Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Леново А5000
#51

(2015-09-15, 19:45:39)toc написа:  The upgrade is only applicable to models sold by retailers; operators customized or contract models are not covered.

Хммммм... Виваком... Bu



Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
Аксесоари
#52

/Offtopic:
Май ще спра да пиша вече в този форум..., почти с всяко писане, човек е в грешка спрямо многобройните правила... А цялата тази строгост изобщо не кореспондира например с толерирането на официални теми за крактнати програми за андроид.
Цитирай
#53

След ъпдейта не мога да пусна светлините индикации. Някой знае ли къде са? За зареждане,пропуснато обаждане,и т.н.?
Цитирай
#54

Ми то по принцип няма Smile


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Google Pixel 6a
Цитирай
#55

Някой знаели как се влиза в рекавъри менюто на този модел телефон
Цитирай
#56

Изключваш телефона и задържаш едновременно Power бутона + Volume Up.

D_coffee
Цитирай
#57

(2015-09-04, 20:12:47)softi80 написа:  Здравейте, от вчера и аз съм с 5.0.2, но имам гаден проблем, когато набирам някой и след  като ми вдигнат веднага ми изписва "За съжаление набиране спря", а когато ми звънят и вдигна всичко си е наред, върнах фабричните настройки но без резултат, ако някой може да помогне, благодаря предварително.

И с моя се получава това , но само при набран номер от SIM 1 


Някой оправил ли е това



Този надпис излиза само когато наберете от карта на VIVACOM - Пробвах - поставях я и на сим1 и на сим2 и все тая.
С набиране от карта на М -ТЕЛ без значение в кой слот е сим1 или сим2 - няма проблем
Цитирай
#58

(2015-09-02, 14:24:52)toc написа:  
(2015-08-31, 14:16:45)slavkov написа:  Телефонът е перфектното бюджетно предложение с чутовна батерия.

Само дето се бави ъпдейта до лолипоп....

Преди малко ъпгрейднах до Lolipop. Малко странно ми се стори, че го има ъпдгрейда при положение, че в сайта на Lenovo с матрицата за ъпгрейди за телефона пише за датата - To be confirmed.
Така че - проверете си телефоните за ъпдейт Smile

Как го ъпгрейдна? На мене ми го ъпдейтна до версия A5000_s030-150713_8G_ROW...Май няма да се получи при мен Cool
Цитирай
#59

Просто си излезе в менюто за ъпгрейд като ъпгрейд.
Имай в предвид, че в сайта на Леново ише следното:
The upgrade is only applicable to models sold by retailers; operators customized or contract models are not covered.
Ако при теб случая е такъв може и това да е причината за липсата на ъпгрейд...
Цитирай
#60

Здравейте.
Имам въпроси: А5000 има ли индикация за пропуснати обаждания, получени съобщения за мнения във ФБ ... ? Калка време ви държат батериите при нормална употреба /разговори и пуснат интернет заради Viber/ ?
Цитирай
#61

Здравейте, скоро си купих а 5000 с версия A5000_s030-150713_8G_ROW, не мога обаче да си сложа различни мелодии на двете карти, също така, когато редактирам контакт и като го запаметя в списъка ми с контакти остава без промяна. Имах контакт написан на латиница и исках да променя на български. Запаметих го, но в контакти остана на латиница? Ако някой може да помага.
Цитирай
#62

По въпроса ти с различните мелодии аз реших проблема с тази програма: https://play.google.com/store/apps/detai...gg.dualsim
В андроид Lolipop 5.0.2 с това няма проблеми и може да се настройват директно мелодии за двете сим карти.
За контактите не знам какъв може да е проблема... Къде ги съхраняваш в гугъл акаунта си ли или в сим картата/телефона? Ако не са в гугъл акаунта - премести ги там и работи само с тях.
Цитирай
#63

Благодаря, много, проблема с мелодиите е решен. Ще пробвам и предложението ти с контактите.
И проблема с контактите е решен.
Цитирай
#64

Здравейте на всички. Преди няколко дена си взех а5000 и чета из коментарите на форума, че има версия 5 на андроида. Аз съм с 4.4.2 и ми казва, че съм с последния ъпдейт. Има ли някой подобен проблем, ако може да се нарече така, и как сте го решили? Телефона го взех от виваком, ако има значение.

Lnovo A5000
Asus Memo Pad HD7 JB-4.2.2
Цитирай
#65

Мисля и аз да си взема такъв, но чувам че имал проблем с обхвата и мобилните данни. Май бил софтуерен проблема и дали е оправен.
Цитирай
#66

Само аз ли останах негативно настроен от този телефон? Купих този телефон преди 3 месеца на братовчедка ми и отначалото си работеше перфектно, даже аз лично бях учуден, но не след дълго започна да се рестартира сам по няколко пъти дневно, не можеше да се задържи дълго време свързан към една wi-fi мрежа или с други думи през минута-две се губи сигнала и все няк'ви тъпи работи. Върна му фабричните настройки и пак същата работа, всички знаем, че Lenovo не са кой знае колко добри, но можеха да не допускат толкова много fails.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#67

(2015-09-28, 17:03:28)dooomed написа:  Здравейте на всички. Преди няколко дена си взех а5000 и чета из коментарите на форума,  че  има версия 5 на андроида. Аз съм с 4.4.2 и ми казва, че съм с последния ъпдейт. Има ли някой подобен проблем, ако може да се нарече така, и как сте го решили? Телефона го взех от виваком, ако има значение.

Погледни моето мнение #59.

@ivanpeich 
С обхвата нямам никакви проблеми, за мобилните данни не мога да кажа нищо - не ползвам мобилен интернет.

@Dakata87
Моите впечатления до момента са изцяло положителни - не съм имал проблеми с обхват и wifi, нито с рестартиране и подобни.

Само ще отбележа, че това ми беше втори телефон Lenovo A5000 - първия го купих от електронен магазин, но се оказа, че не работи микрофона му при обаждане - т.е. работеше само при включен високоговорител /доколкото разбрах, телефона е с два микрофона и явно само единият е работил/. Върнах телефона и ми върнаха парите. Втория купих от Техномаркет, като на място тествах дали всичко е наред с микрофоните и съм с него до сега, като не ми е правил никакви проблеми.
Цитирай
#68

А как мога да кача до близалката? Или да чакам ъпдет от оператора?

Lnovo A5000
Asus Memo Pad HD7 JB-4.2.2
Цитирай
#69

Здравейте, имам въпрос относно зареждането на телефона. Досега съм го зареждал само веднъж, бях изтощил батерията до 1 %, за да се зареди до 70 % бяха нужни близо 9 часа. Батерията е голяма, но все пак не са ли много 9 часа? За да се зареди напълно отне близо 12 часа.
Цитирай
#70

С какъв ампераж е зарядното?

 
Цитирай
#71

Ами оригиналното зарядно е, беше в пакета
Цитирай
#72

@Б. Раденков, пробвай с друго зарядно - може в това да е причината.

 
Цитирай
#73

Днес от техномаркет с баща ми избрахме да купим за него въпросният телефон и за сега ми хареса как работи и въобще всичко. Остава вече въпрос на време и тестване как ще се държи. Smile

Пази се сам, за да те пази и Господ!
ASUS Zenfone 2 - 4/32/ Intel Atom Z3560
Lenovo A5000 ;
Lenovo P70, OS: 4.4.4 ;
Цитирай
#74

Здравейте. От 10 дена съм с lenovo A500, и така и не можах да разбера защо не ми работи индикацията за пропуснато обаждане и за зареждане на батерията Smile...ако изобшо имат такава? Някой да каже, моля! Smile
Цитирай
#75

velcho1969, и аз това питах, но никой не отговаря. Според мен въобще няма такава индикация. Отделен е въпросът толкова ли е пък необходима, но всеки си знае за себе си ...
Ако обичаш каже как се държи телефона. На какво натоварване колко държи батерията ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)