companion 2.1, без резултат.

 

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно няма да получа отговор, днес си дадох телефона за ремонт, като го получа ще споделя какъв е бил проблема Smile

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#3

Предполагам е изгорял дисплея щом си го преинсталирал с PCCompanion Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

@rado__8 Ако е изгорял дисплея ще свети ли?

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#5

Колеги, днес ми се обадиха от Теленор сервиз и ми казаха, че все още очакват резервна част от Sony, много ги бавели... Предложиха ми да го заменят с нов телефон и аз се съгласих, чакам от 18.05 няма да ги чакам още толкова... Имам едно въпросче, телефона който ще получа чисто нов ли ще е или пак някакъв който е седял в свервиза...?

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#6

По-принцип нов трябва е, но пък знае ли човек Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Колеги, днес получих чисто нов телефон, замениха ми го, повече от доволен съм, защото е черен(моя беше бял и не ми харесваше)+ това имам още едно зарядно, слушалки + протектор с шпатулка и някакъв преходник от по-малките СИМ карти към обикновенните(не знам как се казват, микро сим ли)няма значение.

П.П Колеги, току-що забелязах, че имам един изгорял пиксел, на черен фон свети червено, имам ли право отново да го върна и да взема нов или гаранцията не покрива...ще съм Ви много благодарен, ако ми отговорите Smile) Поздрави

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#8

Няма шанс според мен може да пробваш, но ще ти кажат че ако проблема се задълбочи ще ти сменим дисплея. Ако настояваш да ти го пратят в сервиз  ще ти го вземат колкото да не се разправят с теб /така се случи с мен/. Моя както го взех на бял фон се вижда по-бледо бяло петънце но е на такова място не ми прави впечатление /там където са 3-те бутона  долу в черния фон  а петънцето се вижда на бял/

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)