Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затваряне на повикване!
#1

Здравейте! Извинявам се за тъпия въпрос, но как мога да затворя от power бутона (отстрани) ако някой ми звъни! Сега като го натисна екрана изгасва и музиката спира, но продължава да звъни?  
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля че беше с двойно натискане
Цитирай
#3

Мисля, че не става така!
Цитирай
#4

(2015-05-19, 19:10:58)androida100 написа:  Здравейте! Извинявам се за тъпия въпрос, но как мога да затворя от power бутона (отстрани) ако някой ми звъни! Сега като го натисна екрана изгасва и музиката спира, но продължава да звъни?  

Здравей колега! Smile
Директното затваряне чрез Power бутона се включва от:

Settings->Accessibility->Answering/ending calls->Pressing the Power key

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай
#5

Благодаря колега за отговора, но аз питах дали мога да затворя чрез него (power бутона) по време на звъненето а не вече когато съм приел обаждането! Или единствения начин да затворя когато ми звънят е през червената слушалка? Smile
Цитирай
#6

Плъзгаш червената слушалка и затваряш. Иначе с Power бутона вдигаш и затваряш, ако искаш, ама така ще набутващ отсрещните (ако нямат безплатни минути към теб).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Значи да разбирам, че няма такава опция да се затвори когато ми звънят чрез power бутона! Благодаря Ви за отговора! Smile
Цитирай
#8

(2015-05-19, 20:57:30)centur написа:  Плъзгаш червената слушалка и затваряш. Иначе с Power бутона вдигаш и затваряш, ако искаш, ама така ще набутващ отсрещните (ако нямат безплатни минути към теб).

Не става така. Sad
Току що го опитах при мен, звъннах си от другия телефон и като цъкна power бутона, за секунда ми изгасва екрана и се пуска отново с входящото обаждане, без да се чува. Очаквах, че директно ще прекрати разговора.

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай
#9

По подразбиране е така, а аз говорех за това от пост №4 - прочети го!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

(2015-05-19, 21:09:36)androida100 написа:  Значи да разбирам, че няма такава опция да се затвори когато ми звънят чрез power бутона! Благодаря Ви за отговора! Smile

Явно така се получава. Независимо дали е включена горната опция, едно и също прави телефонът. Честно казано смятах, че директно затваря разговора, би било полезно.

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)