Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Леново А5000
#76

Весо, батерията е добра, при мен със непрекъснато пуснат Wi Fi, но все пак не с чак толкова голямо натоварване, издържа близо 4 дни
Цитирай
Аксесоари
#77

Батерията наистина си е достатъчно добра и отговаря на характеристиките си - при мен също с пуснат непрекъснато Wifi издържа 4 дни, а с пускане на Wifi само когато ми е нужно и с нормална употреба стигна до почти 6 дни.
Цитирай
#78

Телефонът няма индикация за пропуснати повиквания
Цитирай
#79

Благодаря за отговорите на моите въпроси. Още една молба - моля да покажете снимки, правени с този телефон. В едно ревю видях нещо, което въобще не ми хареса ...
Цитирай
#80

Снимките са като от ревюто - слаби, с много шум. Клиповете са малко по- зле от старата ми Nokia Lumia 520
Цитирай
#81

Някой знае ли как може да се направи менюто тъмно ?
на едно от ревютата го видях такова
Цитирай
#82

(2015-09-28, 07:40:46)Б. Раденков написа:  Здравейте, скоро си купих а 5000 с версия A5000_s030-150713_8G_ROW, не мога обаче да си сложа различни мелодии на двете карти, също така, когато редактирам контакт и като го запаметя в списъка ми с контакти остава без промяна. Имах контакт написан на латиница и исках да променя на български. Запаметих го, но в контакти остана на латиница? Ако някой може да помага.

И при мен имаше този проблем при прехвърляне на контактите от друг телефон.
От редактиране на контакт, ляв бутон, разделяне - после при редакцията ще се запаметят два контакта, единият ще е редактиран. Най-вероятно някое приложение, Viber, Skype, ФБ, прави обединение на контакти.
Опитах да сваля Lenovo suite, но не можах да го инсталирам. Предполагам, с него ще е най-лесно.
Някой успявал ли е? Има вграден софтуер в телефона, но излиза на китаийски.
От къде става поставянето на различни мелодии на двете СИМ карти?
Какви са отзивите за андроид 5?
При мен батерията държи над 5 дена, с включен wi-fi, мобилен нет, Skype и Viber.

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#83

Има нов ъпдейт, който се появи днес: A5000_S123_150929_8G_ROW, 969 MB.
Сега свалям и ще ъпдейтна, да видим какво са направили... Smile

EDIT: Първи впечатления - след ъпгрейда ми се освободиха около 400 мб. - от 1,1 гб. свободното място стана 1,5 ггб.
Цитирай
#84

Да попитам, как мога да сменя цвета на сим картите, мога да променям само името, но нямам опция за свят?

Извинявам се че избързах с въпроса, но ме дразнеше. След ъпдейта всичко е точно.
Цитирай
#85

(2015-10-12, 18:30:41)toc написа:  Има нов ъпдейт, който се появи днес: A5000_S123_150929_8G_ROW, 969 MB.
Сега свалям и ще ъпдейтна, да видим какво са направили... Smile

EDIT: Първи впечатления - след ъпгрейда ми се освободиха около 400 мб. - от 1,1 гб. свободното място стана 1,5 ггб.
А камерата промени ли ти са резолюцията ???
общо взето който не си го е ъпнал до близалката  да не са занимава с глупости 
пълен шит е 
-камерата стана 6 мп
-отключването на дисплея две натискания(може и аз някоя настройка да съм пропуснал)
-часовника от кит ката изчезна и има само неква уйня !!!!
-фенерчето е навряно в на къна г... и не мога да го сложа на началния екран 
-немогат да са трият иконите директно от менюто !!!!!!
-почти никакви уинджети
накратко супер бъгава и дразнеща близалка  с която много ме самнява дали и батерията ще са държи както с кит ката
Цитирай
#86

Оправи размера на картинатс 4:3 и ще получиш 8 м на камерата
Цитирай
#87

от къде се оправя този размер 
гледам го така като че ли никога съм нямал такъв телефон  Bu Bu Bu
тъпа близалка 
проблема че днеска в сервиза ми казаха че връщането до кит кат може да причени редица проблеми !!!!
Цитирай
#88

Изтегли си Google Camera - по-добро приложение за снимане, там има настройки за резолюцията. Камерата си е 8 мп. това е хардуер, няма как да ти я намалят с ъпдейт на софтуеъра Smile
И няма нужда да плюеш по Лолипоп-а - при мен си работи идеално новата версия, не виждам бъгове засега. Нормално е да са променили някакви функционалности и да не са както си свикнал...
Цитирай
#89

(2015-10-13, 21:51:10)bimmer7805 написа:  
(2015-10-13, 18:27:37)dannyy написа:  Оправи размера на картинатс 4:3 и ще получиш 8 м на камерата

от къде се оправя този размер 
гледам го така като че ли никога съм нямал такъв телефон  Bu Bu Bu
тъпа близалка 
проблема че днеска в сервиза ми казаха че връщането до кит кат може да причени редица проблеми !!!!
Като пуснеш камерата, влизаш в настройките на фотоапарата и там има настройка за размер на картината
Цитирай
#90

(2015-10-12, 18:30:41)toc написа:  Има нов ъпдейт, който се появи днес: A5000_S123_150929_8G_ROW, 969 MB.
Сега свалям и ще ъпдейтна, да видим какво са направили... Smile

EDIT: Първи впечатления - след ъпгрейда ми се освободиха около 400 мб. - от 1,1 гб. свободното място стана 1,5 ггб.

Два дни след ъпгрейда, свободното място отново стана 1,1 гб. Smile
Нямам представа защо, но явно още се е донатаманявал телефона и операционната система Smile
Цитирай
#91

Не аз не плюя близалката 
просто много Не доизкусорена ми са вижда,очаквах от добро към по добро .........а то към по зле 
ок мпх ги оправихме.......
отключването на дисплея е ужасно
трябва да си сваля уин джет за времето......от джинджърбред има такова вградено 
да не са повтарям  от горния пост с недомислиците в 5.0
може би трябва да дочакаме следващият уп на близалката ,при този си вид кит ката е по добър !!!
Цитирай
#92

Здравейте, и аз сложих близалката, но сега проблема, че като заключа екрана и интернета ми спира. В настройките Wi Fi пише, че при спящ режим WLAN е винаги активен, но като го заключа и прекъсва. После само като светна телефона и тръгва без дори да се наложи да го отключа. Ако някой има такъв проблем да пише
Цитирай
#93

И при мен е така. При угасен екран WifI-то се изключва и при светване на екрана се активира отново. Настройката ми за буден WLAN е включена...
Цитирай
#94

(2015-10-12, 18:30:41)toc написа:  Има нов ъпдейт, който се появи днес: A5000_S123_150929_8G_ROW, 969 MB.
Сега свалям и ще ъпдейтна, да видим какво са направили... Smile

EDIT: Първи впечатления - след ъпгрейда ми се освободиха около 400 мб. - от 1,1 гб. свободното място стана 1,5 ггб.

Това ли е близалката?

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#95

(2015-10-01, 11:41:46)dannyy написа:  Телефонът няма индикация за пропуснати повиквания
Пробвай с NoLed да си оправиш проблема.Smile

 
Цитирай
#96

(2015-10-16, 16:05:25)ianckov написа:  Това ли е близалката?

Втора версия на близалката даже.
Цитирай
#97

(2015-10-16, 15:17:55)toc написа:  И при мен е така. При угасен екран WifI-то се изключва и при светване на екрана се активира отново. Настройката ми за буден WLAN е включена...

При мен се оправи като му върнах фабричните настройки
Цитирай
#98

И какви са общите наблюдения и впечатления, освен написните по-горе?
Заслужава ли си или както повечето ъпдейти, ако работи - не го пипай?

Lenovo A5000
Lenovo YT 3 8"
Lenovo Vibe p1m
Цитирай
#99

Аз лично съм доволен - нямам никакви проблеми с телефона с последния ъпдейт.
Ще трябва само да направя възстановяване на фабрични настройки да оправя само и този бъг с Wifi-то, но не ми се занимава сега Smile
Цитирай

(2015-10-20, 10:21:25)ianckov написа:  И какви са общите наблюдения и впечатления, освен написните по-горе?
Заслужава ли си или както повечето ъпдейти, ако работи - не го пипай?

Аз също съм доволен. Единствения ми проблем беше с WiFi, но вече всичко е наред.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)