Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8
#26

GRA—L09
Цитирай
Аксесоари
#27

Значи най-вероятно всички оператори работят с този модел!

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#28

(2015-07-06, 17:44:00)honda_cbr написа:  Значи най-вероятно всички оператори работят с този модел!
Най-вероятно да! Новини за Макса?!?!
Цитирай
#29

Huawei P8 MAX вече се продава в Китай.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#30

Някой рутвал ли си е P8-та?
Цитирай
#31

Понеже не схванах от написаното, кой от моделите е с 2 активни карти и има 3G/4G и на 2-те? Продава ли се в България? Интересуват ме модели 5" и около тях.
Благодаря.
Цитирай
#32

Колеги, така или инъче ще поръчам P8 от Китай заради двата сима, не е ли по добър избора на новия Honor 7? Не разбирам много и затова всяко мнение ми е ценно!

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#33

Е много ясно, по-висок клас е.
Цитирай
#34

@mmaaiill, не съм, но ако си навитак, ще ти предоставя инструкция как се прави.

@skiman, в шапката на темата е описано подробно кой е с 1 и кой с 2 сим. У нас НЕ се продава двусимовия все още.

@honda_cbr, можеш да погледнеш приликите и разликите между Р8 и Honor7 и сам да прецениш какво ти е нужно.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#35

хонора минус му е теглото и размера.п7 и хонор 6 си бяха еднакви.п7 беше малко по-лек и по-тънък.п8 и хонор 7 вече си е доста разликата...Но хонора е за предпочитане - по-добра батерия ,инфраред.Май по-добра камера.Пръстовия отпечатък и не на последно място -цената.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#36

Лично на мен батерията на п8 няма да ми стига за 1 ден.
Но то затова има П серия, за това има и Хонор.
Цитирай
#37

Цитат:Двусимовите версии са Dual Sim Full Active, т.е. има две едновременно активни сим карти и отгоре на всичко и двете поддържат 3G/4G. Ако все пак нямате и не искате две сим карти, спокойно, на мястото на втория сим слот в HUAWEI P8 можете да сложите micro sd карта памет до 128GB.

Това означава ли ,че не може да се ползват две сим+карта памет едновременно?
Т.е. Трябва да избираш или две активни сим без карта памет или една сим със активна карта памет?!
Питам, понеже съм се насочил към точно този модел,има го в Техномаркет на цена от 499лв.
Двoумя се обаче,дали да избера м/у lenovo S90 или huawei P8 lite dual sim
Цитирай
#38

да или само две сим карти или само една със сд карта можеш.др вариант ти е хонор 6 -там можеш и две сим карти инсд карта.др вариант ти е да си вземеш 64гб вердия на телефона ако има и ако имаш добър план за нет да използваш някоя облачна услуга.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#39

Thanks Smile
Цитирай
#40

Някакви слухове за Макса в БГ?
Цитирай
#41

Някой знае ли дали ТОВА е с две активни сим карти?
И още един въпрос. Дали този модел е с някакъв протектор на дисплея(горила....) и има ли нотификейшън лед?
Цитирай
#42

@skiman
Мисля че не са активни двете карти. Няма горила глас

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#43

@skiman
И двете са активни с два отделни радиомодула! И двете поддържат едновременно 3G/4G LTE
Стъклото е Горила Глас 3,нотификация също има,намира се от лявата страна на слушалката!
P.s. Ще помоля хора, които не са запознати с определен модел,да не подвеждат и не коментират! Аз поне така правя Smile
Цитирай
#44

Малко въпросите ми не са за тук, но P серията по-висока ли е от Honor и кой се явява флагман защото до сега си мислех, че е P серията, а някъде видях заглавие обявяващо Honor 7 за новия флагман на компанията. Кой ще е по скъп п8 или хонор 7 и дали ще падне цената п8 скоро. Бях харесал п8-та, но като излезе хонор 7 онова, което ми липсваше в п8 беше в него, но и някой плюсове си останаха при п8, които ги няма при хонора. Също така, дали ще се предлага в България и ако не от оператори, то поне от онлайн магазини ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#45

Rad0slaw : Honor 7 в България няма да се предлага със сигурност. Цените ще паднат със сигурност, но след време, понеже все още са нови предложения от Huawei.

Само да уточня, че Honor 7 няма да се предлага от операторите, а не въобще! Smile

Huawei Honor 6 Plus -->huawei Honor 6 H60-L02 --> Huawei Honor 7 UL00-->
Samsung Galaxy S6
Цитирай
#46

Вече може да се направи заявка за Макса срещу скромните 1320лв и чакане от 14 до 28 дни.  В български магазин не съм срещал обаче фаблета.
Цитирай
#47

Здравейте, това има ли го P8, знам, че има настройка на фокуса след като е направена снимката, но ми се стори интересно това с настройката на бледната и да си избереш колко да е разфокусирано като DLSR, някой Сонита го имат и мисля, че се наричаше background defocus. Става въпрос за това https://www.youtube.com/watch?v=EMdCZZOD3S0
Edit : На друг клип видях, че се казва Wide aperture.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#48

P6 има настройка на фокуса но го прави автоматично  и не само на фокуса а и на цветоусещането след като е направена снимката,сам я редактира,но го прави автоматично когато прецени,че не е достатъчно добра снимката!
За P8 предполагам,че ще е нещо подобно,но  подобрено !
П.с. Утре ще питам един френд,той е с P8
Цитирай
#49

Мерси, ето още едно видео https://www.youtube.com/watch?v=pX-cBCMe33w това wide aperture е режим като photo и video.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#50

(2015-07-11, 21:25:05)skiman написа:  Някой знае ли дали ТОВА е с две активни сим карти?
И още един въпрос. Дали този модел е с някакъв протектор на дисплея(горила....) и има ли нотификейшън лед?

Ще си цитирам мнението , ама искам уточнение, въпреки отговора под него. 
В Техно...лис казаха, че не е с 2 едновременно активни карти и няма горила глас стъкло на дисплея. 
Искам мнение от някой, който има точно този телефон да ми каже на 100% дали и 2-те са активни и с 3-4Г и на 2-те карти. 
Моля. Че искам да си направя един подарък, а не искам телефон, който няма 2 активни карти(такива си имам).
Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)